ЖИТОМИРСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Головуючий у 1-й інстанції: Свінцицький Л.В.
Суддя-доповідач:ОСОБА_1
УХВАЛА
"11" вересня 2013 р. Справа № 8-а/620/1/12
Суддя Житомирського апеляційного адміністративного суду Хаюк С.М. , розглядаючи апеляційну скаргу ОСОБА_2 з обмеженою відповідальністю "РКС ПЛЮС 2009" на ухвалу Радомишльського районного суду Житомирської області від "11" квітня 2012 р. за заявою Житомирського міжрайонного природоохоронного прокурора про перегляд постанови Радомишльського районного суду від 30.12.2008р. у справі за позовом ОСОБА_2 з обмеженою відповідальністю "РКС ПЛЮС 2009" Житомирський міжрайонний природоохоронний прокурор до ОСОБА_3 районної державної адміністрації Житомирської області про визнання неправомірними дій та спонукання до укладення договору довгострокової оренди земельної ділянки , -
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Житомирського апеляційного адміністративного суду від 07.11.2012 року зупинено провадження у справі з підстав, передбачених ст.156 КАС України до розгляду Рівненським апеляційним господарським судом справи №8/5007/13/11.
За ч.5 ст.156 КАС України провадження у справі поновлюється за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або за ініціативою суду, якщо відпадуть обставини, які були підставою для зупинення провадження. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.
07.02.2013 року справа №8/5007/13/11 розглянута Рівненським апеляційним господарським судом, судове рішення відповідно до вимог чинного законодавство набрало законної сили, а тому відпали підстави для зупинення провадження у справі.
Керуючись ст.ст.156, 206 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
УХВАЛИВ:
Поновити провадження у справі № 8-а/620/1/12.
Призначити справу до апеляційного розгляду на 09 жовтня 2013 р. об 11:45, у відкритому судовому засіданні, за адресою: м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65, зал судового засідання № 619.
Про дату, час і місце судового розгляду повідомити осіб, що беруть участь у справі.
Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає як така, що не перешкоджає подальшому провадженню у справі.
Суддя С.М.Хаюк
Роздруковано та надіслано рек з пов:
1- в справу
2 - позивачу ОСОБА_2 з обмеженою відповідальністю "РКС ПЛЮС 2009" вул.О.Гончара,4, другий поверх,м. Київ 34,01034
3- відповідачу ОСОБА_3 районна державна адміністрація Житомирської області м-н Соборний , 12,м.Радомишль,Житомирська область,12200
Суд | Житомирський апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 11.09.2013 |
Оприлюднено | 17.11.2015 |
Номер документу | 53407690 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Житомирський апеляційний адміністративний суд
Хаюк С.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні