ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
"06" березня 2014 р.Справа № 35/48-09
Господарський суд Харківської області у складі:
судді Суярко Т.Д.
розглянувши матеріали заяви ПП Шаповала ОСОБА_1 про визнання наказу таким, що не підлягає виконанню (вх.№ 7058 від 03.03.2014 р.) у справі
за позовом КП "Харківський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі", м. Харків до ПП Шаповала ОСОБА_1, с. Шатівка про стягнення 13880,00 грн.
ВСТАНОВИВ:
25 лютого 2009 року Комунальне підприємство „Харківський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі" звернулось з позовом до Приватного підприємця ОСОБА_2 про стягнення 13880,00 грн. боргу.
14 квітня 2009 року господарським судом Харківської області (суддя Швед Е.Ю.) позовні вимоги Комунального підприємства „Харківський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі" задоволено повністю, стягнуто на користь останнього з Приватного підприємця ОСОБА_2 13880,00 грн., 138,80 грн. держмита та 118,00 грн. витрат на інформаційно - технічне забезпечення судового процесу.
28 квітня 2009 року на виконання вказаного рішення суду видано відповідний наказ.
03 березня 2014 року Приватний підприємець ОСОБА_2, звернувся до господарського суду Харківської області із заявою про визнання судового наказу таким, що не підлягає виконанню, посилаючись на те, що наказ на виконання рішення суду від 14.04.2009 року у даній справі втратив свою чинність; заборгованості, яка стягнута з нього на користь КП „Харківський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі" не існувало; у стягувача перед заявником є заборгованість в розмірі 68543,00 грн.; наказ фактично не виконувався.
Дослідивши матеріали вказаної заяви, суд зазначає наступне.
Відповідно до ч.ч. 2, 3 ст. 117 ГПК України господарський суд, який видав наказ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати наказ таким, що не підлягає виконанню, та стягнути на користь боржника безпідставно одержане стягувачем за наказом.
Господарський суд розглядає заяву в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника і виносить ухвалу. Неявка стягувача і боржника не є перешкодою для розгляду заяви. До розгляду заяви господарський суд має право своєю ухвалою зупинити стягнення за наказом, а також витребувати наказ.
З огляду на наведене, керуючись ст.ст. 86, 117 ГПК України, суд -
УХВАЛИВ:
Розгляд заяви ОСОБА_2 про визнання судового наказу таким, що не підлягає виконанню (вх.№ 7058 від 03.03.2014 р.) призначити до розгляду у судовому засіданні на 17.03.2014 року об 11:00 год.
Зобов'язати сторони за три дні до судового засідання через канцелярію надати до суду:
СТЯГУВАЧА (Комунальне підприємство „Харківський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі"):
- письмові пояснення з приводу заяви боржника.
УСІХ УЧАСНИКІВ СУДОВОГО ПРОЦЕСУ:
- провести звірку взаємних розрахунків, для чого Відповідачу направити свого повноважного представника до Позивача. Акт звірки та підтвердження повноважень осіб, які його підписали надати до суду. В разі ухилення однієї з сторін від проведення звірки - іншій стороні надати суду свій варіант проекту акту звірки та докази його вручення.
- установчі документи;
- свідоцтва про державну реєстрацію
- оригінали документів, копії яких додані в обґрунтування позовних вимог та заперечень на позов, надати в судове засідання для огляду.
ПОПЕРЕДИТИ учасників судового процесу:
- усі документи адресовані суду повинні подаватись із зазначенням номеру справи, розкладені у відповідності до переліку додатків, прошиті та пронумеровані. Учасники судового процесу зобов'язані подавати докази завчасно: або за три дні до дати судового засідання через канцелярію суду, або поштою з урахуванням часу поштового перебігу та часу обробки кореспонденції службою діловодства суду.
- письмові докази подаються до суду в оригіналі або в належним чином засвідченій копії (ст.36 ГПК України). В разі подання копії документу вона повинна бути засвідчена відповідно до вимог чинного законодавства України (Закону України "Про нотаріат", Закону України "Про адвокатуру" або ін. Відповідно до п. 5.27 Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації (ДСТУ 4163-2003) відмітку про засвідчення копії документа складають зі слів „Згідно з оригіналомВ» , назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії, засвідчуватись повинна кожна сторінка документу з відтиском печатки підприємства, установи, організації іншої юридичної особи (ФОП - за наявності).
- у разі неявки їх представників у судове засідання та ненадання витребуваних судом документів, суд має право розглянути справу за наявними в ній матеріалами або залишити позов без розгляду.
Суддя ОСОБА_3
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 06.03.2014 |
Оприлюднено | 04.09.2015 |
Номер документу | 49425934 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Харківської області
Суярко Т.Д.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні