Справа № 2-1300/2008 p.
РІШЕННЯ
Іменем України
м. Донецьк 22 вересня 2008 р.
Петровський районний суд м. Донецька в складі: головуючий - суддя Бабаков В.П., при секретарі Дівів'євій Я.О., за участю позивача, розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
встановив:
Позивачка звернулась до суду з позовною заявою про розірвання шлюбу з відповідачем.
Позовні вимоги мотивовані тим, що сторони втратили почуття взаємної поваги та кохання, розірвали свої стосунки та не бажають їх поновлення.
В судовому засіданні позивачка позов підтвердила, суду пояснила, що зареєструвала шлюб з відповідачем 25 березня 2006 року. Від шлюбу сторони мають неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Але сімейні відносини не склались, сторони втратили почуття поваги та кохання один до одного, що призвело до припинення шлюбних стосунків, не бажають їх поновлення, тому позивачка просить шлюб розірвати, судові витрати покласти на нього.
В судове засідання відповідач не з'явився, про явку до суду був повідомлений належним чином. Суд у відповідності до ст. 225 ЦПК України, ухвалив про заочний розгляд справи.
Заслухавши пояснення позивачка, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
В судовому засіданні встановлено, що 25 березня 2006 року сторони зареєстрували шлюб у відділі реєстрації актів цивільного стану Петровського районного управління юстиції у м. Донецьку, актовий запис № 74.
В судовому засіданні встановлено, що сторони припинили шлюбні відносини, не мають наміру їх поновити, між ними склалися такі стосунки, при яких подальше спільне життя неможливе.
Наданий судом строк для примирення сторін та відновлення шлюбних відносин нічого не дав, тому суд вважає, що примирення між ними неможливе.
При цьому суд також приймає до уваги, що спору відносно майна між сторонами немає.
2
Згідно зі ст. 112 Сімейного Кодексу України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Відповідно до ст. 224 ЦПК України у разі неявки до судового засідання відповідача, який належним чином повідомлений і від якого не надійшло повідомлення про причини неявки до судового засідання, суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів, якщо позивач не заперечує проти такого вирішення справи.
Державне мито при реєстрації розірвання шлюбу в органі РАГСу суд вважає за необхідне покласти на відповідача.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 104, 110-112 Сімейного Кодексу України, ст. ст. 213-215, 224-227 ЦПК України, суд, -
вирішив:
Позов ОСОБА_1 задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 25 березня 2006 року у відділі реєстрації актів цивільного стану Петровського районного управління юстиції у м. Донецьку, актовий запис № 74 - розірвати.
При реєстрації розірвання шлюбу в органі РАГС стягнути з ОСОБА_2 державне мито в розмірі 17 грн. на користь держави, звільнивши від його сплати ОСОБА_1.
Заочне рішення може бути переглянуто судом по письмовій заяві відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано на протязі 10 днів з дня отримання його копії.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано через місцевий суд протягом десяти днів з для проголошення рішення
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження через місцевий суд до судової палати по розгляду цивільних справ Апеляційного суду Донецької області.
Суд | Петровський районний суд м.Донецька |
Дата ухвалення рішення | 22.09.2008 |
Оприлюднено | 26.04.2010 |
Номер документу | 6370686 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Петровський районний суд м.Донецька
Бабаков В.П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні