Ухвала
від 09.11.2015 по справі 903/741/15
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

"09" листопада 2015 р. Справа № 903/741/15 Господарський суд Волинської області /суддя Слободян П. Р./, розглянувши клопотанням арбітражного керуючого ТзОВ В«Аркус-Ромет (Україна)В» - ОСОБА_1

про передачу документів

у справі № 903/741/15 за заявою Нововолинської ОДПІ, м. Луцьк

про банкрутство боржника товариства з обмеженою відповідальністю В«Аркус-Ромет (Україна)В» , м. Нововолинськ

Суддя Слободян П. Р.

Секретар судового засідання Коваль О.М.

Встановив: Ухвалою господарського суду Волинської області від 14.07.2015р. порушено провадження у справі про банкрутство боржника товариства з обмеженою відповідальністю В«Аркус-Ромет (Україна)", м. Нововолинськ. Визнано кредиторські вимоги Нововолинської ОДПІ в розмірі 672948,99грн.

Публікація оголошення про порушення справи про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю В«Аркус-Ромет (Україна)", м. Нововолинськ була здійснена 15.07.2015р. на офіційному веб - сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет за № 20266.

Ухвалою господарського суду Волинської області від 14.09.2015р. затверджено реєстр вимог кредиторів боржника - товариства з обмеженою відповідальністю В«Аркус-Ромет (Україна)", м. Нововолинськ.

Ліквідатор ОСОБА_1 в клопотанні № 1 від 04.11.2015р. просить суд винести ухвалу, якою зобов'язати директора ТзОВ В«Аркус-Ромет (Україна)" - ОСОБА_2 передати ліквідатору ОСОБА_1 усі необхідні установчі, бухгалтерські та податкові документи, що пов'язані з діяльністю банкрута.

В обґрунтування свого клопотання ліквідатор ОСОБА_1 долучив до матеріалів справи лист - запит про надання інформації та документів від 20.07.2015 року №10, надісланий директору ТзОВ В«Аркус-Ромет (Україна)" ОСОБА_2 проте відповідні документи не отримано.

Згідно п. 2 ст. 22 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" розпорядник майна зобов'язаний:

розглядати заяви кредиторів про грошові вимоги до боржника, які надійшли в установленому цим Законом порядку;

вести реєстр вимог кредиторів;

повідомляти кредиторів про результати розгляду їхніх вимог;

вживати заходів для захисту майна боржника;

аналізувати фінансово-господарську діяльність, інвестиційне становище боржника та його становище на ринках;

виявляти (за наявності) ознаки фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства;

скликати збори кредиторів та організовувати їх проведення;

надавати державному органу з питань банкрутства відомості, необхідні для ведення Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено справу про банкрутство;

надавати господарському суду та комітету кредиторів звіт про свою діяльність, відомості про фінансове становище боржника, пропозиції щодо можливості відновлення платоспроможності боржника;

не пізніше двох місяців від дня порушення провадження у справі про банкрутство разом з боржником організувати та забезпечити проведення інвентаризації майна боржника та визначити його вартість;

брати участь у розробці плану санації у випадках, передбачених цим Законом, та за можливості проведення санації боржника розробити разом з боржником не пізніше двох місяців від дня порушення провадження у справі про банкрутство план санації боржника та подати його на розгляд комітету кредиторів; виконувати інші повноваження, що передбачені цим Законом.

Виходячи з приписів ст. 22 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в процесі розпорядження майном арбітражний керуючий аналізує фінансово-господарську діяльність, інвестиційне становище боржника та його становище на ринках, забезпечує проведення інвентаризації майна боржника та визначити його вартість.

Отже, законодавством передбачено певну сукупність дій, яку необхідно вчинити розпоряднику майна в ході процедури розпорядження майном.

Виходячи з вищевикладеного, з метою недопущення неналежного збереження активів та документів банкрута та у зв'язку з необхідністю здійснювати представництво інтересів банкрута та виконання покладених на розпорядника майна повноважень, суд вважає за необхідне клопотання ліквідатора ОСОБА_1 задовольнити.

Згідно ч. 1 ст. 2 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.

Обов'язковість виконання рішень, ухвал, постанов господарського суду віднесено також до принципів організації і діяльності названого суду. Статтею 115 Господарського процесуального Кодексу України визначено, що рішення, ухвали, постанови господарського суду, що набрали законної сили, є обов'язковими на всій території України і виконуються у порядку, встановленому Законом України "Про виконавче провадження".

Враховуючи вищенаведене, керуючись ст.ст. 2, 22 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.ст. 4, 4 5 Господарського процесуального кодексу України , господарський суд, -

УХВАЛИВ:

1. Клопотання розпорядника майна товариства з обмеженою відповідальністю В«Аркус-Ромет (Україна)В» (м. Нововолинськ, вул. Луцька 25, код 31733070) задовольнити.

2. Зобов'язати директора ТзОВ В«Аркус-Ромет (Україна)В» - ОСОБА_2 передати розпоряднику майна ОСОБА_1 усі необхідні установчі, бухгалтерські та податкові документи, що пов'язані з діяльністю банкрута - ТзОВ В«Аркус-Ромет (Україна)В» , зокрема:

- статут Товариства;

- баланс підприємства (форма № 1-м);

- звіт про фінансові результати (форма № 2);

- звіт про рух грошових коштів (форма № 3);

- звіт про власний капітал (форма № 4);

- примітки до річної фінансової звітності (форма № 5);

- звіт про наявність та рух основних фондів, амортизацію (знос) (форма № 11-03);

- обстеження технологічних інновацій промислового підприємства (форма № 1- інновація);

- звіт про фінансові результати і дебіторську та кредиторську заборгованість (форма № 1-Б);

- звіт з праці (форма № 1 - ПВ);

- звіт про стан умов праці (форма № 1 - ПВ (умови праці));

- звіт про використання робочого часу (форма № 3 - ПВ);

- звіт про виробництво промислової продукції (форма № 1П-НПП);

- іншу інформація, необхідна для проведення аналізу та виявлення резервів виробництва.

3. Ухвала набирає законної сили 09.09.2015р. та дійсна для пред'явлення до виконання до 10.09.2016р.

Суддя П. Р. Слободян

СудГосподарський суд Волинської області
Дата ухвалення рішення09.11.2015
Оприлюднено16.11.2015
Номер документу53356427
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —903/741/15

Ухвала від 28.12.2018

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Катеринчук Л.Й.

Постанова від 28.11.2018

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Крейбух О.Г.

Ухвала від 01.11.2018

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Крейбух О.Г.

Ухвала від 19.06.2018

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Катеринчук Л.Й.

Ухвала від 18.06.2018

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Катеринчук Л.Й.

Ухвала від 18.04.2018

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Катеринчук Л.Й.

Ухвала від 06.12.2017

Господарське

Рівненський апеляційний господарський суд

Юрчук М.І.

Постанова від 06.12.2017

Господарське

Рівненський апеляційний господарський суд

Юрчук М.І.

Ухвала від 28.11.2017

Господарське

Рівненський апеляційний господарський суд

Юрчук М.І.

Ухвала від 27.11.2017

Господарське

Рівненський апеляційний господарський суд

Юрчук М.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні