Ухвала
від 28.11.2013 по справі 2270/10603/11
ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

У Х В А Л А

28 листопада 2013 року                               м. Київ                    К/9991/22689/12

Суддя Острович С.Е. закінчивши підготовку до касаційного розгляду скарги Державної податкової інспекції у м. Хмельницькому на постанову Вінницького апеляційного адміністративного суду від 01 березня 2012 року у справі за позовом приватного підприємства "Вільна спроба" до Державної податкової інспекції у м. Хмельницькому про скасування податкового повідомлення рішення,-

встановив:

Після відкриття касаційного провадження на виконання вимог ч. 1 ст. 215 Кодексу адміністративного судочинства України суддею-доповідачем вчинені підготовчі дії, необхідні для касаційного розгляду справи, у тому числі ухвалено відповідно до ст. 220-1 Кодексу адміністративного судочинства України розглядати справу в порядку попереднього розгляду.

На підставі викладеного, керуючись ст. 215, 220-1 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

ухвалив:

          

Підготовку адміністративної справи за позовом приватного підприємства "Вільна спроба" до Державної податкової інспекції у м. Хмельницькому про скасування податкового повідомлення рішення закінчити.

          Справу призначити до касаційного розгляду в порядку попереднього розгляду на 05 грудня 2013 року на 16 год. 00 хв.

Ухвала оскарженню не підлягає.                                                                                                                                            

Суддя                                                             С. Е. Острович

СудВищий адміністративний суд України
Дата ухвалення рішення28.11.2013
Оприлюднено15.07.2015
Номер документу46464028
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2270/10603/11

Постанова від 01.03.2012

Адміністративне

Вінницький апеляційний адміністративний суд

Курко О. П.

Ухвала від 08.09.2011

Адміністративне

Хмельницький окружний адміністративний суд

Тарновецький І.І.

Ухвала від 28.11.2013

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Острович С.Е.

Ухвала від 30.01.2012

Адміністративне

Вінницький апеляційний адміністративний суд

Курко О. П.

Ухвала від 30.01.2012

Адміністративне

Вінницький апеляційний адміністративний суд

Курко О. П.

Ухвала від 05.12.2013

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Острович С.Е.

Постанова від 10.10.2011

Адміністративне

Хмельницький окружний адміністративний суд

Тарновецький І.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні