Донецький апеляційний господарський суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
пр. Науки, 5, м. Харків, 61022, тел. (057) 702-00-72
Е-mail: inbox@dna.arbitr.gov.ua
У Х В А Л А
27.04.2017 р. справа № 905/3394/16
Донецький апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: суддів: При секретарі судового засідання: Представники сторін: від позивача: від відповідача-1: від відповідача-2: від відповідача-3: ОСОБА_1В, ОСОБА_2 , ОСОБА_3 ОСОБА_4 ОСОБА_5,-довір. не прибув не прибув не прибув розглянувши апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства "БМ Банк", м. Київ на рішення господарського суду Донецької області від 16.02.2017 у справі № 905/3394/16 (суддя О.В. Кротінова) за позовом Публічного акціонерного товариства "БМ Банк", м. Київ до відповідачів 1.Товариства з обмеженою відповідальністю "ДПА", м.Донецьк 2.Товариства з обмеженою відповідальністю "ДОГМА", м.Донецьк 3.Товариства з обмеженою відповідальністю "Північ+", м.Донецьк простягнення заборгованості у розмірі 603078,84 євро та штрафних санкцій у сумі 2405485,23 грн.
Публічне акціонерне товариство "БМ Банк", м. Київ звернулось до Донецького апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою на рішення господарського суду Донецької області від 16.02.2017р. по справі №905/3394/16.
Позивач наполягав на задоволенні апеляційної скарги, вважає рішення місцевого суду таким, що прийнято з порушенням норм матеріального та процесуального права.
Відповідач-1 у судове засідання не прибув. На адресу суду надіслав клопотання про відкладення розгляду апеляційної скарги, яке було розглянуто та задоволено судом.
Відповідач-2 у судове засідання не прибув, причини неявки не повідомив, вимоги попередньої ухвали не виконав.
Відповідач-3 у судове засідання не прибув, причини неявки не повідомив, вимоги попередньої ухвали не виконав.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 77, 99 Господарського процесуального кодексу України суд,-
У Х В А Л И В:
1.Розгляд апеляційної скарги відкласти на 22.05.17 о 12:10, зал судових засідань № 2 (кім.107).
2.Відповідачу-2 виконати вимоги попередньої ухвали в повному обсязі.
3.Відповідачу-3 виконати вимоги попередньої ухвали в повному обсязі.
Головуючий Е.В. Сгара
Судді: Н.В. Будко
ОСОБА_3
.
Суд | Донецький апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 27.04.2017 |
Оприлюднено | 04.05.2017 |
Номер документу | 66268479 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Донецький апеляційний господарський суд
Сгара Е.В
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні