Ухвала
від 15.11.2016 по справі 911/1163/15
КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

04116 м.Київ, вул. Шолуденка, 1 (044) 230-06-58

УХВАЛА

"15" листопада 2016 р. Справа №911/1163/15

Київський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: Пантелієнка В.О.

суддів: Доманської М.Л.

ОСОБА_1

розглянувши апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю (далі - ТОВ) «В-Транссервіс»

на постанову господарського суду Київської області від 09.09.2015р.

у справі №911/1163/15 (суддя Наріжний С.Ю.)

за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю (далі - ТОВ)

«Техменеджмент»

до Дочірнього підприємства (далі - ДП) «Фуршет Центр»

про банкрутство,

ВСТАНОВИВ:

Постановою господарського суду Київської області від 09.09.2015р. у справі №911/1163/15 припинено процедуру розпорядженя майном боржника ДП «Фуршет Центр» та припинено повноваження арбітражного керуючого ОСОБА_2, як розпорядника майна ДП «Фуршет Центр»; визнано банкрутом ДП «Фуршет Центр» та відкрито відносно нього ліквідаційну процедуру; призначено ліквідатором банкрута ДП «Фуршет Центр» арбітражного керуючого ОСОБА_3; скасовано арешти, накладені на майно ДП «Фуршет Центр».

04.11.2016р. ТОВ «В-Транссервіс» подало апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову господарського суду Київської області від 09.09.2015р., справу направити на новий розгляд до суду першої інстанції.

Дослідивши подану апеляційної скаргу, колегія суддів дійшла висновку про необхідність її повернення з наступних підстав.

Згідно ч.1 ст.95 ГПК України, особа, яка подає апеляційну скаргу, надсилає іншій стороні у справі копію цієї скарги і доданих до неї документів, які у сторони відсутні.

Перевіривши матеріали апеляційної скарги, колегія суддів встановила, що копія апеляційної скарги не надіслана всім учасникам провадження у справі про банкрутство, докази її направлення відсутні.

Відповідно до ст.93 Господарського процесуального кодексу України, апеляційна скарга на постанову місцевого господарського суду подається протягом десяти днів з дня її оголошення місцевим господарським судом.

З матеріалів справи вбачається, що постанова господарського суду Київської області від 09.09.2015р. у справі №911/1163/15 була підписана 09.09.2015р. і надіслана судом першої інстанції сторонам 19.11.2015р. однак, ТОВ «В-Транссервіс» подало апеляційну скаргу лише 04.11.2016р., тобто з пропуском 5-ти денного терміну оскарження, без зазначення поважності причин його пропуску.

Перевіривши матеріали апеляційної скарги, колегія суддів встановила, що апеляційна скарга не містить клопотання про відновлення пропущеного строку її подання. Такого клопотання ТОВ «В-Транссервіс» не подавало і окремо.

Відповідно до п.п.2,4 ч.1 ст.97 Господарського процесуального кодексу України, апеляційна скарга не приймається до розгляду і повертається апеляційним господарським судом, якщо до скарги не додано доказів надсилання її копії іншій стороні; скаргу подано після закінчення строку, встановленого для її подання, без клопотання про поновлення цього строку або таке клопотання відхилено.

З урахуванням викладеного, апеляційна скарга ТОВ «В-Транссервіс» не може бути прийнята до розгляду і підлягає поверненню.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст.86, п.п. 2, 4 ч.1 ст.97 ГПК України, Київський апеляційний господарський суд -

УХВАЛИВ:

1. Апеляційну скаргу на постанову господарського суду Київської області від 09.09.2015р. у справі №911/1163/15 (з доданими до неї матеріалами) повернути ТОВ «В-Транссервіс».

2. Справу №911/1163/15 повернути до господарського суду Київської області.

3. Ухвала може бути оскаржена до суду касаційної інстанції протягом двадцяти днів з дня її прийняття.

Головуючий суддя В.О. Пантелієнко

Судді М.Л. Доманська

ОСОБА_1

СудКиївський апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення15.11.2016
Оприлюднено18.11.2016
Номер документу62717280
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —911/1163/15

Ухвала від 18.04.2017

Господарське

Господарський суд Київської області

Наріжний С.Ю.

Ухвала від 13.02.2017

Господарське

Господарський суд Київської області

Наріжний С.Ю.

Ухвала від 24.01.2017

Господарське

Вищий господарський суд України

Панова I. Ю.

Ухвала від 13.12.2016

Господарське

Господарський суд Київської області

Наріжний С.Ю.

Ухвала від 15.11.2016

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Пантелієнко В.О.

Ухвала від 08.11.2016

Господарське

Господарський суд Київської області

Наріжний С.Ю.

Ухвала від 13.09.2016

Господарське

Господарський суд Київської області

Наріжний С.Ю.

Ухвала від 05.07.2016

Господарське

Господарський суд Київської області

Наріжний С.Ю.

Ухвала від 21.12.2015

Господарське

Господарський суд Київської області

Наріжний С.Ю.

Ухвала від 15.12.2015

Господарське

Господарський суд Київської області

Наріжний С.Ю.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні