Ухвала
від 23.10.2015 по справі 905/648/15
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

61022, м.Харків, пр.Леніна, 5

У Х В А Л А

23.10.2015р. Справа № 905/648/15

Суддя господарського суду Донецької області Мельниченко Ю.С. , розглянувши матеріали заяви №105/15 від 20.10.2015р. Товариства з обмеженою відповідальністю «МІКО-ФУД», м. Донецьк про відстрочку виконання рішення по справі:

за позовом : Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені ОСОБА_1», м. Харків

до відповідача : Товариства з обмеженою відповідальністю «МІКО-ФУД», м. Донецьк

про стягнення 15 506 грн. 79 коп.

ВСТАНОВИВ:

Рішенням господарського суду Донецької області від 13.07.2015р. по справі №905/648/15 позовні вимоги Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені ОСОБА_1», м. Харків до Товариства з обмеженою відповідальністю «Міко-Фуд» задоволено частково: стягнуто з відповідача на користь позивача заборгованість за договором №24/14 від 17.04.2014р. у сумі 9 000грн., 3% річних у сумі 241грн. 89коп., суму інфляційних втрат у розмірі 5 060грн. 87коп. та витрати зі сплати судового збору у сумі 1685грн. 14коп.

22.10.2015р. до господарського суду Донецької області надійшла заява №105/15 від 20.10.2015р. Товариства з обмеженою відповідальністю «МІКО-ФУД», м. Донецьк, про надання відстрочки виконання рішення суду на строк до закінчення проведення антитерористичної операції або до 01 липня 2016 року, якщо вона не буде завершена раніше.

Згідно із ст. 121 Господарського процесуального кодексу України при наявності обставин, що ускладнюють виконання рішення або роблять його неможливим, за заявою сторони, державного виконавця, прокурора або за своєю ініціативою господарський суд, який видав виконавчий документ, у десятиденний строк розглядає це питання у судовому засіданні з викликом сторін, прокурора і у виняткових випадках, залежно від обставин справи, може відстрочити або розстрочити виконання рішення, ухвали, постанови, змінити спосіб та порядок їх виконання.

В обґрунтування означених вимог заявник посилається на тяжке фінансово-економічне становище за обставин, що об'єктивно не залежать від його волі та є обставинами непереборної сили, які мають наслідком відсутність можливості повного та негайного виконання рішення.

З огляду на викладене, ст.ст. 86, 121 Господарського процесуального кодексу України, суд -

У Х В А Л И В:

1. Прийняти до розгляду заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «МІКО-ФУД», м. Донецьк про відстрочку виконання рішення по справі.

2. Призначити до розгляду в судовому засіданні на 02.11.2015 на 15:00 год. Засідання відбудеться у приміщенні суду за адресою: 61022, м. Харків, пр. Леніна, 5, кабінет № 324 (конкретний номер судового залу або кабінет, де відбуватиметься засідання буде визначено в розкладі справ, що слухаються суддею Мельниченко Ю.С., в день проведення судового засідання).

3. Зобов'язати відповідача (заявника) надати через канцелярію господарського суду до встановленої дати судового засідання: оригінали документів, які додані до заяви про відстрочку виконання рішення по справі, для огляду у судовому засіданні; план подолання наслідків важкої фінансової ситуації тощо із поясненнями та належним його підтвердженням; рахунки або банківські виписки у підтвердження відсутності грошових коштів у заявника, як на момент виникнення заборгованості, так і на даний час.

4. Зобов'язати позивача (стягувача) надати суду: письмові пояснення стосовно заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «МІКО-ФУД», м. Донецьк про відстрочку виконання рішення по справі; посвідчення на представника (оригінал або належним чином засвідчену копію).

5. Всі витребувані матеріали надати до суду з відповідно оформленим супровідним листом з посиланням на номер справи.

6. Явка уповноважених представників сторін у судове засідання є обов'язковою.

7. Роз'яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (п.5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України).

Суддя Ю.С. Мельниченко

Вик. пом. судді Жестков І.Є.

Надруковано 3 примірника:

1- у справу

2- сторонам по справі

СудГосподарський суд Донецької області
Дата ухвалення рішення23.10.2015
Оприлюднено30.10.2015
Номер документу52751537
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —905/648/15

Судовий наказ від 21.09.2015

Господарське

Господарський суд Донецької області

Ю.С. Мельниченко

Ухвала від 23.11.2015

Господарське

Донецький апеляційний господарський суд

Колядко Т.М.

Ухвала від 20.11.2015

Господарське

Донецький апеляційний господарський суд

Колядко Т.М.

Ухвала від 02.11.2015

Господарське

Господарський суд Донецької області

Ю.С. Мельниченко

Ухвала від 23.10.2015

Господарське

Господарський суд Донецької області

Ю.С. Мельниченко

Ухвала від 09.10.2015

Господарське

Господарський суд Донецької області

Ю.С. Мельниченко

Ухвала від 10.08.2015

Господарське

Донецький апеляційний господарський суд

Зубченко І.В.

Рішення від 13.07.2015

Господарське

Господарський суд Донецької області

Ю.С. Мельниченко

Ухвала від 02.07.2015

Господарське

Господарський суд Донецької області

Ю.С. Мельниченко

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні