Справа № 135/1072/16-ц
Провадження № 6/135/29/16
УХВАЛА
про залишення подання без розгляду
26.08.2016 року м. Ладижин
Суддя Ладижинського міського суду Вінницької області Корнієнко О.М., розглянувши цивільну справу за поданням державного виконавця відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби головного управління юстиції у Вінницькій області ОСОБА_1 про визначення частки боржника ОСОБА_2 у спільному майні подружжя,-
ВСТАНОВИВ:
Державний виконавець відділу примусового виконання рішень управління ДВС головного управління юстиції у Вінницькій області звернувся в суд із поданням визначення частки боржника ОСОБА_2 у спільному майні подружжя.
Ухвалою суду від 29.07.2016 року дане подання було залишено без руху, і встановлено строк для усунення недоліків - п'ять днів з дня отримання державним виконавцем копії ухвали про залишення подання без руху.
Державним виконавцем отримано копію ухвали про залишення подання без руху 08.08.2016 року, однак протягом встановленого строку не усунуто вказані недоліки.
Згідно з п. 3 постанови Пленуму Верховного Суду України від 26 грудня 2003 року № 14 «Про практику розгляду судами скарг на рішення, дії або бездіяльність органів і посадових осіб державної виконавчої служби та звернень учасників виконавчого провадження», скарги, заяви та подання мають відповідати загальним вимогам щодо форми та змісту позовної заяви, передбаченим положеннями ЦПК України.
Відповідно до п. 7 Постанови Пленуму Верховного Суду України № 2 від 12.06.2009 року «Про застосування норм цивільного процесуального законодавства при розгляді справ у суді першої інстанції», якщо порушення правил статей 119, 120 ЦПК України виявлені при розгляді справи, вони усуваються в ході судового розгляду або настають наслідки, передбачені п. 8 ч. 1 ст. 207 ЦПК України.
Згідно п. 8 ч. 1 ст. 207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо провадження у справі відкрито за заявою, поданою без додержання вимог, викладених у статтях 119, 120 цього кодексу, та не було сплачено судовий збір і позивач не усунув цих недоліків у встановлений судом строк.
Враховуючи викладене, суд вважає, що подання слід залишити без розгляду.
Разом з тим, суд вважає необхідним роз'яснити, що згідно положень ч. 2 ст. 207 ЦПК України, особа, заяву якої залишено без розгляду, має право звернутися до суду повторно.
Керуючись ст. 207 ЦПК України, п. 3 постанови Пленуму Верховного Суду України від 26 грудня 2003 року № 14 «Про практику розгляду судами скарг на рішення, дії або бездіяльність органів і посадових осіб державної виконавчої служби та звернень учасників виконавчого провадження», п. 7 Постанови Пленуму Верховного Суду України № 2 від 12.06.2009 року «Про застосування норм цивільного процесуального законодавства при розгляді справ у суді першої інстанції»-
УХВАЛИВ:
Залишити без розгляду подання державного виконавця відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби головного управління юстиції у Вінницькій області ОСОБА_1 про визначення частки боржника ОСОБА_2 у спільному майні подружжя.
На ухвалу протягом п'яти днів з дня проголошення може бути подана апеляційна скарга до Апеляційного суду Вінницької області через Ладижинський міський суд.
Залишення подання без розгляду не перешкоджає повторному зверненню із поданням до суду, після усунення умов, що були підставою для залишення його без розгляду.
Суддя :
Суд | Ладижинський міський суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 26.08.2016 |
Оприлюднено | 07.09.2016 |
Номер документу | 60160171 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Ладижинський міський суд Вінницької області
Корнієнко О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні