Справа № 2-2083/2007 року
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 квітня 2007 року Кіровський районний суд м. Кіровограда
в складі: головуючого судд і - Бершадської О.В.
при секретарі - Бугаєц ь Т.Л.
розглянувши у відкрито му судовому засіданні в м. Кір овограді справу за позовом Д П "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ У НГА" до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про стяг нення боргу за використану т еплову енергію, -
ВСТАНОВИВ:
У березні 2007 року позива ч звернувся до суду з позовом про стягнення з відповідачі в боргу за теплову енергію в р озмірі - 1651 грн. 07 коп. за період з 01.11.2005 року по 01.03.2007 року; 51 грн. судо вого збору і 30 грн. витрат на ІТ З.
В судовому засіданні 20.04.20 07 року представник позивача н адав заяву про залишення поз ову без розгляду (а.с. 31 ).
Відповідно до ст.207 ЦПК У країни суд постановляє ухвал у про залишення позовної зая ви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення по зову без розгляду.
Таким чином, суд вважає за необхідне залишити вказа ний вище позов без розгляду.
Керуючись п.5 ч.1 ст.207 ЦП К України, суд ,-
УХВАЛИВ:
Залишити без розгляду справу № 2-2083/2007 року за позовом Д П" Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ У НГА" до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про стяг нення боргу за використану т еплову енергію.
Заяву про апеляційне оск арження ухвали суду першої і нстанції може бути подано пр отягом п"яти днів з дня її прог олошення. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається про тягом десяти днів після пода ння заяви про апеляційне оск арження.
Суд | Кіровський районний суд м.Кіровограда |
Дата ухвалення рішення | 27.04.2007 |
Оприлюднено | 08.12.2009 |
Номер документу | 5491566 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Кіровський районний суд м.Кіровограда
Бершадська О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні