Справа № 3-1437/11
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
"09" листопада 2011 р. м. Апостолове
Суддя Апостолівського районного суду Дніпропетровськоі області Пензев М.М., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов з Апостолівського РВ УМВС України в Дніпропетровській області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянки України, не працюючої, проживаючої: ІНФОРМАЦІЯ_3, за ст. 198 КУпАП України, -
ВСТАНОВИВ:
28.09.2011 року ОСОБА_1 втратила паспорт виданого на своє ім’я в результаті недбалого зберігання в маршрутному таксі.
У судовому засідання ОСОБА_1Ю визнала факт вчинення нею адміністративного правопорушення, підтвердив вище викладені обставини.
Провина правопорушника ОСОБА_1Ю крім визнання нею своєї вини, підтверджується письмовими матеріалами адміністративної справи, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення ( а.с. 1), постановою про адміністративне правопорушення ( а.с. 2).
Суд вбачає у діях ОСОБА_1Ю ознаки складу правопорушення, передбаченого ст. 198 КУпАП.
Відповідно до ст.33 КУпАП при накладенні адміністративного стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують і обтяжують його відповідальність.
Згідно вимог ч.1 ст.13 КУпАП до осіб віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років, які вчинили адміністративні правопорушення, застосовуються заходи впливу, передбачені статтею 24-1 цього кодексу.
Суд при накладенні адміністративного стягнення враховує особу правопорушника ОСОБА_1Ю, яка є неповнолітньою. Судом не встановлені обставини, які пом’якшують чи обтяжують відповідальність правопорушника.
З урахуванням особи правопорушника, характеру вчиненого правопорушення, суд вважає, що відносно правопорушника ОСОБА_1Ю треба застосувати адміністративне стягнення у вигляді попередження.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 24-1, 33, 283, 284 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ:
Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст.198 КУпАП з застосуванням відносно неї адміністративного стягнення у вигляді попередження.
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, що передбачено ст. 294 КУпАП.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через Апостолівський районний суд Дніпропетровськї області.
Суддя: ОСОБА_2
Суд | Апостолівський районний суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 09.11.2011 |
Оприлюднено | 03.09.2015 |
Номер документу | 49263894 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Баглійський районний суд м.Дніпродзержинська
Тюлюнова В. Г.
Адмінправопорушення
Овідіопольський районний суд Одеської області
Курочка В. М.
Адмінправопорушення
Калинівський районний суд Вінницької області
Каращук О. Г.
Адмінправопорушення
Снятинський районний суд Івано-Франківської області
Собко В.М. В. М.
Адмінправопорушення
Апостолівський районний суд Дніпропетровської області
Пензев М. М.
Адмінправопорушення
Орджонікідзевський районний суд м.Маріуполя
Костромітіна О. О.
Адмінправопорушення
Глухівський міськрайонний суд Сумської області
Васянович В. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні