Справа №752/14788/14-ц
Провадження № 2/752/2361/16
У Х В А Л А
06.09.2016 р. Голосіївський районний суд м.Києва в складі:
головуючого - судді Хоменко О.Л.,
при секретарі Лимар Н.Б.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Київської обласної ради, Департаменту охорони здоров`я Київської обласної державної адміністрації, Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний центр профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІДом», третя особа: ОСОБА_2 про визнання незаконними і скасування рішення та наказу, поновлення на роботі, стягнення середньої заробітної плати за час вимушеного прогулу, відшкодування моральної шкоди та плати за адвокатські послуги ,-
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернулась з позовом про визнання незаконними і скасування рішення та наказу, поновлення на роботі, стягнення середньої заробітної плати за час вимушеного прогулу, відшкодування моральної шкоди та плати за адвокатські послуги.
В судовому засіданні 06.09.2016 року позивач подала заяву про збільшення позовних вимог, в якій, окрім заявлених раніше вимог, просить визнати незаконним та скасувати п.2.1 рішення Київської обласної ради шостого скликання від 26.06.2014 року №790-42-VІ «Про деякі питання щодо трудових відносин з керівниками підприємств та закладів спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Київської області, а також визнати незаконним та скасувати Статут Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний центр профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІДом» в новій редакції (ідентифікаційний код 33195426), що не є предметом розгляду даної справи.
Ст.119 ч.2 ЦПК України визначено вимоги, яким має відповідати позовна заява.
Відповідно до ст.119 ч.4 ЦПК України позовна заява повинна відповідати іншим вимогам, встановленим законом.
Згідно ст.31 ч.2 ЦПК України, крім прав та обов'язків, визначених у ст.27 цього Кодексу, позивач має право протягом усього часу розгляду справи збільшити або зменшити розмір позовних вимог, відмовитися від позову, а відповідач має право визнати позов повністю або частково. До початку розгляду судом справи по суті позивач має право шляхом подання письмової заяви змінити предмет або підставу позову, а відповідач - пред'явити зустрічний позов.
Станом на 06.09.2016 року судом розпочато розгляд справи по суті, що відповідно до ст.31 ч.2 ЦПК України унеможливлює прийняття заяви про зміну предмету позову.
Разом з тим, позивач не позбавлена можливості шляхом подання відповідної заяви збільшити розмір заявлених позовних вимог.
Таким чином позивачу необхідно привести заяву про збільшення позовних вимог у відповідність до норм ЦПК України, виключивши позовні вимоги, що не є предметом розгляду даної справи.
Керуючись ст.ст.31, 119,121 ЦПК України, суд,-
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1 про збільшення позовних вимог залишити без руху, надавши позивачеві строк для усунення її недоліків, який не може перевищувати п`яти днів з дня отримання копії ухвали.
В іншому випадку заява вважатиметься неподаною і буде повернута позивачеві.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Голосіївський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 06.09.2016 |
Оприлюднено | 12.09.2016 |
Номер документу | 61120029 |
Судочинство | Цивільне |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні