Справа № 1-28
пр.№ 1-в/464/175/17
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
24.05.2017 року
Сихівський районний суд м.Львова
в складі: головуючої ОСОБА_1
при секретарі ОСОБА_2
з участю прокурора ОСОБА_3
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Львові клопотання адміністрації Львівської виправної колонії № 48 про заміну засудженому ОСОБА_4 невідбутої частини покарання більш м`яким, -
в с т а н о в и в :
ОСОБА_4 засуджений вироком Апеляційного суду Львівської області від 17.12.2007 року за п.6, 9 ч.2 ст.115, ч.4 ст.187, ч.3 ст.357, 70, 71КК України до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Ухвалою Верховного суду України від 08.04.2008 року вирок Апеляційного суду Львівської області від 17.12.2007 року змінено, виключено кваліфікацію дій за п.9 ч.2 ст.115 КК України. Ухвалою Сокальського районного суду Львівської області від 11.02.2016 року зараховано у строк відбуття покарання ОСОБА_4 строк попереднього ув`язнення 1 рік 1 місяць 25 днів.
Адміністрація ЛВК № 48 адміністрації звернулась до суду з клотанням, в якому просять замінити засудженому невідбуту частину покарання у виді позбавлення полі на більш м`яке, оскільки такий відбув 2/3 строку призначеного покарання та довів, що став на шлях виправлення.
Заслухавши пояснення засудженого, який приймав участь в режимі відеоконференції, представника адміністрації, висновок прокурора про відмову у задоволенні клопотання, вивчивши надані матеріали, суд приходить до висновку, що в задоволенні подання слід відмовити з наступних підстав.
Згідно положень ст.82 КК Українни умовами застосування заміни невідбутої частини покарання більш м`яким є те, що засуджений відбуває покарання у виді позбавлення волі, він став на шлях виправлення та фактично відбув встановлену ч. 4 ст. 82 частину призначеного судом покарання.
Положення про те, що засуджений став на шлях виправлення, означає, що його зразкова поведінка і сумлінне ставлення до виконання обов`язків в період відбування покарання засвідчили успішність процесу виправлення і можливість ефективного продовження його за умови застосування до засудженого більш м`якого виду покарання.
Засуджений ОСОБА_4 раніше неодноразово судимий, має шість непогашених судимостей за вчинення злочинів різної тяжкості, будучи раніше звільненим умовно достроково, останній, через два місяці після звільнення вчинив особливо тяжкий злочин за який відбуває покарання в місцях позбавлення волі, за весь час відбування покарання засуджений тринадцять разів заохочувався, однак, чотирнадцять разів на нього накладались стягнення, в тому числі і за злісні порушення режиму утримання.
Зазначені вище обставини свідчить про нестабільну поведінку засудженого та ставлять під сумнів її сумлінність, з часу працевлаштовання засуджений отримав лише два заохочення, що також не в повній мірі свідчить про сумленне ставлення до праці, а тому такі обставини не підтверджують висновку адміністрації про те, що він став на шлях виправлення. Сам лише факт відбуття засудженим 2/3 строку покарання, за наведених вище обставин, не є підставою для заміни покарання більш м`яким.
З огляду на зазначене, суд приходить до висновку, що в задоволенні подання слід відмовити.
Керуючись ст.ст.537, 539 КПК України,-
п о с т а н о в и в :
в задоволенні подання Львівської виправної колонії № 48 про заміну засудженому ОСОБА_4 невідбутої частини покарання більш м`яким - відмовити
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Львівської області протягом семи днів з дня проголошення.
Головуюча:
Суд | Сихівський районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 24.05.2017 |
Оприлюднено | 03.03.2023 |
Номер документу | 67062931 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Касаційний кримінальний суд Верховного Суду
Білик Наталія Володимирівна
Кримінальне
Сихівський районний суд м.Львова
Бойко О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні