ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
"09" листопада 2015 р. Справа № 903/741/15 Господарський суд Волинської області /суддя Слободян П. Р./, розглянувши клопотанням арбітражного керуючого ТзОВ В«Аркус-Ромет (Україна)В» - ОСОБА_1
про передачу документів
у справі № 903/741/15 за заявою Нововолинської ОДПІ, м. Луцьк
про банкрутство боржника товариства з обмеженою відповідальністю В«Аркус-Ромет (Україна)В» , м. Нововолинськ
Суддя Слободян П. Р.
Секретар судового засідання Коваль О.М.
Встановив: Ухвалою господарського суду Волинської області від 14.07.2015р. порушено провадження у справі про банкрутство боржника товариства з обмеженою відповідальністю В«Аркус-Ромет (Україна)", м. Нововолинськ. Визнано кредиторські вимоги Нововолинської ОДПІ в розмірі 672948,99грн.
Публікація оголошення про порушення справи про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю В«Аркус-Ромет (Україна)", м. Нововолинськ була здійснена 15.07.2015р. на офіційному веб - сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет за № 20266.
Ухвалою господарського суду Волинської області від 14.09.2015р. затверджено реєстр вимог кредиторів боржника - товариства з обмеженою відповідальністю В«Аркус-Ромет (Україна)", м. Нововолинськ.
Ліквідатор ОСОБА_1 в клопотанні № 1 від 04.11.2015р. просить суд винести ухвалу, якою зобов'язати директора ТзОВ В«Аркус-Ромет (Україна)" - ОСОБА_2 передати ліквідатору ОСОБА_1 усі необхідні установчі, бухгалтерські та податкові документи, що пов'язані з діяльністю банкрута.
В обґрунтування свого клопотання ліквідатор ОСОБА_1 долучив до матеріалів справи лист - запит про надання інформації та документів від 20.07.2015 року №10, надісланий директору ТзОВ В«Аркус-Ромет (Україна)" ОСОБА_2 проте відповідні документи не отримано.
Згідно п. 2 ст. 22 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" розпорядник майна зобов'язаний:
розглядати заяви кредиторів про грошові вимоги до боржника, які надійшли в установленому цим Законом порядку;
вести реєстр вимог кредиторів;
повідомляти кредиторів про результати розгляду їхніх вимог;
вживати заходів для захисту майна боржника;
аналізувати фінансово-господарську діяльність, інвестиційне становище боржника та його становище на ринках;
виявляти (за наявності) ознаки фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства;
скликати збори кредиторів та організовувати їх проведення;
надавати державному органу з питань банкрутства відомості, необхідні для ведення Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено справу про банкрутство;
надавати господарському суду та комітету кредиторів звіт про свою діяльність, відомості про фінансове становище боржника, пропозиції щодо можливості відновлення платоспроможності боржника;
не пізніше двох місяців від дня порушення провадження у справі про банкрутство разом з боржником організувати та забезпечити проведення інвентаризації майна боржника та визначити його вартість;
брати участь у розробці плану санації у випадках, передбачених цим Законом, та за можливості проведення санації боржника розробити разом з боржником не пізніше двох місяців від дня порушення провадження у справі про банкрутство план санації боржника та подати його на розгляд комітету кредиторів; виконувати інші повноваження, що передбачені цим Законом.
Виходячи з приписів ст. 22 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в процесі розпорядження майном арбітражний керуючий аналізує фінансово-господарську діяльність, інвестиційне становище боржника та його становище на ринках, забезпечує проведення інвентаризації майна боржника та визначити його вартість.
Отже, законодавством передбачено певну сукупність дій, яку необхідно вчинити розпоряднику майна в ході процедури розпорядження майном.
Виходячи з вищевикладеного, з метою недопущення неналежного збереження активів та документів банкрута та у зв'язку з необхідністю здійснювати представництво інтересів банкрута та виконання покладених на розпорядника майна повноважень, суд вважає за необхідне клопотання ліквідатора ОСОБА_1 задовольнити.
Згідно ч. 1 ст. 2 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.
Обов'язковість виконання рішень, ухвал, постанов господарського суду віднесено також до принципів організації і діяльності названого суду. Статтею 115 Господарського процесуального Кодексу України визначено, що рішення, ухвали, постанови господарського суду, що набрали законної сили, є обов'язковими на всій території України і виконуються у порядку, встановленому Законом України "Про виконавче провадження".
Враховуючи вищенаведене, керуючись ст.ст. 2, 22 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.ст. 4, 4 5 Господарського процесуального кодексу України , господарський суд, -
УХВАЛИВ:
1. Клопотання розпорядника майна товариства з обмеженою відповідальністю В«Аркус-Ромет (Україна)В» (м. Нововолинськ, вул. Луцька 25, код 31733070) задовольнити.
2. Зобов'язати директора ТзОВ В«Аркус-Ромет (Україна)В» - ОСОБА_2 передати розпоряднику майна ОСОБА_1 усі необхідні установчі, бухгалтерські та податкові документи, що пов'язані з діяльністю банкрута - ТзОВ В«Аркус-Ромет (Україна)В» , зокрема:
- статут Товариства;
- баланс підприємства (форма № 1-м);
- звіт про фінансові результати (форма № 2);
- звіт про рух грошових коштів (форма № 3);
- звіт про власний капітал (форма № 4);
- примітки до річної фінансової звітності (форма № 5);
- звіт про наявність та рух основних фондів, амортизацію (знос) (форма № 11-03);
- обстеження технологічних інновацій промислового підприємства (форма № 1- інновація);
- звіт про фінансові результати і дебіторську та кредиторську заборгованість (форма № 1-Б);
- звіт з праці (форма № 1 - ПВ);
- звіт про стан умов праці (форма № 1 - ПВ (умови праці));
- звіт про використання робочого часу (форма № 3 - ПВ);
- звіт про виробництво промислової продукції (форма № 1П-НПП);
- іншу інформація, необхідна для проведення аналізу та виявлення резервів виробництва.
3. Ухвала набирає законної сили 09.09.2015р. та дійсна для пред'явлення до виконання до 10.09.2016р.
Суддя П. Р. Слободян
Суд | Господарський суд Волинської області |
Дата ухвалення рішення | 09.11.2015 |
Оприлюднено | 16.11.2015 |
Номер документу | 53356427 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні