Ухвала
від 25.05.2015 по справі 926/675/15
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

cpg1251

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

"25" травня 2015 р. № 926/675/15

За позовом Публічного акціонерного товариства Акціонерний банк «Порто Франко» в особі уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АБ «Порто Франко» Красюка Ігоря Івановича м.Одеса

До відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю «Калімера» м.Герца Чернівецької області

Про стягнення заборгованості в сумі 747133,09 доларів США (17129146,79 грн.) за кредитним договором

Суддя С.М. Гушилик

За участю представників:

Від позивача: не викликався

Від відповідача: не викликався

СУТЬ СПОРУ: Публічне акціонерне товариство Акціонерний банк «Порто Франко» в особі уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АБ «Порто Франко» Красюка Ігоря Івановича м.Одеса звернулося з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Калімера» м.Герца Чернівецької області про стягнення заборгованості за кредитним договором № 1285/2-08 від 24.07.2008р. в сумі 747133,09 доларів США (що в гривневому еквіваленті становить 17129146,79 грн.) з яких заборгованість за кредитом в сумі 688470,73 доларів США, заборгованість за відсотками в сумі 5928,50 доларів США, заборгованість за простроченими відсотками в сумі 46429,38 доларів США та пеня за несвоєчасне повернення відсотків в сумі 6304,48 доларів США.

Ухвалою господарського суду Чернівецької області від 27.04.2015 року було порушено провадження у справі та призначено судове засідання на 14.05.2015 року.

Ухвалою суду від 14.05.2015 року в зв'язку з нез'явленням представників сторін розгляд справи було відкладено на 27.05.2015 року.

25.05.2015 до суду від представника позивача надійшло письмове клопотання, в якому останній просить суд справу призначити до розгляду в режимі відеокоференції, визначити суд, що відповідатиме за проведення відеоконференції під час вказаного судового розгляду - Господарський суд Одеської області. Своє клопотання позивач обґрунтовує скрутним матеріальним становищем.

Дослідивши клопотання та матеріали справи, суд дійшов висновку про відмову у задоволенні клопотання, виходячи з наступного.

Згідно з статтею 74 1 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд за власною ініціативою або за клопотанням сторони, третьої особи, прокурора, іншого учасника судового процесу може постановити ухвалу про їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за сім днів до дня проведення судового засідання , в якому відбуватиметься така участь.

Питання про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції вирішується господарським судом за наявності відповідного клопотання або за власною ініціативою не пізніш як за п'ять днів до дня проведення такого судового засідання . Ухвала суду, прийнята за наслідками вирішення цього питання, оскарженню не підлягає.

Зважаючи на те, що клопотання було надіслано 25.05.2015, а судове засідання по справі призначено на 27.05.2015, на даний момент немає технічної можливості задоволення поданого клопотання. Також, враховуючи складність справи, зважаючи на те, що заявником не надано жодних доказів в обґрунтування неможливості прибуття у судове засідання, суд вважає обов'язковою особисту явку повноважного представника позивача безпосередньо в судове засідання у приміщенні господарського суду Чернівецької області за адресою: м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 14, третій поверх, кабінет № 4.

Крім того, на переконання суду, призначення судового засідання у режимі відеоконференції повинно здійснюватись у виключних випадках, коли за об'єктивних причин учасник процесу не може брати участь у засіданні, а його участь є необхідною для встановлення всіх обставин справи.

До того ж, на деякі питання у суду може виникнути необхідність витребування у представників сторін письмових пояснень, надання яких у режимі відеоконференції є неможливим.

На підставі викладеного та керуючись статтями 74 1 , 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

У Х В А Л И В :

В задоволенні клопотання Публічного акціонерного товариства Акціонерний банк «Порто Франко» про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції відмовити.

Суддя С.М.Гушилик

СудГосподарський суд Чернівецької області
Дата ухвалення рішення25.05.2015
Оприлюднено28.05.2015
Номер документу44342932
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —926/675/15

Ухвала від 03.03.2020

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Гушилик Світлана Миколаївна

Ухвала від 24.02.2020

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Гушилик Світлана Миколаївна

Ухвала від 07.02.2020

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Гушилик Світлана Миколаївна

Судовий наказ від 23.06.2015

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Гушилик Світлана Миколаївна

Судовий наказ від 23.06.2015

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Гушилик Світлана Миколаївна

Рішення від 10.06.2015

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Гушилик Світлана Миколаївна

Ухвала від 27.05.2015

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Гушилик Світлана Миколаївна

Ухвала від 25.05.2015

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Гушилик Світлана Миколаївна

Ухвала від 14.05.2015

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Гушилик Світлана Миколаївна

Ухвала від 27.04.2015

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Гушилик Світлана Миколаївна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні