Ухвала
від 01.10.2014 по справі 2-441/07
ВИНОГРАДІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Виноградівський районний суд Закарпатської області


Справа № 2-441/07

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

01.10.2014 м. Виноградів

Виноградівський районний суд Закарпатської області в особі:

головуючого - судді Левка Т.Ю.

при секретарі - Роман К.С.

розглянувши подання державного виконавця відділу державної виконавчої служби Виноградівського районного управління юстиції ОСОБА_1 про тимчасове обмеження у праві виїзду за кордон ОСОБА_2, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_1,-

В С Т А Н О В И В:

Державний виконавець відділу ДВС Виноградівського РУЮ ОСОБА_1 звернувся у суд із даним поданням про тимчасове обмеження у праві виїзду громадянина України за кордон щодо громадянина України ОСОБА_2 яке мотивоване тим, що на виконанні у відділі ДВС Виноградівського РУЮ знаходиться виконавче провадження №4192105 по примусовому виконанню виконавчого листа №2-441/07 від 16.04.2007 року, виданого Виноградівським районним судом про стягнення з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_3, аліменти в розмірі по 160 грн., щомісячно на утримання дітей до досягнення ними повноліття.

Відповідно до ст.377-1 ЦПК України, суд негайно розглядає подання, без виклику чи повідомлення сторін та інших заінтересованих осіб за участю державного виконавця.

Сторони в судове засідання не зявились про день, час і місце розгляду справи їх належним чином повідомлено, причини неявки суд не сповістили.

Суд розглядає справу за відсутністю сторін.

Перевіривши доводи подання, вивчивши матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.

Згідно ст.33 Конституції України кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України за винятком обмежень, які встановлюються законом.

Закон України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України» регулює порядок здійснення права громадян України на виїзд з України і в'їзд в Україну, порядок оформлення документів для зарубіжних поїздок, визначає випадки тимчасового обмеження права громадян на виїзд з України і встановлює порядок розв'язання спорів у цій сфері.

Вказаним Законом не передбачено за ухвалою суду тимчасове обмеження виїзду за кордон боржника у виконавчому провадженні до виконання рішення суду.

Статтею 6 Закону України «Про порядок виїзду з України та в'їзду в Україну громадян України» передбачено, що громадянинові України може бути тимчасово відмовлено у видачі паспорта, а у громадянина України, який має паспорт, паспорт може бути тимчасово затримано чи вилучено у випадках, якщо, зокрема:

- діють неврегульовані аліментні, договірні чи інші невиконані зобов'язання - до виконання зобов'язань, або розв'язання спору за погодженням сторін у передбачених законом випадках, або забезпечення зобов'язань заставою, якщо інше не передбачено міжнародним договором України;

- він ухиляється від виконання зобов'язань, покладених на нього судовим рішенням, рішенням іншого органу (посадової особи), - до виконання зобов'язань.

Таким чином, Законом України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України» визначено підстави для тимчасових обмежень у праві виїзду громадян України за кордон та способи здійснення таких обмежень, а саме шляхом відмови у видачі паспорта або шляхом затримання чи вилучення паспорта, а не обмеження у праві виїзду за межі України боржника, про що просить державний виконавець.

Також в матеріалах подання відсутні докази, які підтверджують надіслання та отримання боржником ОСОБА_2 вимоги про добровільне виконання зобов'язання та докази одержання усіх документів, що виносились у процесі виконання виконавчого провадження, які передбачені вимогами ч.1 ст. 31 Закону України «Про виконавче провадження», а також доказів, що останній ухиляється від виконання зобов'язання.

Враховуючи вищенаведене, суд приходить до висновку, що в задоволенні подання слід відмовити.

Керуючись ст. 33 Конституції України, ст. 377-1 ЦПК України. Законом України «Про виконавче провадження», Законом України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України», -

У Х В А Л И В:

У задоволенні подання державного виконавця Відділу ДВС Виноградівського РУЮ ОСОБА_1 про тимчасове обмеження у праві виїзду громадянина України кордон ОСОБА_2, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_1, - відмовити.

На ухвалу може бути подано апеляційну скаргу протягом п'яти днів з дня отримання її копії до Апеляційного суду Закарпатської області через Виноградівський районний суд.

Головуючий ОСОБА_4

СудВиноградівський районний суд Закарпатської області
Дата ухвалення рішення01.10.2014
Оприлюднено29.10.2014
Номер документу41054019
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —2-441/07

Ухвала від 01.10.2014

Цивільне

Виноградівський районний суд Закарпатської області

Левко Т. Ю.

Рішення від 25.12.2007

Цивільне

Дворічанський районний суд Харківської області

Ісаєва І.А.

Рішення від 31.07.2007

Цивільне

Каланчацький районний суд Херсонської області

Кравченко К.В.

Рішення від 23.10.2007

Цивільне

Царичанський районний суд Дніпропетровської області

Тарабан Є.О.

Рішення від 01.11.2007

Цивільне

Арбузинський районний суд Миколаївської області

Кологрива Т.М.

Ухвала від 08.12.2008

Цивільне

Ямпільський районний суд Сумської області

Оснач С.В.

Постанова від 21.02.2007

Адміністративне

Торезький міський суд Донецької області

Чапланова О.М.

Рішення від 01.10.2007

Цивільне

Кельменецький районний суд Чернівецької області

Харабара І.В.

Рішення від 06.09.2007

Цивільне

Острозький районний суд Рівненської області

Поліщук Т.М.

Рішення від 12.09.2007

Цивільне

Тетіївський районний суд Київської області

Лісовенко П.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні