КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
03 квітня 2015 року 2а-5189/12/1070
Суддя Київського окружного адміністративного суду Терлецька О.О., розглянувши в письмовому проваджені заяву про заміну сторони виконавчого провадження у справі
за позовом Управління Пенсійного фонду України в м. Василькові та Васильківському районі Київської області
до Товариства з обмеженою відповідальністю “Київхімременерго-БЛП”
зацікавлена особа Управління Пенсійного фонду України у Печерському районі м. Києва
про стягнення заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій
В С Т А Н О В И В:
До Київського окружного адміністративного суду звернулось Управління Пенсійного фонду України в м. Василькові та Васильківському районі Київської області (далі – позивач) з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю “Київхімременерго-БЛП” (далі – відповідач), зацікавлена особа: Управління Пенсійного фонду України у Печерському районі м. Києва про стягнення заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених особам відповідно до списків робіт №1 і №2, у розмірі 68 208,77 грн.
Постановою Київського окружного адміністративного суду від 11.03.2013 вказаний позов задоволено частково.
13.08.2013 року ухвалою Київського апеляційного суду постанову від 11.03.2013 року було скасовано та стягнуто з відповідача по справі заборгованість по відшкодуванню пільгових пенсій у розмірі 68208,77 грн.
24.03.2015 зацікавленою особою Управлінням Пенсійного фонду України у Печерському районі м. Києва до суду було подано заяву про заміну сторони виконавчого провадження.
Відповідно до ч. 1 ст. 264 Кодексу адміністративного судочинства України, у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд може замінити сторону виконавчого провадження її правонаступником.
Згідно з ч. 2 ст. 264 Кодексу адміністративного судочинства України, суд розглядає питання про заміну сторони виконавчого провадження в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або заінтересованої особи, що звернулися з поданням (заявою), та осіб, які беруть участь у справі. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.
Автоматизованою системою документообігу суду дану адміністративну справу передано на розгляд судді Терлецькій О.О.
Ухвалою суду від 25.03.2015 вказана заява про заміну сторони виконавчого провадження призначена до судового розгляду на 03.04.2015.
3 квітня 2015 року, сторони повідомлені належним чином про судове засідання, не з'явились. Заявник клопотання про заміну сторони виконавчого провадження просив суд про розгляд заяви за його відсутності.
Позивач та відповідач по справі повідомлені належним чином про судове засідання, що підтверджується звітом факсимільного каналу зв'язку (факсом) про направлення повістки про виклик до суду, оригінал якого міститься в матеріалах справи, не з'явивились, про причини неявки суд не повідомили.
Згідно з ч. 2 ст. 264 Кодексу адміністративного судочинства України, суд розглядає питання про заміну сторони виконавчого провадження в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або заінтересованої особи, що звернулися з поданням (заявою), та осіб, які беруть участь у справі. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.
Відповідно до ч. 6 ст. 128 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.
Враховуючи припис наведеної статті, розгляд заяви здійснюється в порядку письмового провадження.
Розглянувши заяву та дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку про необхідність здійснити заміну сторони виконавчого провадження з наступних підстав.
Відповідно до ч. 4 ст. 257 Кодексу адміністративного судочинства України примусове виконання судових рішень в адміністративних справах здійснюється в порядку, встановленому Законом України “Про виконавче провадження”.
Відповідно до ч. 5 ст. 8 Закону України від 21.04.1999 № 606-ХІУ «Про виконавче провадження», у разі вибуття однієї із сторін державний виконавець з власної ініціативи або за заявою сторони, а також сама заінтересована сторона мають право звернутися до суду із заявою про заміну сторони її правонаступником. Для правонаступника усі дії, вчинені до його вступу у виконавче провадження, обов'язкові тією мірою, якою вони були б обов'язковими для сторони, яку правонаступник замінив.
Відповідно до ч. 1 ст. 8 зазначеного Закону, сторонами у виконавчому провадженні є стягувач і боржник.
Стягувачем є фізична або юридична особа, на користь чи в інтересах якої видано виконавчий документ. Боржником є фізична або юридична особа, визначена виконавчим документом.
Відповідно до ч. 1 ст. 264 Кодексу адміністративного судочинства України, у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд може замінити сторону виконавчого провадження її правонаступником.
Враховуючи викладене, суд дійшов висновку про необхідність здійснити заміну сторони виконавчого провадження по справі №2а-5189/12/1070
Керуючись статтями 160, 165, 264 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
у х в а л и в:
1. Задовольнити заяву зацікавленої особи Управління Пенсійного фонду України у Печерському районі м. Києва про заміну сторони виконавчого провадження.
2. Замінити сторону виконавчого провадження по справі № 2а-5189/12/1070, а саме: замінити стягувача – Управління Пенсійного фонду України в м. Василькові та Васильківському районі Київської області (ЄДРПОУ 37885812) на Управління Пенсійного фонду України у Печерському районі м. Києва (ЄДРПОУ 22870173).
3. Копію ухвали надіслати сторонам.
Ухвала набирає законної сили в порядку, встановленому статтею 254 Кодексу адміністративного судочинства України.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Київського апеляційного адміністративного суду через Київський окружний адміністративний суд.
Згідно з частиною третьою статті 186 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Терлецька О.О.
Суд | Київський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 03.04.2015 |
Оприлюднено | 10.04.2015 |
Номер документу | 43436835 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Київський окружний адміністративний суд
Терлецька О.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні