Ухвала
від 06.10.2009 по справі 18/96
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18/96

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

      

"06" жовтня 2009 р.                                                                          Справа  № 18/96

За позовом Товариство  з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "ТНП"

До відповідача    Товариство з обмеженою відповідальністю "Рівненські торгівельні мережі"  

 про стягнення в сумі 21 664 грн. 93 коп.

Суддя   

Представники:

          Від позивача :  не з'явився

          Від відповідача : не з'явився

             Клопотань про здійснення технічної фіксації судового процесу сторонами не подано.

СУТЬ СПОРУ:

          Позивач ТзОВ "Торговий дім "ТНП" звернувся до господарського суду Рівненської області із позовом до відповідача ТзОВ "Рівненські торгівельні мережі" про стягнення в сумі 21 664 грн. 93 коп..  За

          За клопотанням позивача  від 22.06.09 розгляд справи  ухвалою господарського суду від 23.06.09 по справі № 18/96 було відкладено на "03"серпня 2009 року  та зобов"язано позивача подати витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців про місцезнаходження відповідача - ТзОВ "Рівненські торгівельні мережі"( код ЄДРПОУ 33167252).  Однак, позивачем вимоги ухвали суду не виконано, а 03.08.09  подано клопотання про відкладення розгляду справи.

          Так як, двохмісячний строк вирішення спору закінчується 04.08.09 за заявою судді від 03.08.09 строк вирішення спору  ухвалою господарського суду від 03.08.09 за підписом заступника голови господарського суду Рівненської області по даній справі було продовжено на один місяць.                               

          Ухвалою господарського суду Рівненської області від 03.08.09р. № 18/96 зупинено провадження у справі № 18/96 за позовом ТзОВ "Торговий дім "ТНП" до ТзОВ "Рівненські торгівельні мережі" про стягнення в сумі 21664,93 грн., оскільки порушено провадження у справі № 9/13 про банкрутство  ТзОВ "Рівненські торгівельні мережі", а тому  зобов'язано позивача до 18.08.09  надати відомості про звернення  з заявою про визнання його вимог до боржника у справі про банкрутство та процесуальний документ про розгляд даної заяви.                                                   Позивач відомостей, у зазначені строки,  суду не надав.

            Ухвалою господарського суду від 28.09.09 № 18/96 поновлено провадження у справі № 18/96, призначено судове засідання на 06.10.09 та витребувано у позивача докази звернення з заявою про визнання кредитором у справі № 9/13 про банкрутство ТзОВ "Рівненські торгівельні мережі".

          Позивачем вимоги ухвали суду не виконано, а 06.10.09 у день судового засідання через канцелярію суду   о 9 год. 30 хв. подано клопотання про відкладення розгляду справи, так як  призначено дві справи у господарському суді Дніпропетровської області, як доказ надають копію ухвали господарського суду Харківської області від 22.09.09.

Дане клопотання судом не задоволено, оскільки коло представників сторін в господарському судочинстві не обмежене нормами чинного законодавства, тому в судове засідання  міг з'явитись директор чи головний бухгалтер відповідача, або інший  представник та надати суду пояснення  і докази , що стосуються предмету спору.

Окрім того, закінчилися строки вирішення спору, передбачені ст.69 ГПК України в т.ч. і  місячний строк   вирішення спору  згідно  ухвали господарського суду від 03.08.09  по  справі № 18/96 про продовження вирішення спору.

Таким чином,  суд, дослідивши докази наявні в матеріалах справи,  встановив відсутність   документів,  витребуваних  у позивача ухвалами суду.

          Відповідно до п. 5 ст. 81 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд залишає позов без розгляду, якщо позивач  без поважних причин не подав витребувані судом матеріали, необхідні для вирішення спору.

           На підставі вищевикладеного, суд залишає позов без розгляду відповідно до п.5 ч.1 ст.81 Господарського процесуального кодексу України.

Після усунення обставин, що зумовили залишення позову без розгляду, позивач має право знову звернутися з ним до господарського суду в загальному порядку.

Керуючись п.5 ст.81, ст. 86 ГПК України, суд -

УХВАЛИВ:

1.Залишити позов без розгляду.

2.Ухвалу направити сторонам по справі.

                                            Суддя                                                                  

СудГосподарський суд Рівненської області
Дата ухвалення рішення06.10.2009
Оприлюднено15.10.2009
Номер документу4988956
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —18/96

Ухвала від 28.11.2018

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Кривка В.П.

Ухвала від 19.11.2018

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Кривка В.П.

Ухвала від 22.10.2018

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Кривка В.П.

Ухвала від 12.10.2018

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Кривка В.П.

Ухвала від 19.09.2018

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Кривка В.П.

Ухвала від 06.07.2010

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Петрова Валентина Іванівна

Судовий наказ від 22.06.2011

Господарське

Господарський суд Донецької області

Овсяннікова О.В.

Судовий наказ від 17.08.2010

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Гудак А.В.

Ухвала від 22.07.2010

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Гудак А.В.

Ухвала від 02.06.2010

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Гудак А.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні