Ухвала
від 06.03.2014 по справі 906/1651/13
РІВНЕНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

cpg1251

РІВНЕНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

33001 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59

УХВАЛА

"06" березня 2014 р. Справа № 906/1651/13

Рівненський апеляційний господарський суд у складі колегії:

Головуючого судді Філіпова Т.Л.

судді Сініцина Л.М. ,

судді Дужич С.П.

при секретарі Карпець О.О.

за участю представників:

позивача - Шубенко П.Б.

відповідача - не з'явився

третьої особи - не з'явився

розглянувши апеляційну скаргу Парафії Св. Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ Київського патріархату на рішення господарського суду Житомирської області від 10.01.14 р. у справі № 906/1651/13

за позовом Парафії Св.Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ Київського патріархату (смт. Ружин)

до Підприємства Райспоживспілки "Ружинський кооперативний ринок" (смт. Ружин, Житомирська область)

за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - Ружинської селищної ради (смт. Ружин)

про повернення земельної ділянки

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою від 31.01.2014 р. Рівненським апеляційним господарським судом прийнято до провадження апеляційну скаргу Парафії Св. Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ Київського патріархату на рішення господарського суду Житомирської області від 10.01.2014 р. у справі №906/1651/13, справу призначено до слухання.

До початку розгляду справи розпорядженням В.о. голови Рівненського апеляційного господарського суду від 12.02.2014 р. у справі №906/1651/13 змінено склад колегії, окрім заміни головуючого судді, визначено колегію суддів у складі: головуючий суддя Філіпова Т.Л., суддя Дужич С.П., суддя Бучинська Г.Б.

В ході розгляду апеляційної скарги по суті в судовому засіданні 13.02.2014 р. колегія суддів дійшла висновку про необхідність витребувати у відповідача додаткові докази, а тому відповідною ухвалою розгляд справи було відкладено.

До початку розгляду справи розпорядженням голови Рівненського апеляційного господарського суду від 05.03.2014 р. у справі №906/1651/13 змінено склад колегії, окрім заміни головуючого судді, визначено колегію суддів у складі: головуючий суддя Філіпова Т.Л., суддя Сініцина Л.М., суддя Дужич С.П.

В судове засідання 06.03.14 р. представники відповідача та третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача не з'явилися, хоча були належним чином повідомлені про дату, час та місце розгляду апеляційної скарги, про що свідчать повідомлення про вручення поштових відправлень, які містяться в матеріалах справи.

06.03.14 р. апеляційному суду від представника позивача Шубенка П.Б. надійшло клопотання про витребування матеріалів кримінального провадження №12013060290000180 (щодо самозахоплення земельної ділянки Підприємством Райспоживспілки "Ружинський кооперативний ринок") у Прокуратури Ружинського району та Ружинського УМВС України в Житомирській області.

Натомість, 05.03.14 р. від директора Підприємства Райспоживспілки "Ружинський кооперативний ринок" Пащенко Н.В. телеграмою надійшло клопотання про перенесення розгляду справи на іншу дату в зв'язку з її хворобою.

Заслухавши думку представника позивача щодо заявлених клопотань, колегія суддів дійшла висновку про необхідність задоволити вказані клопотання та відкласти розгляд справи на іншу дату.

За правилами ст. 77 ГПК України, судове засідання може бути відкладене в межах строків, встановлених ст. 69 ГПК України, зокрема у зв'язку з неявкою в засідання суду представників, інших учасників, необхідністю витребування нових доказів.

Враховуючи викладене та керуючись ст.ст. 38, 77, 99, 101 ГПК України, суд,-

УХВАЛИВ:

1. Розгляд справи відкласти на "01" квітня 2014 р. об 11:00 год. у приміщенні Рівненського апеляційного господарського суду за адресою: 33001, м. Рівне, вул. Яворницького,59 у залі судових засідань № 2.

2. Зобов'язати Прокуратуру Ружинського району та Ружинський РВ УМВС в Житомирській області надати апеляційному суду для огляду матеріали кримінального провадження №12013060290000180 (щодо самозахоплення земельної ділянки Підприємством Райспоживспілки "Ружинський кооперативний ринок").

3. Уповноваженим представникам сторін прибути в судове засідання.

Головуючий суддя Філіпова Т.Л.

Суддя Сініцина Л.М.

Суддя Дужич С.П.

СудРівненський апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення06.03.2014
Оприлюднено06.07.2015
Номер документу45983122
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —906/1651/13

Ухвала від 06.03.2014

Господарське

Рівненський апеляційний господарський суд

Філіпова Т.Л.

Ухвала від 01.04.2014

Господарське

Рівненський апеляційний господарський суд

Філіпова Т.Л.

Ухвала від 13.02.2014

Господарське

Рівненський апеляційний господарський суд

Філіпова Т.Л.

Постанова від 07.10.2014

Господарське

Вищий господарський суд України

Рогач Л.I.

Ухвала від 26.09.2014

Господарське

Вищий господарський суд України

Рогач Л.I.

Ухвала від 06.06.2014

Господарське

Вищий господарський суд України

Бакуліна С. В.

Постанова від 01.04.2014

Господарське

Рівненський апеляційний господарський суд

Філіпова Т.Л.

Ухвала від 31.01.2014

Господарське

Рівненський апеляційний господарський суд

Філіпова Т.Л.

Рішення від 10.01.2014

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Машевська О.П.

Ухвала від 11.11.2013

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Машевська О.П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні