Дата документу 09.03.2017 Справа № 554/10644/16-ц
554/10644/16
2/554/1026/2017
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
09.03.2017 року Октябрський районний суд м. Полтави в складі :
головуючого - судді Січиокно Т.О.
за участю: секретаря Ромахової В.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Полтава клопотання відповідача за первісним позовом ОСОБА_1 про витребування доказів,-
в с т а н о в и в :
у судовому засіданні відповідач ОСОБА_1 заявив вказане вище клопотання, мотивуючи його необхідністю витребування у територіальному центрі Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної ради в м.Полтава дані про соціальні виплати на дитину - інваліда ОСОБА_2, 22.10.2001 року у сумарному вираженні у розрізі років, здійсненні її матері журавель Т.М. за весь час їх проведення.
Позивач та ї представник за первісним позовом заперечили проти задоволення даного клопотання, вважаючи його безпідставним.
Інші учасники судового розгляду покладаються на розсуд суду.
Частиною 1 статті 137 ЦПК України визначено, що у випадках коли щодо отримання доказів у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, є складнощі, суд за їх клопотанням зобов'язаний витребувати такі докази. Клопотання про витребування доказів має бути подано до або під час попереднього судового засідання, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться, - до початку розгляду справи по суті із долученням відомостей про неможливість отримання таких доказів особисто стороною або іншою особою, яка бере участь у справі.
Як встановлено, відповідач до початку розгляду справи по суті вже звертався до суду із клопотанням про підтвердження факту отримання соціальних виплат на дитину - інваліда позивачем за первісним позовом та їх розмір, яке судом було задоволено було.
В даний час нових доводів щодо необхідності витребовування даних доказів суду не надано.
З урахуванням викладеного, суд приходить до висновку, що заявлене клопотання до задоволення не підлягає.
При цьому, відповідно до статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (РИМ, 4.XI.1950), яка згідно з частиною першою статті 9 Конституції України є частиною національного законодавства України, кожен має право на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом, встановленим законом, який вирішить спір щодо його прав та обов'язків цивільного характеру або встановить обґрунтованість будь-якого висунутого проти нього кримінального обвинувачення.
Недотримання строків розгляду цивільних, кримінальних справ і справ про адміністративні правопорушення порушує конституційне право на судовий захист, гарантований статтею 55 Конституції України, і негативно впливає на ефективність правосуддя та на авторитет судової влади.
Таким чином, суд констатує той, що судовий розгляд по даній справі проводиться тривалий час, а поведінка представника відповідача є направленою на затягування розгляду справи, оскільки із заявленого ним клопотання вже прийнято рішення.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 137 ЦПК України, -
у х в а л и в :
клопотання відповідача за первісним позовом ОСОБА_1 у про витребування доказів - залишити без задоволення.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя : Т.О.Січиокно
Суд | Октябрський районний суд м.Полтави |
Дата ухвалення рішення | 09.03.2017 |
Оприлюднено | 06.04.2017 |
Номер документу | 65686007 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Октябрський районний суд м.Полтави
Січиокно Т. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні