Ухвала
від 29.06.2017 по справі 683/3651/16-ц
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

КОПІЯ

УКРАЇНА

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ


Справа № 683/3651/16

Провадження № 22-ц/792/1393/17

УХВАЛА

29 червня 2017 року м. Хмельницький

Суддя Апеляційного суду Хмельницької області Грох Л.М., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Енселко Агро" до ОСОБА_1, Фермерського господарства "Бізон-1", Сахновецької сільської ради Старокостянтинівського району Хмельницької області про визнання недійсним договору оренди землі, скасування його державної реєстрації, визнання договору оренди землі укладеним за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Енселко Агро" на рішення Старокостянтинівського районного суду Хмельницуької області від 19 травня 2017 року,

в с т а н о в и л а :

ТОВ Енселко Агро подало апеляційну скаргу на рішення Старокостянтинівського районного суду Хмельницуької області від 19 травня 2017 року.

Апелянтом судовий збір сплачено не в повному обсязі.

Відповідно до платіжного доручення № 15784 від 26.05.2017 року замість суми що підлягала сплаті - 4 547,40 грн сплачено лише 3 520 грн.

За подання до суду позовної заяви немайнового характеру фізичною особою справляється судовий збір в розмірі 0,4 розміру мінімальної заробітної плати, яка становила 1 378грн. (п. 1 ч. 2 ст. 4 Закону України "Про судовий збір").

Відповідно до ч. 13 Постанови пленуму Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Про застосування судами законодавства про судові витрати у цивільних справах № 10 від 17 жовтня 2014 року якщо в позовній заяві об'єднано дві або більше самостійних вимог немайнового характеру, пов'язані між собою, судовий збір сплачується окремо з кожної з траких вимог (або загальною сумою).

Відповідно до п. 1.6 ч. 2 ст. 4 Закону України Про судовий збір за подання апеляційної скарги на рішення суду сплачується судовий збір в розмірі 110 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви.

Отже, за подачу апеляційної скарги апелянту слід доплатити судовий збір в розмірі 1 027,40 грн. , які повинні бути перераховані або внесені за такими реквізитами:

Платник: Прізвище, ім'я, по-батькові фізичної особи або повне найменування юридичної особи - платника судового збору

Одержувач (назва рахунку): УК у м. Хмельниц./м. м.Хмельниц./2203101

Код одержувача (ЄДРПОУ): 38045529

Номер рахунку одержувача: 31211206780002

Банк одержувача: ГУДКСУ у Хмельницькій області

Код банку (МФО ГУДКСУ): 815013

Код класифікації доходів: 22030101

Призначення платежу: судовий збір, (Державна судова адміністрація України, 050 .

Відповідно до ч.2 ст. 297 ЦПК України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 295 цього Кодексу, а також у разі несплати суми судового збору застосовуються положення статті 121 цього Кодексу (залишення без руху).

За таких обставин апеляційну скаргу слід залишити без руху.

Керуючись ст. ст. 121, 297 ЦПК України, ст. 4 Закону України Про судовий збір ,

у х в а л и л а:

Апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Енселко Агро" на рішення Старокостянтинівського районного суду Хмельницуької області від 19 травня 2017 року залишити без руху та надати строк 5 днів з дня одержання копії ухвали для усунення названих недоліків.

У разі не виправлення зазначених недоліків до вказаного строку апеляційна скарга вважатиметься неподаною та буде повернута апелянту.

Оригінал документа про оплату судового збору надіслати на адресу Апеляційного суду Хмельницької області.

Копію ухвали надіслати на адресу апелянта.

Суддя /підпис/

З оригіналом згідно

Суддя Апеляційного суду Л.М.Грох

СудАпеляційний суд Хмельницької області
Дата ухвалення рішення29.06.2017
Оприлюднено03.07.2017
Номер документу67415065
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —683/3651/16-ц

Постанова від 07.03.2018

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Гулько Борис Іванович

Ухвала від 12.02.2018

Цивільне

Верховний Суд

Гулько Борис Іванович

Ухвала від 17.11.2017

Цивільне

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ

Попович Олена Вікторівна

Ухвала від 19.10.2017

Цивільне

Апеляційний суд Хмельницької області

Грох Л. М.

Ухвала від 19.10.2017

Цивільне

Апеляційний суд Хмельницької області

Грох Л. М.

Ухвала від 18.07.2017

Цивільне

Апеляційний суд Хмельницької області

Грох Л. М.

Ухвала від 18.07.2017

Цивільне

Апеляційний суд Хмельницької області

Грох Л. М.

Ухвала від 29.06.2017

Цивільне

Апеляційний суд Хмельницької області

Грох Л. М.

Рішення від 22.06.2017

Цивільне

Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області

Бондарчук Л. А.

Рішення від 22.06.2017

Цивільне

Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області

Бондарчук Л. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні