ОДЕСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

Справа № 815/1528/17

УХВАЛА

          31 березня 2017 року           м. Одеса

Суддя Одеського окружного адміністративного суду Корой С.М., розглянувши матеріали адміністративного позову управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Одеси до Державного університету “Інститут Морської Біології Національної академії наук України” про відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених за віком на пільгових умовах, -

В С Т А Н О В И В:

          До Одеського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Одеси до Державного університету “Інститут Морської Біології Національної академії наук України” про стягнення з Державного університету “Інститут Морської Біології Національної академії наук України” (код ЄДРПОУ 03534529) заборгованості перед управлінням Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Одеси (код ЄДРПОУ 26302649, банк ВАТ “Державний ощадний банк України”, МФО 328845, р/р 256013013705) в сумі 5844,00 грн. на покриття витрат на виплату та доставку пенсій, призначених за віком на пільгових умовах за Списком № 1.

          Відповідно до ч.4 ст.71 КАС України суб'єкт владних повноважень повинен подати суду всі наявні у нього документи та матеріали, які можуть бути використані як докази у справі. У разі невиконання цього обов'язку суд витребовує названі документи та матеріали.

Відповідно до п.5 ч.5 ст.107 КАС України в ухвалі зазначаються пропозиція відповідачу подати в зазначений строк письмові заперечення проти позову та докази, які у нього є (для суб'єкта владних повноважень - відповідача зазначається про його обов'язок надати у визначений судом строк у разі заперечення проти позову всі матеріали, що були або мали бути взяті ним до уваги при прийнятті рішення, вчиненні дії, допущенні бездіяльності, з приводу яких подано позов).

Відповідно до положень п.1 ч.2 ст.110 КАС України суд до судового розгляду адміністративної справи вживає заходи для всебічного та об'єктивного розгляду і вирішення справи в одному судовому засіданні протягом розумного строку. З цією метою суд може прийняти рішення про витребування документів та інших матеріалів.

Відповідно до положень ст.114 КАС України суд може запропонувати особам, які беруть участь у справі, доповнити чи пояснити певні обставини, а також надати суду додаткові докази у строк, встановлений судом. Питання про прийняття доказів, наданих з порушенням строку, встановленого судом, вирішується судом з урахуванням поважності причин несвоєчасного надання доказів.

Ухвалою суду від 30 березня 2017 року відкрито провадження по справі. З метою всебічного та об'єктивного розгляду і вирішення справи протягом розумного строку, судом в ході підготовчого провадження, запропоновано позивачу надати до суду наявні в нього раніше не подані письмові докази, а відповідачу надати до суду заперечення на заявлений адміністративний позов та всі наявні у нього докази з приводу заявленого адміністративного позову, у разі їх наявності.

Відповідно до положень ч. 1 ст. 121 КАС України суд за наслідками підготовчого провадження у порядку письмового провадження або в судовому засіданні на розсуд суду постановляє ухвалу про закінчення підготовчого провадження і призначення справи до судового розгляду.

Відповідно до положень ч. 2 ст. 121 КАС України в ухвалі про закінчення підготовчого провадження і призначення справи до судового розгляду зазначається, які підготовчі дії проведені, і встановлюються дата, час та місце розгляду справи.

Керуючись ст.ст. 71, 107, 110, 114, 121, 160, 165 КАС України, суддя

У Х В А Л И В:

Закінчити підготовче провадження у адміністративній справі за позовом управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Одеси до Державного університету “Інститут Морської Біології Національної академії наук України” про відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених за віком на пільгових умовах.

Призначити справу до судового розгляду на 09 годину 20 хвилин 19 квітня 2017 року.

Запропонувати особам які беруть участь у справі подати до суду всі наявні та раніше не подані докази, а також повідомити суд про поважні причини неможливості прибуття до суду у разі їх наявності.

Судовий розгляд справи відбудеться в приміщенні Одеського окружного адміністративного суду за адресою м. Одеса вул. Фонтанська дорога, 14, в залі судових засідань №15.

Про час і місце судового засідання повідомити осіб, які беруть участь у справі.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Ухвала набирає законної сили в порядку та у строки, встановлені ст. 254 КАС України.

Суддя                                                                                 С.М. Корой

Дата ухвалення рішення 31.03.2017
Зареєстровано 02.04.2017
Оприлюднено 04.04.2017

Судовий реєстр по справі 815/1528/17

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Постанова від 02.06.2017 Одеський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 24.05.2017 Одеський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 19.04.2017 Одеський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 31.03.2017 Одеський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 30.03.2017 Одеський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 17.03.2017 Одеський окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону