Ухвала
від 16.11.2016 по справі 925/1305/13
КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

04116 м.Київ, вул. Шолуденка, 1 (044) 230-06-58

УХВАЛА

про прийняття апеляційної скарги до провадження

"16" листопада 2016 р. Справа №925/1305/13

Київський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: Тищенко О.В.

суддів: Гаврилюка О.М.

Майданевича А.Г.

розглядаючи апеляційну скаргу сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Цибулівській сільськогосподарський комплекс"

на рішення господарського суду Черкаської області від 21.09.2016

по справі № 925/1305/13 (головуючий суддя - Боровик С.С., судді: Васянович А.В., Грачов В.М.)

за позовом сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Цибулівській сільськогосподарський комплекс"

до сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Цибулів"

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - Цибулівська селищна рада Монастирищенського району

треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - фізичні особи ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4

про виділення майнового паю в натурі та визнання права власності на майно

ВСТАНОВИВ:

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю (СТОВ) "Цибулівській сільськогосподарський комплекс" (позивач) звернулося до господарського суду Черкаської області з позовом до сільськогосподарського виробничого кооперативу (СВК) "Цибулівський" (відповідач) про виділ майнового паю в натурі та визнання за позивачем права власності по виділеному нерухомому і рухомому майну пайового фонду колективного сільськогосподарського підприємства (КСП) "Пам'ять Леніна".

Рішенням господарського суду Черкаської області від 21.09.2016 у справі № 925/1305/13 в задоволенні позову відмовлено повністю.

Не погодившись із вказаним рішенням, позивач - СТОВ "Цибулівській сільськогосподарський комплекс" звернувся до Київського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати рішення господарського суду Черкаської області від 21.09.2016 у справі № 925/1305/13 та прийняти нове рішення, яким задовольнити позовні вимоги.

Також не погодившись з прийнятим рішенням, до Київського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою звернувся ОСОБА_5, який просить змінити оскаржуване рішення в мотивувальній частині.

Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями апеляційні скарги ОСОБА_5 та сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Цибулівській сільськогосподарський комплекс" у справі № 925/1305/13 на рішення господарського суду Черкаської області від 21.09.2016 передано на розгляд колегії суддів Київського апеляційного господарського суду у складі: головуючий суддя - Тищенко О.В. (суддя-доповідач), судді: Яковлєв М.Л., Тарасенко К.В.

Ухвалами Київського апеляційного господарського суду від 13.10.2016 порушено апеляційне провадження за скаргою ОСОБА_5, а апеляційну скаргу сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Цибулівській сільськогосподарський комплекс" повернуто скаржнику на підставі п.3 ч.1 ст.97 ГПК України.

14.11.2016 апеляційна скарга сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Цибулівській сільськогосподарський комплекс" надійшла до Київського апеляційного господарського суду повторно та, відповідно до протоколу передачі апеляційної скарги раніше визначеному складу суду, передана на розгляд колегії суддів Київського апеляційного господарського суду у складі: головуючий суддя - Тищенко О.В. (суддя-доповідач), судді: Яковлєв М.Л., Тарасенко К.В.

Проте, у зв'язку з перебуванням суддів Тарасенко К.В. та Яковлєва М.Л., які входять до складу колегії суддів і не є суддями-доповідачами, у відпустці, протоколом автоматичної зміни складу колегії суддів для вирішення питання щодо прийняття чи повернення апеляційної скарги сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Цибулівській сільськогосподарський комплекс" визначено новий склад суду: головуючий суддя Тищенко О.В, судді: Гаврилюк О.М., Майданевич А.Г.

Керуючись ст. ст. 53, 65, 93, 98, 99 Господарського процесуального кодексу України, апеляційний господарський суд визнав подані матеріали достатніми для прийняття апеляційної скарги до провадження, а клопотання про відновлення строку для подання апеляційної скарги обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню.

УХВАЛИВ:

1. Відновити сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю "Цибулівській сільськогосподарський комплекс" пропущений строк на подання апеляційної скарги на рішення господарського суду Черкаської області від 21.09.2016 у справі №925/1305/13.

2. Прийняти апеляційну скаргу сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Цибулівській сільськогосподарський комплекс" на рішення господарського суду Черкаської області від 21.09.2016 у справі №925/1305/13 та порушити апеляційне провадження.

3. Розгляд апеляційної скарги сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Цибулівській сільськогосподарський комплекс" призначити на 22.11.2016 о 11:40 год. в приміщенні Київського апеляційного господарського суду (м. Київ, вул. Шолуденка, 1, зал судових засідань №6).

4. У судове засідання викликати повноважних представників сторін, третіх осіб, яким необхідно з'явитись з належним чином оформленою довіреністю та документами що посвідчують їх особи (керівники підприємств та організацій та інші повноважні особи подають суду документи, що посвідчують їх посадове становище).

5. Зобов'язати сторони надати суду нормативно обґрунтовані письмові пояснення щодо обставин, викладених в апеляційній скарзі, з доданням документів необхідних в підтвердження своїх доводів.

Головуючий суддя О.В. Тищенко

Судді О.М. Гаврилюк

А.Г. Майданевич

СудКиївський апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення16.11.2016
Оприлюднено18.11.2016
Номер документу62725223
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —925/1305/13

Ухвала від 08.08.2017

Господарське

Верховний Суд України

Жайворонок Т.Є.

Ухвала від 05.07.2017

Господарське

Верховний Суд України

Жайворонок Т.Є.

Постанова від 28.03.2017

Господарське

Вищий господарський суд України

Палій B.B.

Ухвала від 28.03.2017

Господарське

Вищий господарський суд України

Палій B.B.

Ухвала від 14.03.2017

Господарське

Вищий господарський суд України

Палій B.B.

Ухвала від 14.03.2017

Господарське

Вищий господарський суд України

Палій B.B.

Судовий наказ від 06.02.2017

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Боровик С.С.

Ухвала від 17.01.2017

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Тищенко О.В.

Постанова від 17.01.2017

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Тищенко О.В.

Ухвала від 16.11.2016

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Тищенко О.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні