Коростенський міськрайонний суд Житомирської області
Справа № 1-480/10
В И Р О К
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
05.10.2010 року Коростенський міськрайонний суд
Житомирської області
в складі: головуючого судді Лешко С.М.
із секретарем Подвисоцькою Т.В.
за участі прокурора Клименко В.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Коростені кримінальну справу по обвинуваченню ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та мешканця
м.Бердичіва, вул.Стадіонна 5, в данний час перебуває в реабілітаційному центрі «Відродження» в м.Коростені, вул.Воровського 87, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_2, не одруженого, не працюючого, раніше судимого - 29.10.2002 року Бердичівським судом Житомирської області за ст.ст.309 ч.1, 75 КК України до 1 року 6 місяців позбавлення волі з випробуванням та іспитовим строком 1 рік; - 18.02.2004 року Бердичівським судом Житомирської області за ст.ст.309 ч.2, 71 КК України до 2 років 1 місяця позбавлення волі,
у вчиненні злочину, передбаченого ст.263 ч.2 КК України,
встановив:
ОСОБА_1, у невстановленої в ході досудового слідства особи та при невстановлених досудовим слідством обставинах, незаконно придбав - отримав ніж в піхвах, що складається з клинка та руків'я, який є холодною зброєю колюче-ріжучої дії, виготовлений саморобним способом за типом мисливських ножів загального призначення.
Даний ніж, ОСОБА_1 залишивши собі, переніс до свого місця проживання за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, поклав в середину валізи, що була у нього вдома, де й зберігав його до грудня місяця 2009 року.
В грудні місяці 2009 року, ОСОБА_1 у валізі, перевіз вищевказаний ніж до будинку №8 по вул.Пацаєва в м.Коростені де й зберігав його у нижній полиці двоспального ліжка до 10 липня 2010 року.
10 липня 2010 року, ОСОБА_1, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, переніс вищевказаний ніж при собі, в поліетиленовому пакеті, на територію привокзального ринку ст.Коростень з метою продажу вказаного ножа, але свій злочинний намір ОСОБА_1 не довів до кінця по незалежних від його волі причин, та був затриманий працівниками міліції і доставлений до чергової частини міліції ЛВ на ст.Коростень, у якого було виявлено та вилучено вищевказаний ніж.
Допитаний в судовому засіданні по суті пред'явленого обвинувачення підсудний ОСОБА_1 винним себе визнав повністю і пояснив, що в обвинувальному висновку все викладено повно і правильно, та нічого іншого він додати не може.
Крім повного визнання вини самим підсудним, його винність у вчиненні інкримінованого йому злочину стверджується зібраними по справі доказами.
Оскільки підсудний свою вину у вчиненні злочину визнав повністю, не оспорює фактичних обставин справи, суд відповідно до ст.299 КПК України, визнає недоцільним дослідження доказів відносно фактичних обставин справи, які ніким не оспорюються, проти цього учасники судового розгляду не заперечують.
На підставі вищевикладеного, суд приходить до висновку, що винність підсудного ОСОБА_1 у носінні холодної зброї без передбаченого законом дозволу, повністю доведена і його дії вірно кваліфіковані за ст.263 ч.2 КК України.
Обираючи покарання підсудному, суд враховує тяжкість вчиненого злочину.
Як особа, ОСОБА_1 за місцем проходження курсу реабілітації в реабіліатаційному центрі для осіб залежних від алкоголю і наркоманії, та осіб що не мають постійного місця проживання «Відродження» характеризується позитивно, раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності.
Обтяжуючою покарання підсудного обставиною суд визнає вчинення злочину в стані алкогольного сп'яніння.
Пом'якшуючою покарання обставиною суд визнає щире каяття у скоєному та сприяння розкриттю злочину.
Враховуючи викладене, суд приходить до висновку, що виправлення ОСОБА_1 можливе без ізоляції від суспільства і міру покарання йому слід обрати не пов'язану з позбавленням волі, із застосуванням ст.75 КК України.
Керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України, суд
засудив:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ст.263 ч.2 КК України і обрати йому покарання у виді 2 (двох) років обмеження волі.
На підставі ст.ст. 75, 76 КК України звільнити ОСОБА_1 від відбування покарання із випробуванням, з іспитовим строком на 2 (два) роки, якщо протягом цього часу він не вчинить нового злочину, не буде виїжджати за межі України на постійне місце проживання та буде повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання і роботи.
Запобіжний захід до вступу вироку в законну силу залишити ОСОБА_1 попереднім - підписку про невиїзд.
Речовий доказ по справі: ніж, що зберігається в кімнаті зберігання зброї ЛВ на ст.Коростень - знищити.
Вирок може бути оскаржений в Житомирський апеляційний суд через Коростенський міськрайонний суд протягом 15 діб з дня проголошення.
Суддя Коростенського
міськрайонного суду ОСОБА_2
Суд | Коростенський міськрайонний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 05.10.2010 |
Оприлюднено | 26.11.2015 |
Номер документу | 53661826 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Коростенський міськрайонний суд Житомирської області
Лешко С. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні