Ухвала
від 03.05.2017 по справі п/811/522/16
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Україна КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- УХВАЛА

про відмову в зупиненні провадження у справі

03 травня 2017 року Справа №П/811/522/16

Кіровоградський окружний адміністративний суд в складі головуючого судді Момонт Г.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кропивницькому клопотання представника відповідача про зупинення провадження в адміністративній справі

за позовом : Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області, 25015, м. Кіровоград, вул. Пашутінська, 1

до відповідача : Державного вищого навчального закладу Кіровоградський будівельний коледж , 21015, м. Кіровоград, площа Дружби народів, 2

про застосування заходів реагування,

за участю :

секретаря судового засідання - Гловацької М.О.,

представників :

позивача - Філоненка Б.В.,

відповідача - Тарана О.В., Кахнової А.В.,

ВСТАНОВИВ:

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області звернулося з позовом, у подальшому зменшеним, до Державного вищого навчального закладу Кіровоградський будівельний коледж про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду (контролю) до Державного вищого навчального закладу Кіровоградський будівельний коледж у вигляді зупинення роботи (експлуатації) триповерхової будівлі учбового корпусу, що розташована за адресою: Кіровоградська область, м. Кропивницький, пл. Дружби Народів, 2, шляхом заборони її експлуатувати (використовувати) Державним вищим навчальним закладом Кіровоградський будівельний коледж .

В судовому засіданні представником відповідача заявлено клопотання про зупинення провадження у справі строком на 6 місяців задля усунення порушення щодо ремонту установки автоматичної пожежної сигналізації. Клопотання мотивоване тим, що для проведення відповідних робіт необхідно провести процедуру державних закупівель, яка раніше не була проведена у зв'язку з відсутністю коштів для таких робіт.

На запитання суду представник відповідача зазначила, що на даний час кошторисом не передбачені кошти на відповідні роботи.

Представник позивача не заперечив проти задоволення клопотання представника відповідача.

Відповідно до п.4 ч.2 ст.156 КАС України суд має право зупинити провадження у справі в разі наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору до терміну, встановленого судом.

Суд зауважує, що справа №П/811/522/16 перебуває на розгляді в Кіровоградському окружному адміністративному суді з 16 травня 2016 року, при цьому у період з 21.06.2016 р. по 03.05.2017 р. провадження у даній справі було зупинене за клопотанням представника відповідача з метою надання додаткового часу для усунення виявлених порушень.

Водночас, повторно заявляючи клопотання про зупинення провадження у справі на тривалий строк (6 місяців), представником відповідача не надано жодних доказів в обґрунтування такого клопотання та підтвердження існування об'єктивних причин неможливості усунення такого порушення протягом часу, який вже надавався судом стороні відповідача.

Таким чином, клопотання представника відповідача про зупинення провадження у справі суд розцінює як таке, що спрямоване на затягування розгляду даної справи, а тому вважає зазначене клопотання необґрунтованим та таким, що не підлягає задоволенню.

Керуючись п.4 ч.2 ст.156, ст.ст.160, 165 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

В задоволенні клопотання представника відповідача про зупинення провадження у справі №П/811/522/16 - відмовити.

Копію ухвалу вручити сторонам.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Кіровоградського окружного

адміністративного суду Г.М. Момонт

СудКіровоградський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення03.05.2017
Оприлюднено05.05.2017
Номер документу66293525
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —п/811/522/16

Постанова від 08.06.2017

Адміністративне

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Круговий О.О.

Постанова від 08.06.2017

Адміністративне

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Круговий О.О.

Ухвала від 26.05.2017

Адміністративне

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Круговий О.О.

Ухвала від 26.05.2017

Адміністративне

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Круговий О.О.

Постанова від 03.05.2017

Адміністративне

Кіровоградський окружний адміністративний суд

Г.М. Момонт

Постанова від 03.05.2017

Адміністративне

Кіровоградський окружний адміністративний суд

Г.М. Момонт

Ухвала від 03.05.2017

Адміністративне

Кіровоградський окружний адміністративний суд

Г.М. Момонт

Ухвала від 01.12.2016

Адміністративне

Кіровоградський окружний адміністративний суд

Г.М. Момонт

Ухвала від 21.06.2016

Адміністративне

Кіровоградський окружний адміністративний суд

Г.М. Момонт

Ухвала від 21.06.2016

Адміністративне

Кіровоградський окружний адміністративний суд

Г.М. Момонт

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні