ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

за результатами попереднього засідання

23.04.15р. Справа № 904/10069/14 Суддя господарського суду Дніпропетровської області Полєв Д.М.

за заявою Криворізької північної об`єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області

до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "НВС ПЛЮС", м. Кривий Ріг Дніпропетровської області, вул. Кропивницького, буд. 12, кв.2, код ЄДРПОУ 34545724

про визнання банкрутом

Представники:

від кредитора: представник не з'явився

від боржника: представник не з'явився

за участю: розпорядника майном Власової С.А.

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою суду від 27.01.2015 р. порушено провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "НВС ПЛЮС", м. Кривий Ріг Дніпропетровської області, вул. Кропивницького, буд. 12, кв.2, код ЄДРПОУ 34545724 за заявою Криворізької центральної об`єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Дніпропетровської області, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області; введено процедуру розпорядження майном боржника строком на сто п'ятнадцять календарних днів; призначено розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Власову Світлану Анатоліївну (свідоцтво №762 від 09.04.2013р.; адреса: 49004, м. Дніпропетровськ, а/с411).

Розпорядником майна подано до суду реєстр вимог кредиторів для затвердження його судом.

Розглянувши поданий на затвердження суду реєстр вимог кредиторів, встановлено наступне.

На офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України опубліковано оголошення № 15269 про порушення провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "НВС ПЛЮС", м. Кривий Ріг Дніпропетровської області, вул. Кропивницького, буд. 12, кв.2, код ЄДРПОУ 34545724.

Відповідно до поданого реєстру розпорядником майна визнано вимоги наступних кредиторів:

- Криворізька північна об'єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області - 1552396,13грн. (3 черга).

Вимоги кредиторів, забезпечених заставою та відомості про вимоги щодо виплати заробітної плати відсутні.

Відомості про майно боржника, яке є предметом застави відсутні.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення розпорядника майном, встановлено наступне.

Відповідно до п. 1 ст. 23 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі - Закон), конкурсні кредитори за вимогами, які виникли до дня порушення провадження у справі про банкрутство, зобов'язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом тридцяти днів від дня офіційного оприлюднення оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство.

Згідно з п. 4 ст. 23 Закону, особи, вимоги яких заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, або не заявлені взагалі, не є конкурсними кредиторами, а їх вимоги погашаються в шосту чергу в ліквідаційній процедурі.

Відповідне правило не поширюється на вимоги кредиторів щодо виплати заробітної плати, авторської винагороди, аліментів, а також на вимоги щодо відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров'ю громадян, сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування.

Згідно ст. 23 Закону розпорядник майна боржника не пізніше ніж на десятий день з дня, наступного після закінчення встановленого частиною першою цієї статті строку, з урахуванням результатів розгляду вимог кредиторів боржником повністю або частково визнає їх або відхиляє з обґрунтуванням підстав визнання чи відхилення, про що письмово повідомляє заявників і господарський суд, а також подає до суду письмовий звіт про надіслані всім кредиторам боржника повідомлення про результати розгляду грошових вимог та їх отримання кредиторами разом з копіями повідомлень про вручення поштового відправлення та описів вкладення в поштове відправлення або інших документів, що підтверджують надсилання повідомлення кредиторами.

Заяви з вимогами конкурсних кредиторів або забезпечених кредиторів, у тому числі щодо яких є заперечення боржника чи інших кредиторів, розглядаються господарським судом у попередньому засіданні суду. За наслідками розгляду зазначених заяв господарський суд ухвалою визнає чи відхиляє (повністю або частково) вимоги таких кредиторів (ст. 23 Закону).

25.03.2015р. до суду надійшла заява Криворізької північної об'єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області про приєднання кредиторських вимог на 387273,04грн. несплачена орендна плата з юридичних осіб. Відповідно до ст. 25 Закону у попередньому судовому засіданні господарський суд розглядає всі вимоги кредиторів, у тому числі щодо яких були заперечення боржника і які не були внесені розпорядником до реєстру вимог кредиторів, а також ті, що визнані боржником та внесені розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів, і вирішує питання про його затвердження.

Враховуючи викладене, за наслідками розгляду судом всіх вимог кредиторів останні підлягають включенню до реєстру вимог кредиторів наступним чином:

- Криворізька північна об'єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області - 1552396,13грн. (3 черга).

Відповідно до ст. 26 Закону протягом десяти днів після винесення ухвали за результатами попереднього засідання господарського суду розпорядник майна письмово повідомляє кредиторів згідно з реєстром вимог кредиторів, уповноважену особу працівників боржника та уповноважену особу засновників (учасників, акціонерів) боржника про місце і час проведення зборів кредиторів та організовує їх проведення.

Рішення про створення та склад комітету кредиторів слід направити господарському суду у 10-ти денний строк.

У судовому засіданні встановлено дату проведення зборів кредиторів до 08.05.2015р. та дату підсумкового засідання суду 21.05.15р. об11:50.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст.16, 22, 23, 25, 26, 45 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. ст. 86, 87 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

УХВАЛИВ:

Затвердити реєстр вимог кредиторів у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "НВС ПЛЮС", м. Кривий Ріг Дніпропетровської області, вул. Кропивницького, буд. 12, кв.2, код ЄДРПОУ 34545724, з вимогами наступних кредиторів:

- Криворізька північна об'єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області - 1552396,13грн. (3 черга).

Зобов'язати розпорядника майна арбітражного керуючого Власову С.А. у 10-ти денний строк після проведення попереднього засідання відповідно до ст. 26 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" повідомити кредиторів згідно з реєстром вимог кредиторів про місце і час проведення зборів кредиторів та організувати їх проведення.

Встановити дату проведення зборів кредиторів: 08.05.15р.

Рішення про створення та склад комітету кредиторів направити господарському суду у 5-ти денний строк.

Підсумкове засідання суду, на якому буде вирішено питання про санацію боржника, чи про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи припинення провадження у справі про банкрутство провести 21.05.15р. об 11:50.

Суддя Д.М. Полєв

Дата ухвалення рішення 23.04.2015
Зареєстровано 29.04.2015
Оприлюднено 06.05.2015

Судовий реєстр по справі 904/10069/14

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 15.10.2015 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Ухвала від 01.10.2015 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Ухвала від 18.09.2015 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Ухвала від 18.09.2015 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Ухвала від 21.05.2015 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Постанова від 21.05.2015 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Ухвала від 23.04.2015 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Ухвала від 30.03.2015 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Ухвала від 17.03.2015 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Ухвала від 27.01.2015 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Ухвала від 05.01.2015 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Ухвала від 23.12.2014 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 904/10069/14

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону