У Х В А Л А
27 жовтня 2015 р. Справа №804/14475/15
Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді ОСОБА_1 розглянувши у письмовому провадженні в місті Дніпропетровську питання про виправлення описки в ухвалі суду по адміністративній справі за позовом Публічного акціонерного товариства "Криворіжхліб" до Криворізької північної об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Дніпропетровській області про визнання протиправним та скасування наказу , -
в с т а н о в и в:
Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 12.10.2015р. відкрито провадження по адміністративній справі за позовом Публічного акціонерного товариства "Криворіжхліб" до Криворізької північної об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Дніпропетровській області про визнання протиправним та скасування наказу.
Як вбачається із матеріалів справи, при виготовленні тексту ухвали про відкриття провадження в резолютивній частині було допущено описку: помилково зазначено «Товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничого підприємства «Річ» до Державної податкової інспекції у м. Дніпродзержинську, Виконавчого комітету Дніпродзержинської міської ради Дніпропетровської області про скасування реєстраційного запису, рішення та зобов'язання вчинити певні дії» замість «Публічного акціонерного товариства "Криворіжхліб" до Криворізької північної об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Дніпропетровській області про визнання протиправним та скасування наказу».
Відповідно до чч.1, 2 ст.169 КАС України, суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні. Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі якщо для внесення виправлень суд визнає за необхідне провести судове засідання за присутності осіб, які беруть участь у справі, ці особи повідомляються про день, час і місце засідання. Неприбуття в судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
З урахуванням зазначених обставин, суд вважає за необхідне виправити допущену під час складання ухвали описку в резолютивній частині: замість «Товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничого підприємства «Річ» до Державної податкової інспекції у м. Дніпродзержинську, Виконавчого комітету Дніпродзержинської міської ради Дніпропетровської області про скасування реєстраційного запису, рішення та зобов'язання вчинити певні дії» вважати правильним «Публічного акціонерного товариства "Криворіжхліб" до Криворізької північної об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Дніпропетровській області про визнання протиправним та скасування наказу».
Керуючись ст.ст. 158-160, 165, 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
у х в а л и в:
Виправити описку в ухвалі Дніпропетровського окружного адміністративного суду про відкриття провадження по адміністративній справі №804/14475/15 за позовом Публічного акціонерного товариства "Криворіжхліб" до Криворізької північної об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Дніпропетровській області про визнання протиправним та скасування наказу.
В резолютивній частині ухвали вважати правильним: «Публічного акціонерного товариства "Криворіжхліб" до Криворізької північної об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Дніпропетровській області про визнання протиправним та скасування наказу».
Копію ухвали про виправлення описки надіслати особам, які брали участь у справі.
Ухвала суду може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду шляхом подання апеляційної скарги через Дніпропетровський окружний адміністративний суд з одночасним направленням копії апеляційної скарги особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Дніпропетровський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 27.10.2015 |
Оприлюднено | 10.11.2015 |
Номер документу | 53150915 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд
Сафронова С.В.
Адміністративне
Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд
Сафронова С.В.
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Турлакова Наталія Василівна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Турлакова Наталія Василівна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Турлакова Наталія Василівна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Турлакова Наталія Василівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні