ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01014, м.Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1 Вн. № 2а-8260/11/2670
У Х В А Л А
про визнання обов'язковою участі сторони по справі
та зобовязання надати докази
25 липня 2011 року № 2а-8260/11/2670
Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Добрянська Я.І., при секретарі судових засідань ОСОБА_1, розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу
За позовом ОСОБА_2 з обмеженою відповідальністю «Травітас»
до Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м. Києва
про визнання протиправними дій
за участю представників сторін:
від позивача: ОСОБА_3
від відповідача: не прибув
ВСТАНОВИВ:
Позивач ОСОБА_2 з обмеженою відповідальністю «Травітас»звернувся в Окружний адміністративний суд міста Києва з позовом до Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м. Києва про скасування постанови про визнання протиправними дій.
Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 10.06.2011 р. було відкрито провадження у справі № 2а-8260/11/2670, призначено справу до судового розгляду на 25.07.2011 р. та зобов'язано відповідача в строк до 25.07.2011 р. подати суду письмові заперечення проти позову та всі докази на їх підтвердження, які наявні у відповідача, а також витребувано від відповідача:
- нормативно правове обґрунтування відмови в прийнятті податкової декларації з ПДВ за січень 2011 року;
- підтвердження неприйняття податкової декларації з ПДВ за січень 2011 року та причини такого неприйняття;
- докази скерування позивачу повідомлення про неприйняття податкової декларації з ПДВ за січень 2011 року (витяг з реєстру вхідної/вихідної кореспонденції)
- інші документи в підтвердження правової позиції відповідача.
Крім того, ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 10.06.2011 р. про відкриття провадження у справі № 2а-8260/11/2670, явку повноважних представників сторін в судове засідання було визнано обов'язковою.
В судове засідання 25.07.2011 р. відповідач не прибув та не скерував свого представника, хоча належним чином був повідомлений про дату, час та місце судового засідання, що підтверджується доказами про скерування відповідачу судової кореспонденції рекомендованим листом з повідомленням про вручення.
Таким чином, відповідачем не виконано вимог ухвали Окружного адміністративного суду м. Києва від 10.06.2011 р. про відкриття провадження у справі № 2а-8260/11/2670 щодо обов'язкової участі представників сторін в судовому засіданні та наданні зазначених в ухвалі документів.
Відповідно до вимог ч.2 ст.14 КАС України, постанови та ухвали суду в адміністративних справах, що набрали законної сили, є обов'язковими до виконання на всій території України.
Згідно вимог ст.120 КАС України, суд може постановити ухвалу про обов'язковість особистої участі сторін чи третіх осіб у судовому засіданні. Викликати сторону чи третю особу для особистих пояснень можна і тоді, коли у судовому розгляді беруть участь їхні представники.
Зважаючи на неявку відповідача, що є суб'єктом владних повноважень, в судове засідання -суд приходить висновку про визнання обов'язковою участі відповідача в судовому засіданні.
Відповідно до ч.2 ст.69 КАС України, докази суду надають особи, які беруть участь у справі. Суд може запропонувати надати додаткові докази або витребувати додаткові докази за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або з власної ініціативи.
Зважаючи на неявку відповідача в судове засідання та ненадання суду документів, що вимагалися ухвалою про відкриття провадження у справі, суд повторно зобов'язує відповідача надати в судове засідання (або через канцелярію суду до судового засідання) всі документи, що вимагалися ухвалою про відкриття провадження у справі, зокрема:
- нормативно правове обґрунтування відмови в прийнятті податкової декларації з ПДВ за січень 2011 року;
- підтвердження неприйняття податкової декларації з ПДВ за січень 2011 року та причини такого неприйняття;
- докази скерування позивачу повідомлення про неприйняття податкової декларації з ПДВ за січень 2011 року (витяг з реєстру вхідної/вихідної кореспонденції)
- інші документи в підтвердження правової позиції відповідача.
З огляду на зазначене та керуючись ст.ст. 69, 120, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд м. Києва, -
УХВАЛИВ:
1. Визнати обов'язковою участь відповідача Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м. Києва в судовому засіданні, та попередити відповідача про наслідки невиконання рішень суду, передбачені чинним законодавством .
2. Зобов'язати відповідача надати в судове засідання (або через канцелярію суду до судового засідання) всі документи, що вимагалися ухвалою про відкриття провадження у справі, зокрема:
- нормативно правове обґрунтування відмови в прийнятті податкової декларації з ПДВ за січень 2011 року;
- підтвердження неприйняття податкової декларації з ПДВ за січень 2011 року та причини такого неприйняття;
- докази скерування позивачу повідомлення про неприйняття податкової декларації з ПДВ за січень 2011 року (витяг з реєстру вхідної/вихідної кореспонденції)
- інші документи в підтвердження правової позиції відповідача.
3. Оголосити перерву в розгляді справи до 02.08.2011 р. об 10:45 год. в залі судових засідань № 8 за адресою: м. Київ, вул. Десятинна, 4/6.
4. Ухвалу направити сторонам у справі.
Суддя Я.І.Добрянська
Суд | Окружний адміністративний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 25.07.2011 |
Оприлюднено | 20.10.2015 |
Номер документу | 52314432 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Окружний адміністративний суд міста Києва
Добрянська Я.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні