ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
01 липня 2015 року м. Київ К/800/29385/15
Суддя Вищого адміністративного суду України Чалий С.Я., перевіривши касаційну скаргу Державної реєстраційної служби України на постанову Вінницького окружного адміністративного суду від 12 березня 2015 року та ухвалу Вінницького апеляційного адміністративного суду від 28 травня 2015 року у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Калинівська друкарня" до Державної реєстраційної служби України про визнання рішення протиправним, щодо відповідності її вимогам Кодексу адміністративного судочинства України,-
в с т а н о в и в:
22.06.2015 відповідачем подано касаційну скаргу на постанову Вінницького окружного адміністративного суду від 12 березня 2015 року та ухвалу Вінницького апеляційного адміністративного суду від 28 травня 2015 року, тобто з пропуском строку, встановленого частиною другою статті 212 Кодексу адміністративного судочинства України. При цьому подано заяву про поновлення строку касаційного оскарження.
З 15.01.2012 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку здійснення судочинства»від 20.12.2011 № 4176-VI, яким внесено до Кодексу адміністративного судочинства України, зокрема до статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України, зміни щодо порядку прийняття касаційної скарги до провадження.
Відповідно до ч.4 ст. 214 КАС України касаційна скарга залишається без руху у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, встановлених статтею 212 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення касаційної скарги без руху особа має право звернутися до суду касаційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.
В матеріалах касаційної скарги наявне клопотання відповідача про поновлення пропущеного строку на касаційне оскарження, в якому вказано причиною пропуску строку на оскарження, той факт, що відповідачем доручення на оскарження судових рішень в касаційному порядку отримано лише 22.06.2015 року. Однак, вказані причини не можеть бути визнані судом поважними.
Враховуючи наведене, касаційна скарга залишається без руху із наданням строку, протягом якого особа має право вказати інші підстави для поновлення строку.
Крім того, відповідно до ч. 5 ст. 213 Кодексу адміністративного судочинства України до касаційної скарги додаються, зокрема, копії оскаржуваних рішень судів першої та апеляційної інстанцій.
До матеріалів касаційної скарги долучені копії судових рішень не завірені належним чином, надані копії є неякісними та не є такими, що відображають зміст.
Крім того, до матеріалів справи не долучено оригінал платіжного доручення про сплату судового збору, а лише копія.
Керуючись частинами три, чотири статті 214 КАС України,
у х в а л и в:
Визнати неповажними причини пропуску строку на касаційне оскарження, зазначені Державною реєстраційною службою України .
Касаційну скаргу Державної реєстраційної служби України залишити без руху, встановивши строк для усунення недоліків та подання заяви про поновлення строку на касаційне оскарження протягом тридцяти днів з моменту отримання даної ухвали
Ухвала підлягає перегляду Верховним Судом України в порядку статті 235 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя
Вищого адміністративного суду України С.Я. Чалий
Суд | Вищий адміністративний суд України |
Дата ухвалення рішення | 01.07.2015 |
Оприлюднено | 13.07.2015 |
Номер документу | 46563879 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Вищий адміністративний суд України
Чалий С.Я.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні