Ухвала
від 04.02.2011 по справі 21/223
ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Артема, 157, м. Донецьк, 83048, тел. 332-57-40

У Х В А Л А

Про порушення апеляційного провадження

04.02.2011 р. справа № 21/223

Донецький апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: суддів ОСОБА_1 ОСОБА_2 , ОСОБА_3 розглянувши апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "ВКФ Південно-східний проект ЛТД" м.Донецьк на рішення господарського судуДонецької області від 14.12.2010р. у справі№ 21/223 (суддя Матюхін В.І.) за позовомДержавного підприємства "Донецька залізниця" м.Донецьк до Товариства з обмеженою відповідальністю "ВКФ Південно-східний проект ЛТД" м.Донецьк простягнення 6900,00грн. Розглянувши клопотання заявника про відновлення пропущеного процесуального строку, встановленого для подання апеляційної скарги, суд визнав апеляційну скаргу такою, що підлягає прийняттю до провадження і керуючись ст. ст. 53, 93, 86, 98 Господарського процесуального кодексу України, -

У Х В А Л И В:

1.Відновити пропущений процесуальний строк.

2. Порушити апеляційне провадження у справі №21/223

3 Справу призначити до розгляду на: 23.02.2011 р.о 13:45, судове засідання відбудеться у приміщенні корпусу залів судових засідань, за адресою: м.Донецьк, вул. Артема, 157, зал судового засідання № 10.

4. Зобов’язати відповідача до 21.02.2011р. надати засвідчену належним чином копію довідки з Єдиного державного реєстру та засвідчений належним чином витяг із Статуту. Зобов`язати відповідача забезпечити явку в судове засідання свого представника.

5.Зобов’язати ДП "Донецька залізниця" надати в судове засідання для огляду оригінал технічного паспорту ваг, на яких здійснювалось контрольне зважування вантажу та засвідчену копію витягу з технічного паспорту ваг, на яких здійснювалось контрольне зважування вантажу - до справи. Зобов`язати позивача до 21.02.2011р. надати відзив на апеляційну скаргу з нормативним, документальним обгрунтуванням своїх заперечень та забезпечити явку в судове засідання свого представника.

6.Роз’яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

7. Попередити сторін, що у разі нез"явлення їх представників у судове засідання, апеляційна скарга буде розглянута за наявними матеріалами в справі.

Головуючий К.І. Бойченко

Судді: Г.І. Діброва

ОСОБА_3

Надіслано: 5 прим.

1.позивачу

2. відповідачу

1. у справу

1. апеляційному суду

СудДонецький апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення04.02.2011
Оприлюднено15.09.2015
Номер документу49973611
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —21/223

Судовий наказ від 27.12.2010

Господарське

Господарський суд Донецької області

Матюхін В.І.

Ухвала від 04.02.2011

Господарське

Донецький апеляційний господарський суд

Бойченко К.І.

Постанова від 28.02.2011

Господарське

Донецький апеляційний господарський суд

Бойченко К.І.

Постанова від 12.05.2011

Господарське

Вищий господарський суд України

Данилова T.Б.

Рішення від 14.12.2010

Господарське

Господарський суд Донецької області

Матюхін В.І.

Рішення від 01.12.2009

Господарське

Господарський суд Донецької області

Матюхін В.І.

Ухвала від 27.03.2009

Господарське

Господарський суд Одеської області

Зеленов Г.М.

Постанова від 10.08.2009

Господарське

Вищий господарський суд України

Карабань В.Я.

Ухвала від 20.07.2009

Господарське

Вищий господарський суд України

Карабань В.Я.

Ухвала від 16.04.2009

Господарське

Господарський суд Одеської області

Зеленов Г.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні