Справа № 159/239/14-ц
Провадження № 2/159/240/14
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
про виправлення арифметичної помилки щодо обрахування суми винагороди перекладачеві
м. Ковель 02 червня 2014 року
Ковельський міськрайонний суд Волинської обл.
в складі: головуючого - судді Логвинюк І.М.,
при секретарі Щесюк Н.Й.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Ковелі Волинської обл. цивільну справу за позовом ОСОБА_1 у своїх та неповнолітніх ОСОБА_2, ОСОБА_3, інтересах до публічного акціонерного товариства «Страхова компанія «Універсальна»», третя особа яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - служба у справах дітей Ковельської районної державної адміністрації, ОСОБА_7, про відшкодування шкоди, завданої джерелом підвищеної небезпеки,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернулась до суду з вказаним позовом.
За ухвалою суду від 31.01.14 р. до участі у розгляді справи в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог, на стороні відповідача залучено також ОСОБА_7, який проживає на території Республіки Польщі.
Для з'ясування обставин, що мають значення для справи, суд вирішив звернутись із судовим дорученням про надання правової допомоги до іноземного суду по місцю проживання третьої особи.
Суд звернувся до ТУ ДСА України у Волинській області з приводу забезпечення оплати перекладача у справі.
За ухвалою суду від 12.05.14 р. залучено перекладача та визначено суму для оплати перекладу документів для судового доручення.
Однак, сума виплати порахована помилково, що слід виправити.
Так, відповідно до п. п. 1, 4, 6 Інструкції про порядок і розміри відшкодування витрат та виплати винагороди особам, що викликаються до органів дізнання, досудового слідства, прокуратури, суду або до органів, у провадженні яких перебувають справи про адміністративні правопорушення, та виплати державним науково - дослідним установам судової експертизи за виконання їх працівниками функцій експертів і спеціалістів, затвердженої постановою КМ України від 01.07.96 р. N 710, вбачається, що розмір винагороди перекладача, якщо виконана робота не є їх службовим обов»язком, обчислюється за кожну годину пропорційно до середньої зарплати особи, розрахованої відповідно до абз. 3 п. 2 Порядку обчислення середньої зарплати, затвердженого постановою КМ України від 08.02.95 р. № 100. Загальний розмір виплати не може перевищувати суми, розрахованої за відповідний час, виходячи із трикратного розміру мінімальної зарплати.
Як слідує з довідки про доходи № 3 від 28.05.14 р., доход перекладача становив: у лютому - квітні, що передували здійсненню перекладу - по 1 700 грн. щомісячно; середнього динна оплата його праці складає суму 10 грн.. Як слідує із заяви перекладача, на виконання перекладу він затратив 40 год., тому сума компенсації перекладачеві складе 400 грн., з розрахунку 40 год. х на 10 грн. = 400 грн., а тому слід виправити арифметичну помилку, допущену в ухвалі суду від 12.05.14 р., навівши розрахунок суми, належної до виплати перекладачеві.
Провадження у справі до надходження відповіді на доручення слід зупинити.
На підставі наведеного, керуючись ст. ст. 132, 202, 203 ЦПК України, постановою КМ Укрїни "Про граничні розміри компенсації витрат, пов"язаних з розглядом цивільних та адміністративних справі, і порядок їх компенсації за рахнок держави" від 27.04.06 р. № 560 та "Про затвердження Інструкції про порядок і розміри компенсації (відшкодування) витрат та виплати винагороди особам, що викликаються до органів досудового розслідування, прокуратури, суду або до органів, у провадженні яких перебувають справи про адміністративні правопорушення, та виплати державним спеціалізованим установам судової експертизи за виконання їх працівниками функцій експертів і спеціалістів" від 01.07.96 р. № 710, суд
УХВАЛИВ:
Виправити арифметичну помлку у розрахунку суми, належної до виплати перекладачеві, зазначивши, що ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1, перекладачеві ПП «Ласка» (45000, с. Білин Ковельського району Волинської області) виплатити винагороду за виконання перекладу у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 у своїх та неповнолітніх ОСОБА_2, ОСОБА_3, інтересах до публічного акціонерного товариства «Страхова компанія «Універсальна»», третя особа яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - служба у справах дітей Ковельської районної державної адміністрації, ОСОБА_7, про відшкодування шкоди, завданої джерелом підвищеної небезпеки, в сумі 400 (чотириста) грн. з розрахунку середньоденної його зарплати - 10 (десять) грн. та часу, витраченого на виконання перекладу документів - 40 (сорок) годин.
Оплату провести на картковий рахунок ОСОБА_5 № НОМЕР_1 МФО 303440 Волинське ГРУ ПАТ КБ «Приватбанк», м. Луцьк, «Ковельське центральне відділення».
Копію ухвали надіслати Територіальному управлінню Державної судової адміністрації у Волинській області для виконання та перекладачеві ОСОБА_6» - для відома.
Провадження у справі зупинити до надходження відповіді на доручення.
Ухвала може бути оскаржена в частині зупинення провадження у справі до Апеляційного суду Волинської обл. через Ковельський міськрайсуд Волинської області шляхом подання апеляційної скарги протягом п»яти днів з дня її проголошення.
Особи, які брали участь у справі, але не були присутні в судовому засіданні під час проголошення ухвали, можуть подати апеляційну скаргу протягом п»яти днів з дня отримання її копії.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу подано не було.
Головуючий:
Суддя Ковельського міськрайонного судуІ. М. Логвинюк
Суд | Ковельський міськрайонний суд Волинської області |
Дата ухвалення рішення | 02.06.2014 |
Оприлюднено | 05.06.2014 |
Номер документу | 39017760 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Ковельський міськрайонний суд Волинської області
Логвинюк І. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні