П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
05.05.2011 Справа №3-2521/11
Суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Ромазан В.В. розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ м.Тернополя УМВС України в Тернопільській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.1 ст.130 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В:
ВДАІ м. Тернополя УМВС України в Тернопільській області направлено в суд матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності громадянина ОСОБА_1 за ознаками ч.1 ст.130 КУпАП.
Як вбачається з протоколу про адміністративне правопорушення серії ВО1 №107362, ОСОБА_1 26.03.2009 року близько 12 год. 00 хв., в с. Ценів Козівського району Тернопільської області керував транспортним засобом марки В«Мерседес Бенс 208В» , д.н.з. НОМЕР_1 в стані алкогольного сп'яніння, чим порушив вимог п. 2.9 В«аВ»Правил дорожнього руху України.
В судовому засіданні ОСОБА_1 вину свою у вчиненні правопорушення не визнав, та пояснив, що транспортним засобом він керував у тверезому стані.
Згідно з методичними рекомендаціями В«Судово-медична діагностика смертельних отруєнь етиловим алкоголемВ» , узгоджених з управлінням спеціалізованої медичної допомоги населенню МОЗ України, згідно з якими в залежності від концентрації етанолу в крові, але не у видихувальному повітрі, оцінка психофізіологічних змін в організмі в розмірі менш 0,4 проміле: спВ»яніння практично відсутнє або похибка методу (газохроматографічного).
Таким чином, визначений у технічним засобом В«ДрагерВ»алкоголь в крові у розмірі 0,26%, слід трактувати, як відсутнє спВ»яніння.
За таких обставин, вважаю, що в діях ОСОБА_1 відсутні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП, оскільки його вина у вчиненні даного правопорушення не доведена, а тому адміністративну справу, порушено відносно нього слід провадженням закрити.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 247 п.1, 283, 284 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И В:
Провадження в адміністративній справі відносно ОСОБА_1 за ч.1 ст.130 КУпАП -закрити, в зв'язку з відсутністю в його діях складу даного адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП.
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду Тернопільської області через Тернопільський міськрайонний суд.
Головуючий суддяОСОБА_2
Суд | Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 05.05.2011 |
Оприлюднено | 01.10.2015 |
Номер документу | 51279048 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Овідіопольський районний суд Одеської області
Курочка В. М.
Адмінправопорушення
Каховський міськрайонний суд Херсонської області
Терещенко О. Є.
Адмінправопорушення
Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області
Івасівка А. П.
Адмінправопорушення
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Ромазан В. В.
Адмінправопорушення
Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області
Заполовська Т. Г.
Адмінправопорушення
Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Клименко І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні