Справа № 461/6558/15-к
Провадження № 1-кп/461/486/16
УХВАЛА
підготовчого судового засідання
07.12.2016 року м. Львів
Галицький районний суд м. Львова в складі:
Головуючого судді ОСОБА_1
за участю: секретаря - ОСОБА_2 ,
прокурора ОСОБА_3 ,
обвинуваченої ОСОБА_4 ,
захисника ОСОБА_5 ,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду обвинувальний акт про обвинувачення ОСОБА_4 у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.367, ч.2 ст.191 КК України,
в с т а н о в и в :
в провадження судді Галицького районного суду м. Львова ОСОБА_1 надійшов обвинувальний акт з додатками у кримінальному провадженні про обвинувачення ОСОБА_4 у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.367, ч.2 ст.191 КК України.
В ході підготовчого судового засідання захисник обвинуваченої подав письмове клопотання, яке оголосив та підтримав в судовому засіданні, про повернення обвинувального акту прокурору. Подане клопотання мотивує невідповідністю обвинувального акту положенням КПК, що, в свою чергу унеможливлює можливість сторони захисту в повній мірі реалізувати свої права.
Обвинувачена клопотання захисника підтримала з мотивів наведених у ньому.
Прокурор заявлене клопотання заперечив з мотивів безпідставності та просив призначити обвинувальний акт до судового розгляду.
Заслухавши думку учасників процесу, дослідивши обвинувальний акт, суд приходить до наступного висновку.
Згідно частини 2 ст. 291 КПК України, обвинувальний акт має містити зокрема виклад фактичних обставин кримінального правопорушення, які прокурор вважає встановленими, правову кваліфікацію кримінального правопорушення з посиланням на положення закону і статті (частини статті) закону України про кримінальну відповідальність та формулювання обвинувачення.
Із заявленого клопотання видно, що сторона захисту вважає обвинувальний акт та пред`явлене обвинувачення не є конкретизованими та не встановлюють вини обвинуваченої.
Разом з тим, суд не погоджується з такими доводами сторони захисту, оскільки положення КПК України покладають на сторону обвинувачення довести обставини викладені в пред`явленому обвинуваченні, тобто занадто розширене обвинувачення покладає на сторону обвинувачення більший обсяг роботи по виконанню обов`язку доведення вини в суді.
Посилання сторони захисту стосовно не винуватості ОСОБА_4 підлягають дослідженню при розгляді справи по суті. Більше того, повернення обвинувального акту призведе до порушення права обвинуваченої на розгляд справи у розумні строки.
Обвинувальний акт відповідає вимогам, встановленим ст.291 КПК України.
Справа підсудна Галицькому районному суду м. Львова.
Підстав для прийняття рішень передбачених п.п.1-4 ч.3 ст.314 КПК України немає.
Підстав для зміни та скасування заходів забезпечення кримінального провадження та запобіжного заходу немає.
Обвинувальний акт в суд надійшов відповідно до ст.314 КПК України.
На підставі викладеного, керуючись положеннями глави 27 КПК України, -
у х в а л и в :
Вімовити в задоволенні клопотання захисника.
Призначити судовий розгляд у кримінальному провадженні про обвинувачення ОСОБА_4 у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.367, ч.2 ст.191 КК України, одноособово у відкритому судовому засіданні в приміщенні Галицького районного суду м. Львова на 12 грудня 2016 року 15 годину 00 хвилин.
В судове засідання викликати прокурора, обвинувачену, захисника та представника Львівської обласної ради.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий ОСОБА_1
Суд | Галицький районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 07.12.2016 |
Оприлюднено | 16.03.2023 |
Номер документу | 63238328 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Галицький районний суд м.Львова
Стрельбицький В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні