Справа № 635/2039/15-ц
Провадження № 2/635/1415/2015
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
15 грудня 2015 року Харківський районний суд Харківської області у складі:
головуючий суддя Бобко Т.В.,
секретар судового засідання - Щербак Є.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в с. Покотилівка Харківського району Харківської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Харківської районної державної адміністрації Харківської області, Управління Держземагенства у Харківському районі Харківської області про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини та визнання права власності,-
В с т а н о в и в :
Позивач звернувся до суду із позовом, яким просить встановити додатковий строк для прийняття спадщини та визнати за ним право власності на земельну ділянку, розташовану на території Безлюдівської селищної ради Харківського району Харківської області загальною площею 6,62 га, яка складається з двох ділянок з кадастровими номерами №6325155600:06:004:0046 та №6325155600:07:003:0085.
Представник позивача ОСОБА_2, який діє на підставі довіреності, у судове засідання не з'явився, надав суду заяву, в якій просить залишити позовні вимоги в частині визнання права власності на земельну ділянку без розгляду.
Інші особи, які беруть участь у справі у судове засідання не зявилися, про причини своєї неявки суд не повідомили.
Враховуючи, що розгляд справи відбувався у відсутність сторін, відповідно до ч. 2 ст. 197 ЦПК України, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.
Суд, дослідивши надані докази у їх сукупності, вважає заяву представника позивача про залишення позовних вимог в частині визнання права власності на земельну ділянку без розгляду такою, що підлягає задоволенню.
Відповідно до вимог п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо позивач заявив клопотання про залишення позову без розгляду.
Залишення позову без розгляду за ініціативою позивача є процесуальним правом останнього згідно положень п.5 ч.1 ст. 207 ЦПК України, при цьому причини, з яких позивач просить залишити позов без розгляду, значення не мають.
На підставі викладеного, керуючись ст.. 197, ст.207 ЦПК України, суд,-
У Х В А Л И В
Позовну заяву ОСОБА_1 до Харківської районної державної адміністрації Харківської області, Управління Держземагенства у Харківському районі Харківської області про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини та визнання права власності в частині вимог про визнання права власності на земельну ділянку - залишити без розгляду.
Роз'яснити ОСОБА_1 його право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Харківської області протягом п'яти днів з дня її проголошення шляхом подання апеляційної скарги. У разі, якщо ухвала була постановлена без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо вона не скасована, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя:
Суд | Харківський районний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 15.12.2015 |
Оприлюднено | 23.12.2015 |
Номер документу | 54376275 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Харківський районний суд Харківської області
Бобко Т. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні