Ухвала
від 11.03.2011 по справі 4/26/5022-333/2011
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

"11" березня 2011 р. Справа № 4/26/5022-333/2011 УХВАЛА

про порушення провадження по справі

Суддя Бурда Н.М. розглянувши матеріали

за позовом Дочірньої компанії "Укртрансгаз" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" вул. Кловський узвіз, 9/1, м. Київ в особі філії "Управління магістральних газопроводів "Черкаситрансгаз" вул. Сумгаїтська, 3, м. Черкаси

до Державного підприємства "Хоростківський спиртовий завод" вул. Незалежності, 21, м. Хоростків, Гусятинського району, Тернопільської області

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю "ГазПромСервіс" вул. Галицька, 52, м. Рогатин, Івано-Франківської області (юридична адреса), вул. Галицька, 119, м. Рогатин, Івано-Франківської області (поштова адреса)

про cтягнення 5 261 грн. 02 коп.

визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви.

Відповідно до статей 64,65 Господарського процесуального кодексу України, суддя

УХВАЛИВ:

1. Порушити провадження у справі та прийняти позовні матеріали до розгляду.

2. Розгляд справи призначити на "07" квітня 2011 р. о 10:15 год.

3. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду, який знаходиться за адресою м. Тернопіль, вул. Князя Острозького, 14,а, зал судових засідань № 1, 4 поверх.

4. Зобов'язати сторони подати в засідання:

Позивача:

- документальне обгрунтування розрахунку позову (як-то докази, що підтверджують факт надання послуг з транспортування природного газу у березні-квітні 2008р.);

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про знаходження позивача, відповідача та третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача у ньому станом на день заявлення позову.

Відповідача :

- обґрунтований та документально підтверджений відзив на позовну заяву;

- належним чином засвідчену копію договору № 19/06-07 від 19.06.2007р.;

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про знаходження у ньому станом на день заявлення позову.

Третю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача:

- письмові пояснення по суті заявленого позову;

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про знаходження у ньому станом на день заявлення позову.

У разі незабезпечення сторонами в засіданні без поважних причин участі уповноважених представників та неподання витребуваного відзиву, справа буде розглядатись за правилами ст.75 ГПК України за наявними у ній матеріалами.

Суддя Н.М. Бурда

У відповідності до ч.2 ст.36 ГПК України письмові докази подаються в оригіналі або належним чином засвідченій копії.

Витребувані судом документи подавати в канцелярію з супровідним листом до дня слухання справи.

Представникам сторін мати належним чином оформлені повноваження (довіреність тощо) та документ що посвідчує особу (паспорт).

Довідки про рух справи надаються Державним підприємством "Інформаційні судові системи" за тел. 8 (0352) 52-78-20.

СудГосподарський суд Тернопільської області
Дата ухвалення рішення11.03.2011
Оприлюднено01.10.2015
Номер документу51368339
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —4/26/5022-333/2011

Ухвала від 11.03.2011

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Бурда Н.М.

Судовий наказ від 25.08.2011

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Бурда Н.М.

Ухвала від 07.04.2011

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Бурда Н.М.

Постанова від 14.07.2011

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Марко Р.І.

Ухвала від 29.06.2011

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Марко Р.І.

Ухвала від 01.06.2011

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Марко Р.І.

Ухвала від 30.05.2011

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Марко Р.І.

Рішення від 28.04.2011

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Бурда Н.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні