Справа № 229/865/15-ц
Провадження № 2/229/440/2015
У Х В А Л А
18 березня 2015 р. м. Дружківка
Суддя Дружківського міського суду Панова Т.Л., розглянувши позовну заяву в.о. прокурора м.Дружківки в інтересах Дружківського житлово-комунального коледжу Донбаської національної академії будівництва і архітектури, до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за навчання ,
В С Т А Н О В И В:
18 березня 2015 року в.о. прокурора м.Дружківки звернувся до Дружківського міського суду з позовною заявою в інтересах Дружківського житлово-комунального коледжу до ОСОБА_1, в якій просить стягнути з ОСОБА_1 на користь коледжу заборгованість за навчання її доньки , ОСОБА_2, в сумі 4180грн.
Відповідно до ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна містити виклад обставин, якими позивач обгрунтовує свої вимоги.
Із змісту ст. 45 ЦПК України вбачається, що прокурор здійснює в суді представництво інтересів громадянина або держави. При цьому прокурор повинен надати суду документи, які підтверджують неможливість громадянина самостійно здійснювати представництво своїх інтересів.
Прокурор, який звертається до суду в інтересах держави, в позовній заяві самостійно визначає, в чому полягає порушення інтересів держави, та обгрунтовує необхідність їх захисту, а також зазначає орган, уповноважений державою здійснювати відповідні функції у спірних правовідносинах. У разі відсутності такого органу або відсутності у нього повноважень щодо звернення до суду прокурор зазначає про це в позові і в такому разі прокурор набуває статусу позивача.
Із змісту позову вбачається, що в.о. прокурора звертається до суду в інтересах коледжу, при цьому не зазначає в чому полягає порушення інтересів держави у правовідносинах, які виникли між коледжом та відповідачем, не обгрунтовує необхідність їх захисту.
Таким чином позов прокурора не містить виклад в повному обсязі обставин, якими він обгрунтовує свої вимоги.
Відповідно до ст. 121 ЦПК України, суддя, встановивши , що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст. 119 ЦПК України, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п"яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
Оскільки позовна заява не відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України, її необхідно залишити без руху і надати позивачеві строк для виправлення недоліків.
На підставі викладеного, керуючись ст. 121 ЦПК України, суддя
У Х В А Л И В:
Позовну заяву в.о. прокурора м.Дружківки в інтересах Дружківського житлово-комунального коледжу Донбаської національної академії будівництва і архітектури, до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за навчання залишити без руху.
Прокурору надати строк для усунення недоліків, який складає п’ять днів з дати отримання позивачем ухвали.
У випадку невиконання вимог даної ухвали, позовна заява вважається неподаною і буде повернута позивачеві.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Т.Л.Панова
Суд | Дружківський міський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 18.03.2015 |
Оприлюднено | 13.08.2015 |
Номер документу | 48132898 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Дружківський міський суд Донецької області
Панова Т. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні