Справа № 2-113/2008 p.
РІШЕННЯ
іменем України
м. Донецьк 7 лютого 2008 року
Петровський районний суд м. Донецька в складі: головуючий - суддя Казначеев Е.Г., при секретарі Бараненко Л.Є., з участю позивача ОСОБА_1, відповідача ОСОБА_2, розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою
ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
встановив:
Позивач звернувся до суду із позовною заявою про розірвання шлюбу з відповідачем.
Позовні вимоги мотивовані тим, що в силу невідповідності характерів, і різних поглядів на життя, та в наслідок інших сімейно бутових причин, сторони втратили почуття поваги та кохання, розірвали шлюбні стосунки, та не бажають їх поновлення, а у червні 2006року відповідачка зібрала всі свої речі та пішла мешкати до своїх батьків, дітей не мають, тому просить суд розірвати шлюб, оскільки примирення неможливе.
В судовому засіданні позивач повністю підтвердив свій позов, наполягає на його задоволенні, оскільки строк на примирення нічого не дав, судові витрати просить покласти на нього.
Відповідач в судовому засіданні визнала позовні вимоги позивача, згодна на розірвання шлюбу.
Заслухавши в судовому засіданні пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
В судовому засіданні встановлено, та не оспорюються сторонами, що 12 квітня 2003 року сторони зареєстрували шлюб в Палаці укладення шлюбу м. Тбілісі республіка Грузія и, актовий запис МН 0015838, але в теперішній час припинили шлюбні стосунки, проживають роздільно, не мають наміру поновити сімейні відносини, між ними склалися такі стосунки, при яких подальше спільне життя неможливе. Неповнолітніх дітей не мають.
Згідно зі ст. 112 Сімейного Кодексу України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
В судовому засіданні встановлено, що сторони припинили шлюбні відносини, не мають наміру їх поновити, між ними склалися такі стосунки, при яких подальше спільне життя неможливе.
Наданий судом строк для примирення сторін та відновлення шлюбних відносин нічого не дав, тому суд вважає, що примирення між ними неможливе.
2
Державне мито при реєстрації розірвання шлюбу в органі РАЦСу, суд, вважає за необхідне покласти на позивача.
На підставі викладеного, керуючись ст. 112 Сімейного Кодексу України, ст. ст. . 213-215 ЦПК України, суд, -
вирішив:
Позов ОСОБА_1 задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_3 зареєстрований 12 квітня 2003 року в Палаці укладення шлюбу м. Тбілісі республіка Грузія, актовий запис МН 0015838 - розірвати.
При реєстрації розірвання шлюбу в органі РАЦСу стягнути з ОСОБА_1 державне мито в сумі 17 гривень, звільнивши від сплати ОСОБА_2.
Заяву про апеляційне оскарження цього рішення може бути подано до місцевого суду протягом десяти днів з дня його проголошення.
Апеляційна скарга на це рішення може бути подана в судову палату по цивільних справах апеляційного суду Донецької області через місцевий суд протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суд | Петровський районний суд м.Донецька |
Дата ухвалення рішення | 07.02.2008 |
Оприлюднено | 10.04.2010 |
Номер документу | 6032492 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Петровський районний суд м.Донецька
Казначеєв Е.Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні