ДЗЕРЖИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КРИВОГО РОГУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
іменем України
Справа № 210/2554/15-к
Провадження № 1-кс/210/442/15
"24" червня 2015 р.
Слідчий суддя Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області ОСОБА_1 , розглянувши клопотання та додані до клопотання матеріали надані старшим слідчим першого відділу кримінальних розслідувань СУ ФР Криворізької південної ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області майором податкової міліції ОСОБА_2 і погоджене прокурором прокуратури м. Кривого Рогу ОСОБА_3 , винесене в кримінальному провадженні №32014040340000012 від 09 вересня 2014 року про здійснення тимчасового доступу до речей і документів, -
В С Т А Н О В И В:
24 червня 2015 року старший слідчий першого відділу кримінальних розслідувань СУ ФР Криворізької південної ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області майор податкової міліції ОСОБА_2 звернувся до Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області з клопотанням, погодженим прокурором прокуратури м. Кривого Рогу ОСОБА_3 , про здійснення тимчасового доступу до речей і документів.
В обґрунтування заявленого клопотання слідчий зазначив, що в провадженні відділу кримінальних розслідувань СУ ФР Криворізької південної ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області знаходяться матеріали кримінального провадження, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №32014040340000012 від 09 вересня 2014 року про вчинення кримінального правопорушення за ч.3 ст.204 КК України.
В ході досудового розслідування встановлено, що уродженець м. Нікополя гр. ОСОБА_4 здійснює незаконне виготовлення, зберігання та збут підакцизних товарів (алкогольних напоїв), виготовлених з недоброякісної сировини (спирту), що становлять загрозу для життя і здоров`я людей, в особливо-великих розмірах з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів та використанням підроблених марок акцизного збору, у зв`язку з чим фігурант розмістив підпільний цех по виготовленню фальсифікованих алкогольних напоїв на території житлового приміщення, розташованого за адресою: АДРЕСА_1 .
Встановлено, що гр. ОСОБА_4 збуває незаконно виготовлені алкогольні напої оптовими партіями в торгівельні об`єкти, які розташовані на території м. Нікополь та Нікопольського району. І
Також встановлено, що гр. ОСОБА_4 задіяв канал постачання спирту, підробних марок акцизного податку та горілчаної фурнітури з м. Запоріжжя. Додатково було встановлено, що у своїй незаконній діяльності останній співпрацює з постачальниками спирту які використовують наступні ІМЕІ: телефонного зв`язку ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », а саме: ІМЕІ: НОМЕР_1 та ІМЕІ: НОМЕР_2 .
Таким чином, забезпечуючи виконання завдань кримінального провадження щодо швидкого, повного та неупередженого розслідування на досудовому розслідуванні виникла необхідність в здійсненні тимчасового доступу та вилученні інформації, яка знаходиться у оператора телефонного зв`язку ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », розташованого за адресою: АДРЕСА_2 , про зв`язок абонентів, які мають наступні ІМЕІ: НОМЕР_1 та ІМЕІ: НОМЕР_2 , терміналів абонентів та ретрансляційних антен, у зоні покриття яких виходили на зв`язок абоненти, дату та час, тривалість з`єднань) з метою встановлення обставин, які підлягають доказуванню у кримінальному провадженні, а саме: час, місце, спосіб та інші обставини вчинення кримінального правопорушення.
Так, існує можливість використання як доказів відомостей, що містяться саме в цій інформації, та іншими способами неможливо довести вказані обставини, оскільки тільки за допомогою прив`язання до телекомунікаційного станційного обладнання можливо встановити і довести, де вищевказані абоненти на момент вчинення вказаного кримінального правопорушення знаходились та з`єднувались по мобільному телефону з іншими особами, за період з 01 січня 2015 року по час винесення ухвали суду в свою чергу розповідаючи про обставини скоєння кримінального правопорушення чи домовляючись про щось з іншими особами.
Окрім цього, завдяки вилученню вказаної інформації можливо встановити причетність інших осіб до скоєння вказаного кримінального правопорушення. За результатами вилучення вказаної інформації можуть бути зафіксовані відомості, що вказують на ознаки кримінального правопорушення в діях вказаних осіб, а також відомості про протиправну діяльність окремих осіб, що контактували із цими особами через канали телекомунікаційної мережі у проміжку вчинення даного кримінального правопорушення.
На підставі вищевикладеного просив клопотання задовольнити.
Відповідно до ст.159 ч.2 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документі здійснюється на підставі ухвали слідчого судді.
Згідно ст.163 ч.5 КПК України, слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної особи.
Враховуючи викладене, з метою досягнення дієвості кримінального провадження, керуючись ст.110, 159-164, 309, 369-372, та 395 КПК України, слідчий суддя, -
П О С Т А Н О В И В:
Клопотання старшого слідчого першого відділу кримінальних розслідувань СУ ФР Криворізької південної ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області майора податкової міліції ОСОБА_2 і погоджене прокурором прокуратури м. Кривого Рогу ОСОБА_3 , винесене в кримінальному провадженні №32014040340000012 від 09 вересня 2014 року про здійснення тимчасового доступу до речей і документів задовольнити частково.
Надати тимчасовий доступ до документів (у тому числі отримати інформацію у електронному вигляді) з можливістю ознайомитись та вилучити для приєднання до матеріалів кримінального провадження №32014040340000012, а саме: копій інформації про вихідні та вхідні дзвінки, вихідні та вхідні SMS, тривалість з`єднань за період з 01 січня 2015 року по теперішній час, яка перебуває у володінні оператора телекомунікації (мобільного зв`язку) ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », розташованого за адресою: АДРЕСА_2 , про зв`язок абонентів, які мають наступні ІМЕІ: НОМЕР_1 та ІМЕІ НОМЕР_2 , терміналів абонентів та ретрансляційних антен, у зоні покриття яких виходили на зв`язок абоненти, дату та час, тривалість з`єднань), з можливістю вилучення даної інформації.
Право тимчасового доступу до вказаних документів надати старшому слідчому 1-го ВКР СУ ФР Криворізької південної ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області майору податкової міліції ОСОБА_2 , а також слідчим слідчої групи по кримінальному провадженню №32014040340000012 від 09 вересня 2014 року, без можливості за їх дорученням в порядку ст.40 КПК України відповідним підрозділам податкової міліції.
Строк дії даної ували до 23 липня 2015 року включно.
Невиконання даної ухвали з боку осіб, яким надано розпорядження, зазначене в увалі, тягне за собою наслідки, передбачені ст.166 КПК України.
Ухвала слідчого судді про тимчасовий доступ до речей і документів, яким дозволено вилучення речей і документів, які посвідчують користування правом на здійснення підприємницької діяльності, або інших, за відсутності, яких фізична особа підприємець чи юридична особа позбавляються можливості здійснювати свою діяльність може бути оскаржена протягом п`яти днів з дня її оголошення безпосередньо до суду апеляційної інстанції.
Ухвала слідчого судді про тимчасовий доступ до речей і документів, які не визначені п.10 ч.1 ст.309 КПК України, винесена під час досудового розслідування окремому оскарження не підлягає, однак заперечення проти них можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.
Суддя: ОСОБА_1
Суд | Дзержинський районний суд м.Кривого Рогу |
Дата ухвалення рішення | 24.06.2015 |
Оприлюднено | 20.03.2023 |
Номер документу | 45540280 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Дзержинський районний суд м.Кривого Рогу
Вікторович Н. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні