У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
02.11.2016 селище Оржиця
Оржицький районний суд Полтавської області в складі: головуючого-судді Гришка О.Я., при секретарі Федорині А.А., з участю відповідача ОСОБА_1, представника відповідача ОСОБА_2, розглянувши цивільну справу за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1, Виконавчого комітету Савинської сільської ради Оржицького району Полтавської області, третя особа: Приватний нотаріус Оржицького районного нотаріального округу ОСОБА_4, про визнання недійсним і скасування заповіту, -
в с т а н о в и в :
В провадженні Оржицького районного суду Полтавської області знаходиться вказана цивільна справа.
В судове засідання свідок ОСОБА_5 не з’явилася, про причини своєї неявки суд не повідомила. В матеріалах справи є відомості, що свідок повідомлений про місце і час розгляду справи належним чином.
Явка в судове засідання свідків є обов’язковою. Відповідно до ст. 94 ЦПК України належно викликаний свідок, який без поважних причин не з'явився в судове засідання або не повідомив про причини неявки, може бути підданий приводу через органи Національної поліції з відшкодуванням у дохід держави витрат на його здійснення.
Про привід суд постановляє ухвалу, в якій зазначає ім'я фізичної особи, яка підлягає приводу, місце проживання, роботи чи навчання, підстави застосування приводу, коли і куди ця особа повинна бути доставлена, кому доручається здійснення приводу.
Ухвала про привід у суд передається для виконання до органу Національної поліції за місцем провадження в справі або за місцем проживання, роботи чи навчання особи, яка підлягає приводу.
У відповідності до ч. 4 ст. 94 ЦПК України, не підлягають приводу в суд особи, які не можуть бути допитані відповідно до статті 51 ЦПК України, а також малолітні та неповнолітні особи, вагітні жінки, інваліди першої і другої груп, особи, які доглядають дітей віком до шести років або дітей-інвалідів.
Ухвала про привід оголошується свідку особою, яка її виконує. У разі неможливості приводу особа, яка виконує ухвалу, через начальника органу Національної поліції негайно повертає її суду з письмовим поясненням причин невиконання.
При таких обставинах, суд приходить до висновку про необхідність застосування щодо свідка ОСОБА_5 примусового приводу в судове засідання.
На підставі викладеного та керуючись ст. 94, 208, 210 ЦПК України, суд,-
у х в а л и в:
Застосувати привід відносно свідка ОСОБА_5, що проживає в ІНФОРМАЦІЯ_1.
Привід здійснити на 29 листопада 2016 року на 10 год. 30 хв. в приміщення Оржицького районного суду Полтавської області (зал судових засідань № 1).
Виконання ухвали доручити Оржицькому ВП Лубенського ВП ГУ НП України в Полтавській області.
Зобов'язати посадову особу органу Національної поліції, яка здійснюватиме привід, оголосити свідкові ОСОБА_5 ухвалу про привід до суду.
Зобов'язати посадову особу органу Національної поліції, яка здійснюватиме привід, у разі неможливості здійснення приводу, в тому числі в зв’язку з тим, що особа, щодо якої здійснюється привід, не підлягає приводу в силу положень ч. 4 ст. 94 ЦПК України, негайно повернути ухвалу до суду з письмовими поясненнями причин невиконання.
Ухвала суду підлягає негайному виконанню та оскарженню не підлягає.
Суддя
Суд | Оржицький районний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 02.11.2016 |
Оприлюднено | 07.11.2016 |
Номер документу | 62410837 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Оржицький районний суд Полтавської області
Гришко О. Я.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні