Сквирський районний суд Київської області
Справа № 376/414/14-ц
Провадження № 8/376/6/2015
УХВАЛА
"21" серпня 2015 р.
Сквирський районний суд Київської області у складі:
головуючого судді - Коваленка О.М.,
при секретарі - Шумак Л.С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Сквира Київської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності на майно в порядку спадкування, -
В С Т А Н О В И В:
В лютому 2014 року позивачка ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до ОСОБА_3 сільської ради Сквирського району Київської області про визнання права власності на майно в порядку спадкування.
Рішенням Сквирського районного суду Київської області від 11 березня 2014 року було задоволено позов ОСОБА_1 до ОСОБА_3 сільської ради Сквирського району Київської області про визнання права власності на майно в порядку спадкування.
Ухвалою Сквирського районного суду Київської області від 14.08.2015 року було скасовано рішення Сквирського районного суду Київської області від 11 березня 2015 року за ново виявленими обставинами.
В подальшому позивачка ОСОБА_1 звернулась до суду з клопотанням про заміну первісного відповідача належним відповідачем, а саме ухвалою Сквирського районного суду Київської області від 14.08.2015 року відповідача ОСОБА_3 сільську раду Сквирського району було змінено на - ОСОБА_2.
Відповідач ОСОБА_2 звернувся до суду з зустрічним позовом до ОСОБА_1, третя особа без самостійних вимог на стороні відповідача ОСОБА_4 районне управління юстиції у Київській області про визнання права власності на майно в порядку спадкування, про скасування державної реєстрації права власності.
Відповідно до вимог ст. 123 ЦПК України відповідач має право пред'явити зустрічний позов до початку розгляду справи по суті.Зустрічний позов приймається до спільного розгляду з первісним позовом, якщо обидва позови взаємопов'язані і спільний їх розгляд є доцільним, зокрема, коли вони виникають з одних правовідносин, або коли вимоги за позовами можуть зараховуватися, або коли задоволення зустрічного позову може виключити повністю або частково задоволення первісного позову. Вимоги за зустрічним позовом ухвалою суду об'єднуються в одне провадження з первісним позовом.
Пред'явлені первісний та зустрічний позови виникають з одних цивільних правовідносин, регулюються нормами Цивільного кодексу України. Спір відносно одного предмету спору.
Згідно з вимогами ст. 124 ЦПК України зустрічна позовна заява, яка подається з додержанням загальних правил пред'явлення позову, повинна відповідати вимогам статей 119 і 120 цього Кодексу.
Форма і зміст зустрічної позовної заяви відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України, судовий збір сплачений.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 123,124, 208-210 ЦПК України, суд
У Х В А Л И В:
Прийняти зустрічний позов ОСОБА_2 до ОСОБА_1, третя особа без самостійних вимог на стороні відповідача ОСОБА_4 районне управління юстиції у Київській області про визнання права власності на майно в порядку спадкування, про скасування державної реєстрації права власності до розгляду і об'єднати з цивільною справою за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності на майно в порядку спадкування.
Призначити справу до розгляду у відкритому судовому засіданні на 24 вересня 2015 року на 10 годину, про час та місце якого повідомити осіб, які беруть участь у справі.
Ухвала окремому оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_5
Суд | Сквирський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 21.08.2015 |
Оприлюднено | 07.06.2017 |
Номер документу | 66880304 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Сквирський районний суд Київської області
Коваленко О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні