308/9734/16-ц
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
30.09.2016 року місто Ужгород
Суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Придачук О.А., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення боргу за договором позики, -
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області знаходиться справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення боргу за договором позики..
Ухвалою від 30 вересня 2016 року відкрито провадження у даній справі.
В матеріалах справи міститься заява позивача ОСОБА_1 про забезпечення позову, в якій останній просить вжити заходів забезпечення позову шляхом накладення арешту на все майно та грошові кошти, що належать відповідачеві і знаходяться у нього або в інших осіб. В тому числі на житловий будинок та земельну ділянку, що знаходяться за адресою: м. Ужгород, вул. Кошицька, 43, оскільки відповідач ухиляється від сплати боргу добровільно, а невжиття заходів забезпечення позову неминуче призведе до невиконання рішення суду у майбутньому.
Згідно ст. 151 ЦПК України, суд за заявою осіб, які беруть участь у справі може вжити, передбачені цим Кодексом, заходи забезпечення позову. Забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заході може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.
Згідно ст. 151 ЦПК України, суд за заявою осіб, які беруть участь у справі може вжити, передбачені цим Кодексом, заходи забезпечення позову. Забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заході може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.
Відповідно до ст. 152 ЦПК України позов забезпечується:
1) накладенням арешту на майно або грошові кошти, що належать відповідачеві і знаходяться у нього або в інших осіб;
2) забороною вчиняти певні дії;
3) встановленням обов»язку вчинити певні дії;
4) забороною іншим особам здійснювати платежі або передавати майно відповідачеві чи виконувати щодо нього інші зобов»язання;
5) зупиненням стягнення на підставі виконавчого документа, який оскаржується боржником у судовому порядку;
6) передачею речі, яка є предметом спору, на зберігання іншим особам.
У разі необхідності судом можуть бути застосовані інші види забезпечення позову. Суд може застосувати кілька видів забезпечення позову.
Дослідивши матеріали зазначеної цивільної справи, приймаючи до уваги, що позивачем заявлений позов про стягнення боргу за договором позики в сумі 3426952,32 грн., враховуючи, що невжиття заходів забезпечення може утруднити або зробити неможливим виконання рішення суду та з метою недопущення порушення прав позивача, виходячи з вимог ч. 1 ст. 151 ЦПК України, та з вимог ч. 3 ст. 151 ЦПК України, суд вважає, що клопотання позивача слід задовольнити частково та забезпечити позов шляхом накладення арешту на житловий будинок, що знаходиться за адресою: м. Ужгород, вул Кошицька, 43 та земельну ділянку, кадастровий номер 2110100000:31:001:0165, площею 0,0747 га., що знаходиться за адресою: м. Ужгород, вул. Кошицька, 43, які належать відповідачеві ОСОБА_2, що вбачається з Інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об"єктів нерухомого майна - до вирішення справи по суті.
З врахуванням вищенаведеного, керуючись ст. ст. 151, 152, 153, 293, 294 ЦПК України, -
У Х В А Л И В:
Вжити заходи забезпечення позову шляхом накладення арешту на житловий будинок, що знаходиться за адресою: м. Ужгород, вул Кошицька, 43 та земельну ділянку, кадастровий номер 2110100000:31:001:0165, площею 0,0747 га., що знаходиться за адресою: м. Ужгород, вул. Кошицька, 43, які належать відповідачеві ОСОБА_2, РНОКПП - НОМЕР_1 - до вирішення справи по суті.
Ухвалу для виконання надіслати в МВ ДВС Ужгородського міськрайонного управління юстиції, виконавчий комітет Ужгородської міської ради.
Ухвала про забезпечення позову виконується негайно в порядку, встановленому для виконання судових рішень.
Оскарження ухвали про забезпечення позову не зупиняє її виконання, а також не перешкоджає подальшому розгляду справи.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п’яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя: О.А. Придачук
Суд | Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 30.09.2016 |
Оприлюднено | 06.10.2016 |
Номер документу | 61728362 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області
Придачук О. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні