Ухвала
від 01.12.2016 по справі п/811/522/16
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Україна КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- УХВАЛА

про продовження процесуальних строків

01 грудня 2016 року Справа №П/811/522/16

Кіровоградський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Момонт Г.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кропивницькому адміністративну справу

за позовом : Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області, 25015, м. Кіровоград, вул. Пашутінська, 1

до відповідача: Державного вищого навчального закладу «Кіровоградський будівельний коледж», 21015, м. Кіровоград, площа Дружби народів, 2

про застосування заходів реагування,

за участю :

секретаря судового засідання - Гловацької М.О.,

представників :

позивача - не з'явився,

відповідача - не з'явився,

ВСТАНОВИВ:

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області звернулася з позовом до Державного вищого навчального закладу «Кіровоградський будівельний коледж» про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду (контролю) до Державного вищого навчального закладу «Кіровоградський будівельний коледж» шляхом зобов'язання Державного вищого навчального закладу «Кіровоградський будівельний коледж» зупинити експлуатацію триповерхової будівлі вказаного навчального закладу, що розташована за адресою: м. Кіровоград, пл. Дружби Народів, 2 та опечатати (опломбувати) вхідні двері до вищевказаної будівлі навчального закладу до повного усунення порушень вимог пожежної та техногенної безпеки.

Ухвалою Кіровоградського окружного адміністративного суду від 21.06.2016 р. зупинено провадження у справі (а.с.103).

01.12.2016 р. до суду надійшло клопотання представника позивача про продовження строку зупинення провадження у справі, письмово погоджене представником відповідача (а.с.111-112). Клопотання мотивоване необхідністю додаткового часу для повного усунення виявлених порушень.

Відповідно до ч.1 ст.156 КАС України провадження у справі поновлюється за клопотанням сторін або за ініціативою суду, якщо відпадуть обставини, які були підставою для зупинення провадження у справі.

На підставі викладеного, зважаючи на те, що не відпали обставини, які були підставою для зупинення провадження у справі, суд вважає за необхідне продовжити процесуальний строк зупинення провадження у справі.

Керуючись ст.ст.156, 160, 165 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

1. Поновити провадження у справі.

2. Продовжити процесуальний строк, встановлений пунктом 2 ухвали Кіровоградського окружного адміністративного суду від 21 червня 2016 року до 03 травня 2017 року.

3. Провадження у справі зупинити до 03 травня 2017 року.

4. Призначити розгляд питання про поновлення провадження у справі та продовження судового розгляду на 03 травня 2017 року о 15:00 год. у приміщенні Кіровоградського окружного адміністративного суду за адресою м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 40, 6 поверх, зал засідань №7.

5. Копію ухвали направити сторонам.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Кіровоградського окружного

адміністративного суду ОСОБА_1

СудКіровоградський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення01.12.2016
Оприлюднено05.12.2016
Номер документу63089258
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —п/811/522/16

Постанова від 08.06.2017

Адміністративне

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Круговий О.О.

Постанова від 08.06.2017

Адміністративне

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Круговий О.О.

Ухвала від 26.05.2017

Адміністративне

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Круговий О.О.

Ухвала від 26.05.2017

Адміністративне

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Круговий О.О.

Постанова від 03.05.2017

Адміністративне

Кіровоградський окружний адміністративний суд

Г.М. Момонт

Постанова від 03.05.2017

Адміністративне

Кіровоградський окружний адміністративний суд

Г.М. Момонт

Ухвала від 03.05.2017

Адміністративне

Кіровоградський окружний адміністративний суд

Г.М. Момонт

Ухвала від 01.12.2016

Адміністративне

Кіровоградський окружний адміністративний суд

Г.М. Момонт

Ухвала від 21.06.2016

Адміністративне

Кіровоградський окружний адміністративний суд

Г.М. Момонт

Ухвала від 21.06.2016

Адміністративне

Кіровоградський окружний адміністративний суд

Г.М. Момонт

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні