ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА01025, м. Київ, вул. Десятинна, 4/6, тел. 278-43-43
У Х В А Л А
про відкриття провадження в адміністративній справі
03 червня 2010 рокум. Київ№ 2а-7270/10/2670
Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Блажівська Н. Є., розглянувши позовну заяву і додані до неї матеріали
Товариство з обмеженою відповідальністю "Ромзай"
до Кабінет Міністрів України Міністерство фінансів України Державне казначейство України
про визнання незаконними та скасування розпорядження від 494-р від 07.05.2009р. , наказу від 08.05.2009р. № 650 в частині,
В С Т А Н О В И В
Товариство з обмеженою відповідальністю «Розмай»звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України та Державного казначейства України про визнання незаконним та скасування абзацу 2 пункту 3 розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 травня 2009 року № 494-р «Про заходи щодо підвищення рівня безпеки громадян»; визнання незаконним та скасування Наказу Міністерства фінансів України «Про зупинення дії ліцензій Міністерства фінансів України на провадження організації діяльності з проведення азартних ігор»від 8 травня 2009 року № 650 в частині зупинення дії ліцензії Міністерства фінансів України на провадження організації діяльності з проведення азартних ігор, виданої Товариству з обмеженою відповідальністю «Розмай»; стягнення з Державного казначейства України –Державного бюджету України на користь Позивача –Товариства з обмеженою відповідальністю «Розмай»збитки в сумі 606902,77 грн. на поточний рахунок Позивача р/р 26004039261600 в АТ «УкрСиббанк», м. Харків, МФО 351005, код ЗКПО 32097504.
Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва № 2а-7270/10/2670 від 13 травня 2010 року позовну заяву повернено Позивачу в частині позовних вимог про визнання незаконним та скасування Наказу Міністерства фінансів України «Про зупинення дії ліцензій Міністерства фінансів України на провадження організації діяльності з проведення азартних ігор»від 8 травня 2009 року № 650 в частині зупинення дії ліцензії Міністерства фінансів України на провадження організації діяльності з проведення азартних ігор, виданої Товариству з обмеженою відповідальністю «Розмай».
Спір в частині визнання незаконним та скасування абзацу 2 пункту 3 розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 травня 2009 року № 494-р «Про заходи щодо підвищення рівня безпеки громадян»та стягнення з Державного казначейства України на користь Позивача –Товариства з обмеженою відповідальністю «Розмай»збитки в сумі 606902,77 грн. на поточний рахунок Позивача р/р 26004039261600 в АТ «УкрСиббанк», м. Харків, МФО 351005, код ЗКПО 32097504 виник із публічно-правових відносин і відповідно до статті 17 Кодексу адміністративного судочинства України належить до компетенції адміністративних судів та має розглядатись у порядку адміністративного судочинства.
Підстав, встановлених статтями 108 та 109 Кодексу адміністративного судочинства України, для повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі немає.
Враховуючи вищевикладене, керуючись статтями 104-107, 110 та 111 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва,
УХВАЛИВ:
1. Відкрити провадження в адміністративній справі в частині визнання незаконним та скасування абзацу 2 пункту 3 розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 травня 2009 року № 494-р «Про заходи щодо підвищення рівня безпеки громадян»та стягнення з Державного казначейства України на користь Позивача –Товариства з обмеженою відповідальністю «Розмай»збитків в сумі 606902,77 грн. на поточний рахунок Позивача.
2. Провести підготовче провадження у справі до 7 червня 2010 року;
3. Копію ухвали направити сторонам.
У разі відкриття провадження в адміністративній справі щодо оскарження нормативно - правового акту відповідно до статті 171 Кодексу адміністративного судочинства України, відповідач зобов'язаний опублікувати оголошення про це у виданні, у якому цей акт був або мав бути офіційно оприлюдненний. Оголошення повинно містити вимоги позивача щодо оскаржуваного акта, реквізити нормативно - правового акта, час і місце судового розгляду адміністративної справи. Оголошення повинно бути опубліковано не пізніше як за сім днів до судового розгляду.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Н.Є. Блажівська
Інформація про процесуальні права і обов'язки осіб, які беруть участь у справі.
Відповідно до ст.49, 51 Кодексу адміністративного судочинства України особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, мають право: 1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів; 2) знайомитися з матеріалами справи; 3) заявляти клопотання і відводи; 4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; 5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; 6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; 7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; 8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них; 9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; 10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; 11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.
Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову й у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду.
Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.
Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.
Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.
Суд | Окружний адміністративний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 03.06.2010 |
Оприлюднено | 04.11.2015 |
Номер документу | 52941926 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Окружний адміністративний суд міста Києва
Блажівська Н.Є.