Ухвала
від 18.02.2010 по справі 2а-8193/09/1170
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа №2а-8193/09/1170

Рядок звіту № 2.11.15

КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- У Х В А Л А

про витребування доказів

18 лютого 2010 року м. Кіровоград

Кіровоградський окружний адміністративний суд у складі судді Черниш О.А.,

при секретарі судового засідання Колтуновій А.Ю.,

за участю представників сторін: позивача - ОСОБА_1,

відповідача 1 - не з'явився,

відповідача 2 - ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Інтеграл ОПТ" до ОСОБА_3 об’єднаної державної податкової інспекції, Головного управління Державного казначейства України у Кіровоградській області про визнання дій протиправними та стягнення бюджетного відшкодування з податку на додану вартість, -

В С Т А Н О В И В:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Інтеграл ОПТ" звернулося до суду з позовом до ОСОБА_3 об’єднаної державної податкової інспекції, Олександрійського управління Державного казначейства у Кіровоградській області про визнання неправомірними дій ОСОБА_3 об’єднаної державної податкової інспекції щодо непідтвердження заявленої суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість за вересень 2009 року на суму 99 918 грн.; зобов’язання ОСОБА_3 об’єднаної державної податкової інспекції надати Олександрійському управлінню Державного казначейства у Кіровоградській області висновок про відшкодування 99 918 грн. з державного бюджету; зобов’язання Олександрійського управління Державного казначейства у Кіровоградській області повернути з державного бюджету 99 918 грн. податку на додану вартість.

У ході судового розгляду справи позивач уточнив позов, заявивши вимоги про визнання протиправною бездіяльності ОСОБА_3 ОДПІ щодо ненадання Олександрійському управлінню ДКУ в області висновку із зазначенням суми податку на додану вартість у розмірі 99 918 грн., що підлягають відшкодуванню ТОВ "Інтеграл ОПТ" з Державного бюджету України за вересень 2009 року; стягнення з Державного бюджету України через Головне управління Державного казначейства України у Кіровоградській області на користь ТОВ "Інтеграл ОПТ" суми податку на додану вартість у розмірі 99 918 грн. за вересень 2009 року; стягнення з Державного бюджету України через Головне управління Державного казначейства України в Кіровоградській області на користь ТОВ "Інтеграл ОПТ" 2323 грн. відсотків за несвоєчасне відшкодування податку на додану вартість за вересень 2009 року; присудження ТОВ "Інтеграл ОПТ" з Державного бюджету України судового збору у сумі 1000 грн. та 3, 40 грн.

Ухвалою суду від 18.02.10 замінено первинного відповідача ОСОБА_3 управління Державного казначейства у Кіровоградській області належним відповідачем - Головним управлінням Державного казначейства України в Кіровоградській області та задоволено заяву прокуратури Кіровоградської області про допущення до участі у справі її представника.

У судове засідання 18.02.10 з'явився представник позивача та представник відповідача 2. Відповідач 1 - ОСОБА_3 ОДПІ, у судове засідання не прибув, заперечення проти позову не подав. Оскільки відповідач 1 належним чином повідомлений про дату, час і місце розгляду справи, однак не повідомив суд про причини неприбуття у судове засідання, відповідно до ч.4 ст.128 КАС України справа вирішувалася на підставі наявних у ній доказів.

За клопотанням представника відповідача-2 та у зв'язку з необхідністю одержання нових доказів у справі на підставі ч.2 ст.150 КАС України оголошено перерву до 12 березня 2010 року до 11:30.

Відповідно до вимог частин 4, 5 статті 11 КАС України суд вживає передбачені законом заходи, необхідні для з'ясування всіх обставин у справі, у тому числі щодо виявлення та витребування доказів з власної ініціативи. Суд повинен запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати докази або з власної ініціативи витребувати докази, яких, на думку суду, не вистачає.

Згідно з ч.4 ст.71 КАС України суб'єкт владних повноважень повинен подати суду всі наявні у нього документи та матеріали, які можуть бути використані як докази у справі. У разі невиконання цього обов'язку суд витребовує названі документи та матеріали. За ч.5 ст.71 КАС України суд може збирати докази з власної ініціативи.

Керуючись ч.2 ст.69, ст.ст.150, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

У Х В А Л И В:

1. Зобов'язати відповідача 1 - ОСОБА_3 об’єднану державну податкову інспекцію у строк до 09.03.10 надати до суду належним чином завірені копії:

- податкових декларації ТОВ "Інтеграл-ОПТ" з податку на додану вартість за вересень 2009 року;

- заяви ТОВ "Інтеграл-ОПТ" про повернення суми бюджетного відшкодування, відображеної у податковій декларації з ПДВ за вересень 2009 року;

- направлення на проведення перевірки від 24.11.09 №1167/23-50;

- також інформацію про результати перевірки ТОВ "Інтеграл-ОПТ" з питань правових відносин за ланцюгом постачання.

2. Зобов'язати прокуратуру Кіровоградської області у строк до 09.03.10 надати до суду матеріали перевірки, проведеної прокуратурою м. Олександрії за зверненням директора ТОВ "Інтеграл-ОПТ" ОСОБА_4 щодо непроведення ОСОБА_3 ОДПІ відшкодування податку на додану вартість (відповідь №4040вих09 від 24.12.09).

3. Копію ухвали направити ОСОБА_3 ОДПІ та прокуратурі Кіровоградської області для виконання, позивачеві та відповідачеві 2 - до відому.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Кіровоградського окружного

адміністративного суду ОСОБА_5

СудКіровоградський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення18.02.2010
Оприлюднено28.07.2015
Номер документу47199726
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2а-8193/09/1170

Ухвала від 18.03.2011

Адміністративне

Кіровоградський окружний адміністративний суд

О.А. Черниш

Постанова від 07.04.2010

Адміністративне

Кіровоградський окружний адміністративний суд

О.А. Черниш

Ухвала від 15.01.2010

Адміністративне

Кіровоградський окружний адміністративний суд

О.А. Черниш

Ухвала від 18.02.2010

Адміністративне

Кіровоградський окружний адміністративний суд

О.А. Черниш

Ухвала від 02.02.2010

Адміністративне

Кіровоградський окружний адміністративний суд

О.А. Черниш

Ухвала від 18.02.2010

Адміністративне

Кіровоградський окружний адміністративний суд

О.А. Черниш

Ухвала від 22.05.2014

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Федоров М.О.

Постанова від 13.02.2014

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Усенко Є.А.

Ухвала від 19.04.2011

Адміністративне

Кіровоградський окружний адміністративний суд

О.А. Черниш

Постанова від 07.04.2010

Адміністративне

Кіровоградський окружний адміністративний суд

О.А. Черниш

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні