ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
23 березня 2017 року Справа № 904/3120/16
Вищий господарський суд України у складі: суддя Палій В.В. - головуючий (доповідач), судді Селіваненко В.П. і Студенець В.І.,
розглянувши матеріали касаційної скарги публічного акціонерного товариства "Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат", м. Марганець,
на ухвалу господарського суду Дніпропетровської області від 30.01.2017
та постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 28.02.2017
зі справи № 904/3120/16
про стягнення 77 568,87 грн. заборгованості,
ВСТАНОВИВ:
Товариство 17.03.2017 (згідно з поштовим штемпелем на конверті) звернулося до Вищого господарського суду України з касаційною скаргою від 15.03.2017 № 30/124, у якій просить скасувати ухвалу господарського суду Дніпропетровської області від 30.01.2017 та постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 28.02.2017 зі справи № 904/3120/16, а справу передати на розгляд до суду першої інстанції.
За результатами розгляду матеріалів вищевказаної касаційної скарги Вищий господарський суд України дійшов висновку про необхідність її повернення, з огляду на таке.
Згідно з частиною першою статті 109 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України) касаційна скарга подається до Вищого господарського суду України через апеляційний господарський суд, який прийняв оскаржуване рішення чи постанову.
Між тим, в порушення наведеної норми 17.03.2017 Товариство надіслало касаційну скаргу безпосередньо до Вищого господарського суду України, що підтверджується конвертом, у якому надійшла касаційна скарга.
Згідно з пунктом 2 частини першої статті 111 3 ГПК України касаційна скарга не приймається до розгляду і повертається судом, якщо скаргу надіслано інакше, ніж через місцевий або апеляційний господарський суд, що прийняв рішення або постанову.
Враховуючи викладене та керуючись пунктом 2 частини першої і частиною другою статті 111 3 ГПК України, Вищий господарський суд України
У Х В А Л И В:
Касаційну скаргу на ухвалу господарського суду Дніпропетровської області від 30.01.2017 та постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 28.02.2017 зі справи № 904/3120/16 повернути публічному акціонерному товариству "Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат".
Суддя В. Палій
Суддя В. Селіваненко
Суддя В. Студенець
Суд | Вищий господарський суд України |
Дата ухвалення рішення | 23.03.2017 |
Оприлюднено | 27.03.2017 |
Номер документу | 65503419 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Вищий господарський суд України
Палій B.B.
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Іванов Олексій Геннадійович
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Іванов Олексій Геннадійович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Воронько Володимир Дмитрович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Воронько Володимир Дмитрович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Воронько Володимир Дмитрович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Воронько Володимир Дмитрович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Воронько Володимир Дмитрович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні