Провадження 2/263/404/2017
Справа 263/15215/16-ц
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 березня 2017 року Жовтневий районний суд м. Маріуполя Донецької області у складі головуючої судді Ікорської Є.С., розглянувши зауваження ОСОБА_1 на журнал судового засідання по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про визнання права власності на ? частину у сумісному майні подружжя та за зустрічною позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання майна об'єктом особистої приватної власності,
ВСТАНОВИВ:
03 березня 2017 року рішенням Жовтневого районного суду міста Маріуполя позов ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про визнання права власності на ? частину у сумісному майні подружжя задоволено, у задоволенні зустрічної позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання майна об'єктом особистої приватної власності відмовлено.
10 березня 2017 року від ОСОБА_1 надійшли зауваження щодо невідповідності викладених обставин у журналі судового засідання з технічним записом судового засідання.
У поданих зауваженнях ОСОБА_1 просить виправити внесені до журналу судового засідання неіснуючі обставини справи, а саме невірно записані пояснення свідка ОСОБА_3 у журналі судового засідання від 09.02.2017 року.
Вивчивши матеріали справи, слід зазначити наступне.
Згідно ч.1 ст.199 ЦПК України особи, які беруть участь у справі, мають право ознайомитися із технічним записом судового засідання, журналом судового засідання та протягом трьох днів з дня проголошення рішення у справі подати до суду письмові зауваження щодо неповноти або неправильності їх запису.
За змістом ч.1 ст. 197 та ч.1 ст.198 ЦПК України суд під час судового розгляду справи здійснює повне фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу, яке здійснюється секретарем судових засідань з одночасним веденням журналу судового засідання.
Відповідно до ч. 2 ст. 198 ЦПК України у журналі судового засідання зазначаються такі відомості: 1) рік, місяць, число і місце судового засідання; 2) найменування суду, який розглядає справу, прізвище та ініціали судді, секретаря судового засідання; 3) справа, що розглядається, імена (найменування) сторін та інших осіб, що беруть участь у справі; 4) порядковий номер вчинення процесуальної дії; 5) назва процесуальної дії; 6) час вчинення процесуальної дії; 7) інші відомості, визначені цим Кодексом.
Таким чином, журнал судового засідання ведеться паралельно із здійсненням технічного запису, а тому немає необхідності детально відображати у ньому зміст пояснень сторін та показів свідків в судовому засіданні. Зміст цих пояснень та показів можна дізнатися шляхом прослуховування технічного носія інформації, який міститься у матеріалах справи.
До того ж, покази свідків та пояснення сторін детально відображені в рішенні суду, яке прийнято за результатами розгляду справи і безпосереднього сприйняття показів в процесі розгляду справи.
З урахуванням викладеного, встановлено, що зауваження на журнал судового засідання, подані відповідачем ОСОБА_1, є безпідставні та підлягають відхиленню. Журнали судових засідань складені секретарем судового засідання у формі і в порядку, визначених ст.198 ЦПК України, з відображенням всіх процесуальних дій, які відбувалися під час судового засідання. Оригінали зазначених журналів містять дати судових засідань, учасників процесу та процесуальні дії, що були вчинені судом.
На підставі викладеного та керуючись ст. 199 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Зауваження ОСОБА_1 на журнал судового засідання відхилити.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Є.С. Ікорська
Суд | Жовтневий районний суд м.Маріуполя |
Дата ухвалення рішення | 10.03.2017 |
Оприлюднено | 10.03.2017 |
Номер документу | 65199302 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Жовтневий районний суд м.Маріуполя
Ікорська Є. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні