ПОСТАНОВА
І М ЕНЕМ УКРАЇНИ
12 грудня 2011 року м. Суми
Зарічний районний суд в складі:
головуючого - судді Шершак М.І.
при секретарі - Кузьмичовій Н.О. з участю прокурора - Рекуненко Б.П.
розглянувши подання слідчого СВ Зарічного ВМ СМВ УМВС України в Сумській області, погодженого з прокурором Зарічного району м. Суми, відносно:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уроженця м. Суми, Українець, Гр. України з середньо - спеціальною освітою, не одруженого, не працює, мешкає м. Суми вул. Кутузова, 64\1, раніше не засуджувався ,
про обрання запобіжного заходу утримання під вартою.
ВСТАНОВИВ:
Органами досудового слідства ОСОБА_1, звинувачується в тому, що 09.10.2011 р. близько 00 год. 30 хв. за попередньою змовою з ОСОБА_2 та ОСОБА_3, знаходячись біля б. №1 по вул. Г. Сталінграду м. Суми, відкрито, із застосуванням насильства, що не є небезпечним для життя та здоров’я потерпілого, заволоділи мобільним телефоном «Sоnу Еrrісsоn W810 і» та іншим майном ОСОБА_4, завдавшиматеріального збитку на заявлену суму 1600 грн.
16.11.2011 р. близько 18 год. 15 хв. ОСОБА_5 за попередньою змовою з невстановленою особою, перебуваючи біля під’їзду № 3 б. № 70/1 по вул. П. Комуни, м. Суми, з застосуванням насильства, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, відкрито заволоділи мобільним телефоном НТС «WILD FIRES» А 510, що належить ОСОБА_6, завдавши матеріального збитку на заявлену суму 2600 грн. По даним фактам було порушено кримінальні справи і 10.12.2011 року кримінальні справи об’єднані в одне провадження.
Слідчий просить подання задовольнити, зазначає, що обвинувачений вчинив тяжкий злочин, санкція статті якого передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від чотирьох до шести років, обвинувачений може ухилитися від слідства та суду, перешкодити встановленню істини у справі, а також продовжити злочинну діяльність.
Прокурор підтримує подання.
Обвинувачений не згоден з поданням, зазначає, що наміру уникнути від слідства у нього немає, він раніше не засуджувався, має професію і місце постійного мешкання.
Суд заслухавши учасників процесу вважає, що подання не підлягає задоволенню згідно наступного:
Як було встановлено під час розгляду подання, що ОСОБА_1, 09.10.2011 р. близько 00 год. 30 хв. за попередньою змовою з ОСОБА_2 та ОСОБА_3, знаходячисьбіля б. №1 по вул. Г. Сталінграду м. Суми, відкрито, із застосуванням насильства, що є небезпечним для життя та здоров’я потерпілого, заволоділи мобільним телефоном «Sоnу Еrrісsоn W810і» та іншим майном ОСОБА_4, завдавши матеріального збитку на заявлену суму 1600 грн. 16.11.2011 р. близько 18 год. 15 хв. ОСОБА_1 за попередньою змовою з невстановленою особою, перебуваючи біля під’їзду № 3 б. № 70/1 по вул. П. Комуни, м. Суми, з застосуванням насильства, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, відкрито заволоділи мобільним телефоном НТС «WILD FIRES» А 510, що належить ОСОБА_6, завдавши матеріального збитку на заявлену суму 2600 грн. По даним фактам було порушено кримінальні справи за ст. 186 ч.2 КК України і 10.12.2011 року кримінальні справи об’єднані в одне провадження.
Взяття під варту на стадіях дізнання досудового слідства застосовується лише у випадку, коли особа підозрюється або обвинувачується у вчиненні злочину, за який законом передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк понад три роки і коли є достатні підстави вважати, що ця особа може ухилитись від слідства і суду або виконання процесуальних рішень, перешкоджати встановленню істини у справі чи продовжувати злочинну діяльність. При цьому ризик перевиховування обвинуваченого від правосуддя не може оцінюватись виключно на підставі суворості можливого судового вироку. У цьому контексті має враховуватись, зокрема, особистість обвинуваченого, його моральні переконання, і зв’язки з державою, в якій він зазнає судового переслідування. Органи досудового слідства при направленні подання не в повній мірі врахували обставини, які відповідно до вимог ст. 150 КПК України, враховуються при обранні запобіжного заходу. Не наведені відповідні і достатні підстави для тримання під вартою обвинуваченого. Посилання на тяжкість і на можливість уникнути суду та слідства є невмотивованим , інших підстав судом не встановлено.
Керуючись ст. ст. 148,155, 165-1, 165-2 КПК України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
В задоволенні подання відмовити.
Обрати відносно ОСОБА_1. ІНФОРМАЦІЯ_1 запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.
Постанова суду може бути оскаржена до апеляційного суду Сумської області протягом трьох діб з часу оголошення. Подача апеляції не зупиняє виконання постанови суду.
Контроль за виконанням постанови суду покласти на слідчого СВ Зарічного РВ СМУ УМВС України в Сумській області, ст. лейтенанта міліції ОСОБА_7.
Суддя
Суд | Зарічний районний суд м.Сум |
Дата ухвалення рішення | 12.12.2011 |
Оприлюднено | 14.07.2016 |
Номер документу | 58879870 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Зарічний районний суд м.Сум
Шершак М. І.
Кримінальне
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Вийванко О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні