ВІННИЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
05 грудня 2011 р. Справа № 2а/0270/5381/11
Суддя Вінницького окружного адміністративного суду Дмитришена Руслана Миколаївна, розглянувши матеріали позовної заяви:
за позовом : державної податкової інспекції у м. Вінниці
до: державного реєстратора Вінницької міської ради ОСОБА_1, державного реєстратора Кременчуцької міської ради Полтавської області ОСОБА_2, третя особа - товариство з обмеженою відповідальністю "Кременчуцька дистриб'юторська компанія"
про: скасування державної реєстрації змін до установчих документів
В С Т А Н О В И В :
До Вінницького окружного адміністративного суду надійшла позовна заява державної податкової інспекції у м. Вінниці до державного реєстратора Вінницької міської ради ОСОБА_1, державного реєстратора Кременчуцької міської ради Полтавської області ОСОБА_2, третя особа - товариство з обмеженою відповідальністю "Кременчуцька дистриб'юторська компанія" про скасування державної реєстрації змін до установчих документів.
Ознайомившись з позовною заявою та доданими матеріалами, вважаю, що зазначена позовна заява підлягає залишенню без руху з наступних підстав.
Відповідно до ст. 105 КАС України, адміністративний позов подається до адміністративного суду у формі письмової позовної заяви, яка повинна відповідати загальним вимогам, що встановлені статтею 106 КАС України.
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 106 КАС України однією з обов'язкових вимог до позовної заяви є: зміст позовних вимог згідно зі ст.105 КАС України і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а в разі подання позову до кількох відповідачів, - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів.
З огляду на позовну заяву, ДПІ у м. Вінниці вимагає скасувати державну реєстрацію змін до установчих документів ТОВ «Кременчуцька дистриб'юторська компанія», але не зазначає кого саме з відповідачів стосується даний зміст позовних вимог. Окрім вказаного, позивачем не зазначений зміст позовних вимог щодо іншого відповідача.
Разом з тим, не конкретизовано які саме зміни до установчих документів ТОВ «Кременчуцька дистриб'юторська компанія», внесених до державного реєстру, на думку позивача підлягають скасуванню.
В той же час, позивачем в позовній заяві в якості третьої особи - визначено товариство з обмеженою відповідальністю "Кременчуцька дистриб'юторська компанія".
Тут слід наголосити, що стаття 53 КАС України передбачає існування два процесуальних статуси третіх осіб: з самостійними вимогами на предмет спору та без таких вимог, а також їх відношення до сторін - на боці позивача чи відповідача, і дане розмежування є обов'язковим, оскільки визначає їх права та обов'язки в адміністративному процесі.
Однак в порушення цього, позивачем не вказано повний статус третьої особи.
З урахуванням викладеного, суд приходить до висновку, що зміст позовних вимог і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги не є чіткими та зрозумілими.
За правилами визначеними частиною 1 статті 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених в статті 106 КАС України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, про що повідомляє позивача та надає йому строк для усунення недоліків.
Керуючись статтею 108 КАС України, -
У Х В А Л И В :
1. Позовну заяву державної податкової інспекції у м. Вінниці до державного реєстратора Вінницької міської ради ОСОБА_1, державного реєстратора Кременчуцької міської ради Полтавської області ОСОБА_2, третя особа - товариство з обмеженою відповідальністю "Кременчуцька дистриб'юторська компанія" про скасування державної реєстрації змін до установчих документів залишити без руху.
2. Запропонувати позивачу в п'ятиденний термін із дня отримання даної ухвали усунути зазначені в ній недоліки.
3. Дану ухвалу направити позивачу.
Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 254 КАС України.
Відповідно до ст. 186 КАС України, апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.
Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя: Дмитришена Руслана Миколаївна
Суд | Вінницький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 05.12.2011 |
Оприлюднено | 05.10.2015 |
Номер документу | 51513344 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Дмитришена Руслана Миколаївна
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Дмитришена Руслана Миколаївна
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Дмитришена Руслана Миколаївна
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Дмитришена Руслана Миколаївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні