Герб України

Ухвала від 03.03.2015 по справі 914/2531/14

Вищий господарський суд україни

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

cpg1251

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

03 березня 2015 року Справа № 914/2531/14

Вищий господарський суд України в складі колегії

суддів:Грейц К.В. - головуючого(доповідача), Бакуліної С.В., Глос О.І., розглянувши матеріали касаційної скаргиТовариства з обмеженою відповідальністю "Сюрприз" на постановувід 27.11.2014 Львівського апеляційного господарського суду у справі Господарського суду Львівської області № 914/2531/14 за позовомПрокурора Галицького району м.Львова в інтересах держави в особі Регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській області до відповідача третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивачаТовариства з обмеженою відповідальністю "Сюрприз" Державне територіально-галузеве об'єднання "Львівська залізниця в особі відокремленого підрозділу "Вокзал станції Львів" простягнення заборгованості в сумі 12051,13 грн., враховуючи, що касаційна скарга Товариства з обмеженою відповідальністю "Сюрприз" відповідає вимогам ст. 111 ГПК України, а наведені в клопотанні причини пропуску встановленого статтею 110 ГПК України строку подання касаційної скарги колегія суддів вважає поважними, керуючись статтями 53, 86, 107, 110, 111 4 Господарського процесуального кодексу України, Вищий господарський суд України -

УХВАЛИВ:

1. Відновити Товариству з обмеженою відповідальністю "Сюрприз" процесуальний строк, встановлений для подання касаційної скарги.

2. Прийняти касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Сюрприз" до касаційного провадження.

3. Призначити розгляд касаційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю "Сюрприз" у засіданні Вищого господарського суду України, яке відбудеться 17.03.2015 об 11 год. 00 хв. у приміщенні суду за адресою: м. Київ, вул. О.Копиленка, 6, зал №332.

4. Сторони попереджаються, що неявка їх уповноважених представників не перешкоджає розгляду касаційної скарги.

Головуючий суддя К.В.Грейц Судді С.В.Бакуліна

О.І.Глос

СудВищий господарський суд України
Дата ухвалення рішення03.03.2015
Оприлюднено05.03.2015
Номер документу42966335
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —914/2531/14

Постанова від 17.03.2015

Господарське

Вищий господарський суд України

Гpeйц K.B.

Ухвала від 03.03.2015

Господарське

Вищий господарський суд України

Гpeйц K.B.

Ухвала від 21.01.2015

Господарське

Вищий господарський суд України

Гpeйц K.B.

Постанова від 27.11.2014

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Матущак О.І.

Ухвала від 03.12.2014

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Матущак О.І.

Ухвала від 07.11.2014

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Матущак О.І.

Ухвала від 07.11.2014

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Матущак О.І.

Рішення від 04.08.2014

Господарське

Господарський суд Львівської області

Коссак С.М.

Ухвала від 16.07.2014

Господарське

Господарський суд Львівської області

Коссак С.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні