ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
27 серпня 2015 року м. ПолтаваСправа № 816/1521/15
Суддя Полтавського окружного адміністративного суду Ясиновський І.Г., розглянувши в порядку письмового провадження матеріали адміністративної справи за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до Головного управління Держземагенства України у Полтавській області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - ОСОБА_4 про визнання дій протиправними, -
В С Т А Н О В И В:
12 травня 2015 року ОСОБА_1 звернулись до Полтавського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Головного управління Держземагенства України у Полтавській області про визнання протиправною відмови у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, яка викладена у листах від 26 лютого 2015 року № 31-16-0.4-2211/2-15, № 31-16-0.4-2212/2-15, № 31-16-0.4-2214/2-15 та зобов'язання вчинити дії, а саме повторно розглянути клопотання позивачів від 18 листопада 2014 року відповідно до вимог чинного законодавства та надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
06 серпня 2015 року оголошено вступну та резолютивну частину постанови та протягом п'яти днів виготовлено повний тексту постанови.
При виготовленні текстів вступної та резолютивної частини постанови і повного тексту постанови було допущено описку у першому абзаці резолютивної частини, а саме: "Адміністративний позов ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до Головного управління Держземагенства України у Полтавській області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - ОСОБА_4 про визнання дій протиправними." замість "Адміністративний позов ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до Головного управління Держземагенства України у Полтавській області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - ОСОБА_4 про визнання дій протиправними - задовольнити повністю .".
Вивчивши матеріали справи, суд встановив, що згідно частини 2 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі якщо для внесення виправлень суд визнає за необхідне провести судове засідання за присутності осіб, які беруть участь у справі, ці особи повідомляються про день, час і місце засідання.
Відповідно до частини 1 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Враховуючи викладене, суд приходить до висновку про можливість вирішення питання про внесення виправлень в постанову суду без виклику осіб які беруть участь у справі, в порядку письмового провадження.
З огляду на викладене, суд вважає, що допущена описка по тексту вступної та резолютивної частини постанови і повного тексту постанови від 06 серпня 2015 року - підлягає виправленню.
На підставі викладеного, керуючись статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
У Х В А Л И В:
Виправити описку, допущену у тексті вступної та резолютивної частини постанови і повного тексту постанови від 06 серпня 2015 року у справі № 816/1521/15 за адміністративним позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до Головного управління Держземагенства України у Полтавській області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - ОСОБА_4 про визнання дій протиправними.
Викласти перший абзац резолютивної частини вступної та резолютивної частини постанови і повного тексту постанови від 06 серпня 2015 року у наступній редакції: "Адміністративний позов ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до Головного управління Держземагенства України у Полтавській області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - ОСОБА_4 про визнання дій протиправними - задовольнити повністю .".
Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.
Ухвала набирає законної сили відповідно до статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку за правилами, встановленими статтями 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України, шляхом подання апеляційної скарги до Харківського апеляційного адміністративного суду через Полтавський окружний адміністративний суд.
Суддя І.Г. Ясиновський
Суд | Полтавський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 27.08.2015 |
Оприлюднено | 01.09.2015 |
Номер документу | 49147669 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Полтавський окружний адміністративний суд
І.Г. Ясиновський
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні