У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
02 листопада 2010 р. Справа № 2-а-4365/10/0270
м. Вінниця
Суддя Вінницького окружного адміністративного суду
ОСОБА_1 ,
розглянувши матеріали позовної заяви:
за позовом : державної податкової інспекції у м. Вінниці
до: товариства з обмеженою відповідальністю "Втормет-Вінниця"
про: стягнення коштів за нікчемним правочином, -
В С Т А Н О В И В :
до Вінницького окружного адміністративного суду надійшла позовна заява державної податкової інспекції у м. Вінниці до товариства з обмеженою відповідальністю "Втормет-Вінниця" про стягнення коштів за нікчемним правочином.
Ознайомившись з позовною заявою та доданими матеріалами, вважаю, що зазначена позовна заява підлягає залишенню без руху з наступних підстав.
Відповідно до статті 104 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) позов пред'являється шляхом подання позовної заяви до суду першої інстанції. Відповідний позов подається до адміністративного суду у формі письмової позовної заяви, яка повинна відповідати загальним вимогам, що встановлені статтею 106 КАС України.
Відповідно до ч. 3 ст. 106 КАС України, до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, крім випадків подання адміністративного позову суб'єктом владних повноважень. Суб'єкт владних повноважень при поданні адміністративного позову зобов'язаний додати до позовної заяви доказ надіслання відповідачу і третім особам копії позовної заяви та доданих до неї документів. До позовної заяви додається також документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.
Державною податковою інспекцією у м. Вінниці надано до суду фіскальний чек від 29.10.2010 року про сплату відправлення рекомендованого листа ТОВ Втормед Вінниця, що не є належним доказом надсилання відповідачу копії позовної заяви та доданих до неї документів. Оскільки, зазначений фіскальний чек від 29.10.2010 року не містить засвідчувального підпису повноваженою особи та печатки, що підтверджують його дійсність, зі змісту чека не вбачається, які саме листи направлені адресату і чи пов'язані вони з адміністративним позовом. Крім того, у копії чеку зазначено, що кореспонденція направлена ТОВ Втормед Вінниця, а відповідачем по справі є ТОВ "Втормет-Вінниця".
Доказом надіслання відповідачу копії позовної заяви та доданих до неї документів може бути засвідчений бланк опису вкладення, який згідно п. 61 Правил надання послуг поштового зв'язку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України №270 від 05.03.2009 року, заповнюється відправником у двох примірниках. Працівник поштового зв'язку перевіряє відповідність вкладення опису, розписується на обох його примірниках і проставляє відбиток календарного штемпеля. Один примірник опису вкладається до поштового відправлення, другий видається відправникові. На примірнику опису, що видається відправникові, працівник поштового зв'язку зазначає номер поштового відправлення.
Крім того, згідно з ч. 4 ст. 106 КАС України позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання.
Дану позовну заяву підписано начальником державної податкової інспекції у м. Вінниці С.Г. ОСОБА_2, при цьому, позивачем не надано до суду докази на підтвердження його повноважень щодо підпису позовної заяви.
Враховуючи вищевикладене, суд позбавлений можливості вирішити питання щодо відкриття провадження.
За правилами визначеними частиною 1 статті 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених в статті 106 КАС України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, про що повідомляє позивача та надає йому строк для усунення недоліків.
Керуючись статтею 108 КАС України, -
У Х В А Л И В :
позовну заяву державної податкової інспекції у м. Вінниці до товариства з обмеженою відповідальністю "Втормет-Вінниця" про стягнення коштів за нікчемним правочином залишити без руху.
Запропонувати позивачу до 15.11.10 виправити вказані недоліки шляхом надання до суду докази надіслання відповідачу копію позовної заяви і доданих до неї документів та докази на підтвердження повноважень ОСОБА_2 підписувати позовну заяву.
Дану ухвалу направити позивачу.
Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 254 КАС України.
Відповідно до ст. 186 КАС України, апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.
Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя Загороднюк Андрій Григорович
Суд | Вінницький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 02.11.2010 |
Оприлюднено | 25.09.2015 |
Номер документу | 50612498 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Загороднюк Андрій Григорович
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Загороднюк Андрій Григорович
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Загороднюк Андрій Григорович
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Загороднюк Андрій Григорович
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Загороднюк Андрій Григорович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні